Oriflame poradca: Ako nestratiť partnera

Bratislava, Admin – Rok 2018 je pre značku Oriflame na Slovensku veľmi dôležitý. Oslávime totiž 25 rokov, počas ktorých naše kozmetické prípravky či módne doplnky neslúžia ženám a mužom iba v zahraničí, ale aj u nás doma, na Slovensku. Oriflame Slovensko je krásnou, atraktívnou, už zrelou a pritom stále veľmi dievčenskou dámou, ktorá dbá nielen o svoj vzhľad, ale aj o svoje zdravie. Rovnako, ako ty.

Aj v tomto roku čaká všetky Oriflame fanúšičky 17 krásnych katalógov, v ktorých si nájdu to pravé pre seba, pre svoje zdravie, pre svoju krásu, pre svoje šťastie. Náš nový Oriflame poradca ti pri každom katalógu poradí, ako na to – a to vždy na základe faktov, žiadne “bájky”!

Fakt č. 1: Muž rád dobre vonia a rád má po boku voňavú.

To, že parfémy majú tendenciu vzbudzovať u druhého pohlavia emócie, vedeli už starovekí Gréci. Už oni upozorňovali na vedecký fakt – ak sa to dotkne jedného z našich piatich zmyslov, dlhšie to v tom druhom pretrvá. Preto – ak sa mu nechceš dostať z hlavy, voňaj! (Je to podobné, ako tvrdenie, že láska ide cez žalúdok, ale v tomto prípade oslovíš jeho iný zmysel – chuť. Keďže na prvom rande však väčšina žien nevarí, Oriflame poradca odporúča staviť na čuch.)

Krásne voňavou môžeš byť aj vďaka našej novej vôni Possess The Secret, ktorá v sebe ukrýva tajomstvo Idunn, severskej bohyne nesmrteľnosti, ktorá v rukách drží zlaté jablko, symbol osudu. Vďaka tejto sofistikovanej vôni sa staneš ešte zvodnejšou, ženskejšou, ale zároveň demonštrujúcou svoju silu a sebadôveru.

Autorom vône je parfumér Fabrice Pellegrin, ktorému bol nedávno udelený titul Parfumér roka 2017. Úprimne – každá by chcela vôňu z jeho dielne! A vďaka Oriflame ju môžeš mať aj ty.

Voňať môžete aj spolu! V ponuke nájdeš aj parfumovanú vodu Possess The Secret Man, výraznú mužnú vôňu s mimoriadne sviežimi ľadovými tónmi, ktorá aj v tvojom mužovi prebudí nezničiteľného hrdinu. 

Fakt č. 2: Zabudnúť na Valentína môže byť nepríjemné!

Sviatok sv. Valentína oslavuje už takmer každá Slovenka, muži ho začínajú oslavovať až v momente, keď si nájdu partnerku*. Z oslavujúcich očakáva až 96 % žien, že budú obdarené, spomedzi mužov je to o čosi menej, “iba” 92 %.

Pravdou je, že ženy pritom často siahajú po klišé darčekoch, najčastejšie romantickej večery v reštaurácii. Oriflame poradca má pre teba iný tip! Na Valentína ho dokonale zveď!

Začni vôňou, voňaj mu po lahodnej mliečnej čokoláde a lieskových orieškoch vďaka limitovanej edícii La Praline, ktorá obsahuje mydlo a krém na ruky.

V dlhšie trvajúcich vzťahoch vášeň trochu upadá. Bozkávanie sa zväčša stáva menej častou súčasťou všedných dní. Tejto problematike sa venovali vedci z Oxfordskej univerzity, ktorí prišli na to, že vo vzťahoch trvajúcich viac ako 18 mesiacov sa bozkávanie vytráca takmer úplne, ba dokonca je bežným, že nie je ani súčasťou sexu. Pre vzťah to má však neblahé účinky, pretože pri bozkávaní sa vylučujú hormóny dopamín, oxytocín a feromóny, ktoré nás robia šťastnými. A preto – zvádzaj ho k bozkom! Obleč svoje pery do výnimočného rúžu limitovanej edície COLOURBOX Kiss Me alebo lesku na pery COLOURBOX a vráť do vašich všedných dní horúce momenty spoločných začiatkov.

Fakt č. 3: Každá žena potrebuje kabelku. Muž potrebuje, aby bola sexi.

