Pánske tričká s potlačou – čo bude módne túto jar? 

BRATISLAVA/ADMIN – Už vás nebaví nosiť na rôzne príležitosti rovnaké farby a chcete vyskúšať niečo nové? Hľadáte spôsob, ktorý dodá vašim outfitom viac života? Ak pri čítaní tohto článku hovoríte nahlas ÁNO, máme pre vás módne tipy pre túto jar! 

Pánske tričká s potlačou sú ideálnym východiskovým bodom na vylepšenie vášho štýlu a prelomenie neutrálnosti. Je čas na nejaké nepredvídateľné doplnky farieb, vzorov a rôznych potlačí do vášho šatníka, ktoré nájdete na Bolf.sk.

Ak si nie ste istí, ako tieto nevšedné motívy či farby nosiť, máme pre vás pár tipov, s čím ich správne doladiť!

S tmavou riflovinou 

Ak si nenecháte poradiť okrem tohto bodu nič iné, stále spravíte dobre. Tričko s potlačou, ktorá sa nosí s džínsovinou, môže byť dobrá, alebo sa môže veľmi pokaziť. Ak vaša predstava o dobrom víkendovom vzhľade spočíva v tom, že si nahodíte pár neforemných džínsov s lemom a károvanú košeľu, naozaj tieto tipy potrebujete.

Tričká s potlačou sú neoddeliteľnou súčasťou jarného šatníka so žiarivými tónmi a výraznými vzormi, a vďaka ktorým sú vhodné na teplejšie mesiace. Nechajte potlač v centre pozornosti. Skombinujte svoje tričko s tmavým denimom a napríklad motorkárskou bundou pre klasický rock ‘n’ rollový štýl, ktorý pôsobí nenápadne.

Správne zosúladenie tohto komba má všetko spoločné so strihom, ako aj s potlačou. Rozhodnúť sa pre strih, ktorý nesedí dobre na vašu postavu, je neodpustiteľný štýlový hriech. Takmer vo všetkých prípadoch odporúčame priliehavý strih. Vyhnite sa aj prvoplánovým motívom a namiesto toho zvážte zvislé pruhy, tlmené kvety alebo tónový vzor.

So svetlou riflovinou

Sme si plne vedomí toho, že nosenie svetlého denimu s tričkom s potlačou znie trochu ako neformálne oblečenie zo šesťdesiatych rokov 20. storočia. A na papieri to tak je. V praxi je však celkom možné ho nosiť, takže je to skôr pouličný štýl Davida Gandyho ako oblečenie z ulice Jeremyho Clarksona.

Našim najlepším tipom pre naozaj hocijakú potlač na tričku, je doladiť to so svetlou riflovinou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Priam naopak, najrôznejšie potlače si to priam vyžadujú. Ideálne to dolaďte s jednofarebnými teniskami alebo čiernymi boots a môžete vyraziť!

Nemyslite si ale, že svetlý denim je obmedzený na svetlomodrú. Kameň a sivobiely denim tvoria perfektný neutrálny základ na nosenie trička s potlačou, či už sa jedná o kockovaný motív, maskáčový, či najroznejšie potlače o ktorých si myslíte, že sa hodia k vašej osobnosti. S výberom na Bolf.sk sa naozaj medze nekladú!

S úpletom 

Sú muži, ktorí sa zachvejú už len pri zmienke o tričku s potlačou a my to chápeme. Jar 2022 tento trend však plne podporuje. Ak sa predsa len potlačí trochu bojíte, dolaďte ich jednofarebným úpletom, ktorý tomu dodá potrebný gentlemanský look.

Ak chcete niečo formálnejšie, ponechajte vzor trička jednoduchý a s podobnými tónmi ako zvyšok vášho oblečenia. Použite rôzne druhy úpletu, aby ste si upravili, aká časť trička bude vystavená. Výstrih bez V poskytuje maximálne zakrytie, zatiaľ rozpnutý úplet, za ktorým nasleduje potlač, vám umožní predviesť viac z vašich novoobjavených stylingových schopností.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*