Piť veľa vody ešte nemusí pleti pomôcť

Bratislava, Admin – Oriflame pre vás pripravuje množstvo noviniek – voňavých, vyživujúcich, hydratačných a omladzujúcich. 

Fakt. č. 1: Európsky trh prémiových parfémov drží nad vodou západná Európa.

My na východe si vystačíme s lacnejšími a menej prémiovými vôňami. Konkrétne rozdelenie je podľa Euromonitoru také, že 65 % celkového predaja vôní predstavujú v západnej Európe tie prémiové, kým u nás, vo východnej Európe, je to iba 39 %. Pravdou je, že na západe štatistiky výrazne dvíhajú francúzsky, britský a nemecký trh. A viete, koľko žien udáva, že používa nejaké vône? Podľa dát Kantar Worldpanel’s je to 72 % Španielok, 54 % Francúzok, 51 % Britiek a 50 % Talianok. Pre porovnanie, v USA sa k používaniu vôní hlási iba 28 % žien.

Ak preferujete prémiové parfémy, nemal by vám doma chýbať ten nový od Oriflame. Parfum Eclat Mon je určený pre všetky milovníčky francúzskeho štýlu a elegancie. Zacítite v ňom hrušku nashi, mandľový prášok a exkluzívny akord DeLaire obsahujúci tóny bieleho kosatca. Tento bol po stáročia symbolom francúzskych kráľov a dnes patrí medzi najprestížnejšie kvety v parfumérskom priemysle. Parížske čaro v sebe skrýva aj šatka Eclat, ktorá oživí tvoj jesenný (ale aj každý iný) outfit.

A do levanduľovej vône Provensálska vás zahalí nový sprchovací gél Discover French Provence, v ktorom okrem opojnej levandule pocítite aj pomaranče.

Parfum Eclat Mon, 50 ml, 41,90 eur
Šatka Eclat, 9,99 eur
Sprchovací gél Discover French Provence, 400 ml, 6,90 eur

Fakt č. 2: Čistiaca a tonizujúca starostlivosť v jednom kroku.

Produky NovAge patria dlhodobo k najobľúbenejším produktom v ponuke Oriflame. Vyvíjajú ich vedci Oriflame, ktorých značka zamestnáva viac ako 150. Produkty prechádzajú náročnými klinickými a spotrebiteľskými testami. Vďaka tomu vieme, že sú naozaj účinné. Najúčinnejšie sú vtedy, keď sú používané v kompletných sadách, teda všetky produkty spolu naraz. Vtedy je najlepšie vidieť výsledky. NovAge vám teraz prináša viacero noviniek!

Čistiaci gél NovAge Supreme obsahuje kombináciu čistiacich a tonizujúcich látok, a tak poskytuje komplexnú starostlivosť čističa a tonera v jednom kroku. Dôkladne ju čistí a zachováva jej prirodzenú ochrannú lipidovú vrstvu. Obsahuje patentovaný extrakt kmeňových buniek ľuľkovitých rastlín, ktorý podporuje novotvorbu kolagénu v koži, čím ju spevňuje a bráni procesu starnutia. V každej z NovAge sád tak NovAge Supreme nahradil dva produkty, čím nielen ušetríte svoj čas v každodennej starostlivosti o pleť, ale aj prírodu od ďalších plastových obalov.

Vedci Oriflame vedia, že každý náš vek potrebuje určitú konkrétnu starostlivosť. A tak vyvíjajú aj produkty – konkrétne pre každý vek.

Ak máte 50+, sada NovAge Time Restore vašu pleť zregeneruje aj vďaka sójovému genisteínu a výťažku z rastllinných kmeňových buniek skorocelu. V spotrebiteľskom teste potvrdilo až 94%, že ich pleť je pružnejšia a vyživenejšia.

Ak máte 40 +, siahnite po sade NovAge Ultimate Lift. Klinické testy potvrdili, že pri 12-týždňovom používaní dosiahnete o 70 % pružnejšiu pleť. Táto sada obsahuje jedinečný patentovaný komplex AsparotLift, ktorý obnovuje pružnosť pleti. Vedci Oriflame ho vyvíjali až 8 rokov!

Ak máte 30+, sada NovAge Ecollagen prispeje k redukcii vašich vrások až o 33 %, čo bolo potvrdené klinickými testami. Klinicky bola potvrdená aj podpora tvorby kolagénu až o 200 %! Sada je posilnená o patentovaný komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovitých rastlín.

Ak máte 20+, sada NovAge True Perfection sa postará až o 11 x žiarivejšiu pleť (opäť klinicky potvrdené). Je posilnená o výťažok z hodvábneho stromu a výťažok z rastlinných kmeňových buniek z acai.

