Oriflame chce, aby si sa cítila šťastne!

Za tých 25 rokov urobil šťastnými mnohé ženy. Nielen Oriflame poradkyne, ktorým zmenil život, postavil ich na vlastné profesionálne nohy, ale cez ne aj zákazníčky, ktoré naučil starať sa o seba a o svoje zdravie. Čo je výsledkom 25-ročného pôsobenia značky na Slovensku? Šťastie. A keď si šťastná, si aj krásna!

Fakt č. 1: Kvalitný vzťah ťa robí šťastnou.

V dnešnej dobe sa mnohí sťažujú na to, že pekných vzťahov ubúda a mnohé sú povrchné, krátkodobé. Poď zapracovať na tom, aby ten tvoj vydržal, Oriflame poradca má pre teba tip. Masáž! Znie to možno príliš jednoducho, ale prieskum Britskej psychologickej spoločnosti dokázal, že páry, ktoré nenavštevujú masážne salóny, ale doprajú si tento relax a pôžitok navzájom, majú pevnejší vzťah. Zaujímavé pritom bolo, že individuálne lepšie sa necítili iba tí, ktorí masáž dostávali, ale aj tí, ktorí ju dávali.

Na príjemnú masáž ti Oriflame ponúka horúcu novinku – masážny olej Love Potion So Tempting. Má nemastné zloženie a zmyselne vonia po sladkom mede. Ak chceš svoju vôňu umocniť, siahni po parfumovanom telovom spreji Love Potion So Tempting, ktorá okrem sladkého medu vonia po kvetinových orientálnych tónoch, a to mandarinky, marhule a bergamontu, za ktorými nasledujú tóny jazmínu, ylang-ylangu a orchidey. Príjemný sladký základ dotvárajú med, vanilka a heliotrop. Oba si môžeš aj zbaliť na príjemný romantický výlet do kozmetickej taštičky Love Potion, aby videl, že ti to všade ladí. Pozor, je to limitovaná edícia!

Fakt č. 2: Make up ťa robí sebavedomejšou, a tak šťastnejšou.

Už vieš, že muži a celkovo okolie sa na upravené ženy s makeupom pozerajú inak, vnímajú ich ako atraktívnejšie a často fundovanejšie. Prieskum realizovaný dvoma školami – Harvard Medical School a University of Chieti – však zistil, že aj samotné ženy sa cítia lepšie, keď sú upravené a nalíčené. 186 žien rozdelili do troch skupín, jedna sa mala nalíčiť, druhá kreslila tvár a tretia počúvala príjemnú pozitívnu hudbu. Najšťastnejšie a najsebavedomejšie sa cítila prvá skupina, teda dámy, ktoré sa upravili.

Na zvýšenie tvojho sebavedomia prináša Oriflame v aktuálnom katalógu viacero noviniek. Pre dokonalý pohľad siahni po novej precíznej vodoodolnej linke v pere The ONE, ktorá vydrží až 24 hodín. Až 25 hodín vydrží na tvojej tvári ďalšia novinka, tekutý korektor The ONE Everlasting. Môžeš si vybrať z troch farebných tónov, určite ťa poteší aj to, že dlhotrvajúce krytie precíznym aplikátorom a bohatými pigmentami bolo klinicky preukázané.

Fakt č. 3: Každá chceme krajšie vlasy.

Je veľmi málo žien, ktoré by tvrdili, že sú svojimi vlasmi spokojné. Paradoxom pritom je (keďže napríklad pri pleti je to naopak), že čím sme staršie, tým si svoje vlasy viac vážime a sme s nimi aj viac spokojné. Preukázal to nový prieskum zrealizovaný v Británii na vzorke približne 2 000 žien, výsledkom ktorého bolo napríklad aj zistenie, že najspokojnejšie sme so svojimi vlasmi vo veku od 29 rokov. Je to preto, lebo v mladosti mnohé z nás experimentujú, striedajú farby, žehlia ap., čo sa, samozrejme, na zdraví našich vlasov prejavuje. V tomto veku už ale s experimentami prestávame a keďže väčšina z nás už tvrdo pracuje, nielen, že sa o vlasy začíname starať, ale máme si za čo vlasovú kozmetiku aj kúpiť. Zároveň cca. v tomto veku začíname bojovať s prvými problémami, nakoľko zdravie našich vlasov ovplyvňujú nielen stres či diéty, ale aj hormóny, tehotenstvá atď. 70 % žien priznalo, že chce zvýšiť objem svojich vlasov, 44 % bojuje s rednutím a stratou vitality, pričom v 18 % prípadov bolo najväčším problémom rednutie vlasov.

