Plávaním k zdraviu a krásnej pokožke

Bratislava, Admin – K letu neodmysliteľne patrí slnko, voda a trávenie voľného času pri bazéne či na pláži. Plávanie je v horúčavách asi najpríjemnejším druhom športu. Čas strávený vo vode dôkladne osvieži a zároveň rozhýbe celé telo. Plávanie sa však teší obľube aj mimo letnej sezóny. Umožňuje získať vytrvalosť a kondíciu, a to v každej vekovej kategórii. Tento druh športu sa tak môže stať súčasťou vitálneho životného štýlu či redukčnej diéty.

Dermacol Kompozicia_produktov_ENJA_CRYO_NIGHT
Tip Dermacol
Okrem samotného plávania však ženy túžia na pláži, kúpalisku či vo wellness centrách vyzerať čo najlepšie. Vyberajú si trendové plavky a často sa snažia zhodiť aj nejaké to kilo navyše. Pomocníkom v boji za krásnu postavu môže byť rad ENJA od značky Dermacol.
Chladivý sprej ENJA CRYO CELLU SLIM s komplexom látok SYMFITTM a kofeínom dokáže aktivovať a urýchľovať odbúravanie tukov. Pravidelným používaním zlepšíte vzhľad pokožky s celulitídou, stane sa vyhladenou a vypnutou. Pri redukčnej diéte podporíte proces zoštíhlenia.
Počas celého dňa je pokožka vystavená mnohým záťažiam. Doprajte jej večer zaslúženú dávku blaha. Intenzívna nočná starostlivosť ENJA NIGHT ANTI-CELLULITE TREATMENT je obohatená o extrakty z morských rias, pagaštanu konského a kofeín. Tie posilňujú rozklad tukov v pokožke, bránia úbytku kolagénu a elastínu a efektívne odbúravajú vzhľad pomarančovej kože. Počas noci zabojuje proti celulitíde. Inovatívny komplex Polyplant Anti-Cellulite® pokožku tela stimuluje, vyhladzuje a zlepšuje jej pružnosť.

(Text a foto: Arthur media)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*