Bez ohľadu na vek môžete siahnuť po sade NovAge Brigh Sublime, ktorá na základe klinických testov redukuje pigmentové škvrny až o 50 %. Je posilnená o patentovanú technológiu Multi-Bright a výťažky z rastlinných kmeňových buniek z gardénie.

Čistiaci gél NovAge Supreme, 150 ml, 15,90 eur
Sada NovAge Ultimate Lift, 5 produktov, 122 eur
Sada NovAge Bright Sublime, 5 produktov, 115 eur
Sada NovAge Time Restore, 5 produktov, 123 eur
Sada NovAge True Perfection, 5 produktov, 100 eur
Sada NovAge Ecollagen, 5 produktov, 110 eur

Fakt č. 3: Gaštan jedlý je svojimi vlastnosťami prirovnávaný k vitamínu E.

Samozrejme, máme na mysli vlastnosti kozmetické. Je totiž veľmi silným antioxidantom a je to práve antioxidačný potenciál, ktorý je veľmi silný a využiteľný hneď vo viacerých oblastiach kozmetického priemyslu – proti starnutiu, pri boji s voľnými radikálmi, hydratácii, vo výžive a celkovej ochrane pokožky. V zimných mesiacoch oceníte nový sprchovací aj viacúčelový krém, ktoré vašu pokožku nielen vyživia, ale aj ochránia a zjemnia.

Sprchovací krém s výťažkom z gaštana, 200 ml, 4,50 eur
Viacúčelový krém s výťažkom z gaštana, 150 ml, 6,90 eur

Fakt č. 4: Make up súvisí s biologickou reprodukciou.

Aspoň to tvrdia niektorí psychológovia, ktorí sa zaoberali otázkou, prečo ženy používajú make up. Ako jeden z možných dôvodov vnímajú ten, že make up nás robí mladšími. A práve s mladým vekom je u žien spájaná aj reprodukčná etapa života. Psychológovia to vnímajú ako prirodzený evolučný postup. Prieskum Mulhern a kol. z roku 2003 pri tejto príležitosti zistil, že ženy pri sebe navzájom vnímajú ako najdôležitejší a najmenej postrádateľný make up očí, ktorý robí tvár absolútne atraktívnou a príťažlivou. Z prieskumu vzišlo, že dospelí sú často vnímaní ako krásni vtedy, keď spĺňajú niektoré z atribútov mladosti, napríklad veľké oči, malý nos či plné pery.

Ak ste aj vy zameraná na make up očí, musíte vyskúšať novinku od Oriflame – špirálu The ONE No Compromise Lash Styler, ktorá zvýrazní aj tie najjemnejšie mihalnice, a to od korienkov, až po ich končeky. Zo spotrebiteľského testu vyplynulo, že špirála dodá riasam fantastický objem a dĺžku bez toho, aby sa rozmazala.

Ak chcete prirodzene zvýrazniť svoje pery, potešia vás nahé odtiene tekutého rúžu na pery The ONE Lip Sensation Matte Mousse. Hlboké nahé odtiene prinesú vašim perám príťažlivý matný vzhľad.

Špirála The ONE No Compromise Lash Styler, 8 ml, 10,90 eur
Tekutý rúž na pery The ONE Lip Sensation Matte Mousse, 5 ml

Fakt č. 5: Pitie vody vám zrejme k hydratovanej pleti nepomôže.

Určite ste aj vy počuli, že ak chcete zvýšiť hydratáciu svojej pleti, musíte piť veľa vody. Možno vás bude zaujímať, že túto informáciu nikdy nikto nepotvrdil. Viacerí vedci sa touto hypotézou zaoberali, no zatiaľ ju nikto z nich nepotvrdil. Ani nevyvrátil.

Ak chcete mať istotu hydratovanej pleti, stav na Oriflame. Vedeckí pracovníci značky vyvinuli novú hydratačnú pleťovú masku Optimals, ktorá pleti dodáva žiarivý a zdravý vzhľad a potrebnú hydratáciu. Obsahuje čučoriedky, černice a maliny. Čučoriedky hydratujú a chránia pleť pred pôsobením voľných radikálov, černice podporujú žiarivosť pleti, hydratujú ju a zadržiavajú v nej vlahu a maliny revitalizujú, osviežujú, hydratujú a rozžiarujú pleť.

Ak veľa cestujete, mohla by vás zaujímať aj limitovaná edícia sady na nanesenie a zotretie pleťovej masky, ktorá obsahuje špachtličku so silikónovou špičkou na rovnomerné nanesenie masky, bavlnený uterák na rýchle a jednoduché zotretie a puzdro na cestovanie.

Hydratačná pleťová maska Optimals, 50 ml, 10,90 eur
Sada na nanesenie a zotretie pleťovej masky, 4,99 eur

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*