Veď si len dajme pár príkladov! Čo asi tak majú v kabelke?

Žena študentka: nabíjačku na mobil, nabíjačku na notebook, notebook, zápisník, peňaženku s dokladmi, kľúče od bytu/internátu, lesk na pery či rúž, vreckový parfém, cigarety a zapaľovač, knižku…

Žena matka: hračky, leukoplasty, vlhčené utierky, kľúče od auta, kľúče od bytu, mobil, nabíjačku na mobil, plienky, mastičku proti zapareninám, fľašu s vodou či čajom, peňaženku, sušienky či iné “rýchlojedlo”…

Žena športovkyňa: antiperspirant, sprchovací gél, krém na tvár, krém na ruky, vlhčené utierky, mobil, krokomer či iný -mer, peňaženku…

Žena pracujúca: mobil, nabíjačku na mobil, telový sprej, rúž, púder na tvár, krém na ruky, zápisník, pero, peňaženku…

A tak ďalej a tak ďalej. Faktom je, že každá žena kabelku potrebuje! Ten tvoj ocení, ak bude nielen plniť účel, ale bude aj sexi.

Na prvý pohľad sa zamiluješ do minimalistických kabeliek s jemnými tvarmi a vypracovanými detailami. Krásna červená kabelka Valentina môže visieť na tvojom pleci alebo ju po odpojení ramienka môžeš držať v ruke.Malá sťahovacia kabelka Valentina môže slúžiť ako maličká kabelka alebo praktické vrecko na cennosti v kabelke. A nepochybne si ťa podmaní veľká sťahovacia kabelka Valentina, ktorá je dostatočne priestranná na všetko, čo potrebuješ.

Fakt č. 4: Ukáž mu, že sa o seba staráš.

Slováci si užívajú zdravie najkratšie v celej Európske únii, podľa posledných štatistík žijeme v zdraví dosť krátko – v prípade mužov 53,4 roka a v prípade žien iba 53,1 roka. I keď muži hľadajú ženy – matky pre svoje potomstvo, to nie je všetko. Chcú ženy, ktoré sa o seba vedia starať, ktoré nezanedbávajú iba svoj vzhľad, ale ani svoje zdravie. V tvojej kabelke by mal preto jednoznačne nájsť Oriflame zázračný balzam, ktorý je dôkazom toho, že ti zdravie tvojej pokožky nie je ľahostajné.

Oriflame zázračný balzam je tradične najobľúbenejším produktom, na základe ktorého sa mnoho dám presvedčilo o kvalite našej značky. Aktuálne je v ponuke zázračných balzamov hneď niekoľko – jemný, brusnicový, čučoriedkový, s organickým medom, limitovaná edícia s logom 50. výročia Oriflame vo svete. Teraz k nim pribúda aj zázračný balzam s moruškovým olejom, ktorý sa musí stať súčasťou tvojej kabelky. Bol vyrobený na základe pôvodnej receptúry s vitamínom E a prírodným včelím voskom, ale obohatený o vyživujúci olej z moruškových semien. Upokojuje pokožku a obnovuje jej pružnosť, hydratuje a posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a chráni kožu a pery.

Fakt č. 5: Ukáž mu, že myslíš aj na neho.

Nemusíš sa o neho starať a suplovať mu matku na to, aby si mu ukázala, že na neho myslíš. Rovnako tak mu nedávaj darčeky iba pri oficiálnych príležitostiach typu Vianoce, Valentín, narodeniny… Pocit, že je pre teba dôležitý a znamená pre teba veľa, potrebuje každý deň.

Dopraj mu ho napríklad vďaka limitovanej edícii radu North for Men Rescue. Mydlo, pena na holenie a šampón na vlasy, telo a tvár obsahujú ochranný komplex Arctic Pro Defence. Tento bol vytvorený z legendárneho výťažku z koreňa rastlliny pochádzajúcej z východnej Sibíri, ktorý je bohatý na antioxidantny a chráni pleť.

Oriflame poradca tu pre teba bude počas celého roka 2018, ktorý je pre nás výnimočný. Bude slávnostný, plný lásky, prekvapení, malých aj veľkých zázrakov. Chceme, aby taký bol aj tvoj rok. Buď v tom spolu s nami.

 *podľa výsledkov prieskumu agentúry ACRC z februára 2017.

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*