Oriflame sa o tvoje vlasy postará. Tri nové rady kozmetiky vlasovej starostlivosti HairX ponúkajú riešenia najčastejších problémov. Pokroková vlasová kozmetika kombinuje cielene pôsobiace ingrediencie a komplex účinných rastlinných živín, ktorý bol získaný zo sójových zŕn a oleja zo semien požlta farbiarskeho. Tieto oleje sú bohaté na bielkoviny a tuky, pomáhajú vyživovať a regenerovať vlasy zvnútra.

Rad HairX Advanced Care Volume Fix dodá tvojim vlasom dlhotrvajúci, 48-hodinový objem a silu. Okrem spomínaných prírodných živín obsahuje ceramidový komplex, ktorý pomáha uzamkýnať vo vlasoch vlahu a proteíny, vďaka čomu sú vlasy lesklejšie, hladšie a pružnejšie. V rade nájdeš suchý šampón, kondicionér a šampón na zväčšenie objemu.

Ak ťa trápia poškodené vlasy, vyskúšaj rad HairX Advanced Care Ultimate Repair. V zložení masky, šampónu, kondicionéru a séra na obnovu poškodených vlasov bojuje proti 7 znakom poškodených vlasov – suchosti, lámavosti, rozštiepeným končekom, slabosti, krepovitosti, nevýraznosti a nepoddajnosti. Okrem rastlinných živín využíva silu micro keratinu, ktorý pomáha chrániť a obnovovať vlasy a dodáva im zdravý vzhľad.

Ak si vlasy farbíš a chceš krásu farby udržať čo najdhlšie, tak pre teba je určený rad HairX Advanced Care Colour Reviver. Lesk a žiarivosť tvojich čerstvo zafarbených vlasov je krásna, ale UV lúče a každodenný stres z tej krásy rýchlo uberajú. Všimli si to aj Oriflame vedci, ktorí vyvinuli technológiu colour reflection, ktorá vďaka odrážaniu svetla farbu vlasov ochráni a predĺži jej lesk, vďaka UV filtrom ju navyše chráni aj pred vyblednutím.

Ak si potrpíš aj na styling, určite ťa poteší aj nový rad na úpravu vlasov Stylers, v ktorom nájdeš hrebeň a kefy – každú vyvinutú pre špecifické potreby vlasov. Konečne si vlasy upravíš hravo a jednoducho! Hrebeň so širokými zúbkami je určený na rozčesávanie mokrých vlasov a nanášanie masky na vlasy. Prevzdušňujúca kefa ti pomôže rozčesať a rýchlo vysušiť mokré vlasy. Po kefe na vlasy siahni, ak potrebuješ vlasy jemne rozčesať a sušiť. Napokon okrúhla kefa Stylers ti pomôže na rýchle sušenie a tvorbu bohatých kučier.

Fakt č. 4: Rada si dopraješ luxus len tak.

Nie všetky prieskumy sú úplne lichotivé, tak napríklad jeden sa venoval tomu, prečo si ženy rady kupujú luxusné veci. Nepotvrdil sa stereotyp, že by sa tak cítili lepšie, ale ukázalo sa, že mnohé z nás si kupujú drahé veci preto, aby si iné ženy mysleli, že nám to kúpil náš partner. Prieskum realizovaný Yajinom Wangom a Vladasom Griskeviciusom odhalil, že až 61,8 % žien verí, že drahými vecami demonštrujú, že ich partner sa o ne stará a 54 % verí, že tak demonštrujú partnerove sociálne postavenie.

Oriflame má pre teba luxus, ktorý si môžeš dopriať sama a výhradne pre svoju radosť. Módna kolekcia Inspiration prináša štýlovú víkendovú tašku s odpojiteľným ramienkom a elegantnú peňaženku s prepracovaným vnútrom. Obe s imitáciou hadej kože.

Oriflame chce, aby si sa cítila šťastne v každom okamihu svojho života, aby si si našla čas sama na seba, dopriala si luxus a starala sa o seba. Aby si si mohla čo najčastejšie povedať: “Takto sa cítim krásna ja.”

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: Valéria Nagyová)

3 Komentáre Oriflame chce, aby si sa cítila šťastne!

  1. Nemusia to byť zlé produkty, ale preferujem inu,už vyskušanu značku kozmetiky.Najhoršie sa tam kupuju ruže, pretože trafit sa do odtiena je naozaj ťažké.Ale zase chápem realitu vs.obrázok.

  2. máte niekto nejaku skusenost s touto vlasovou kozmetikou?

  3. Dobrý deň, na vlasy je v Oriflame odborníčkou Andrea, ktorá sa stala poradkyňou a ostala ňou okrem iného aj preto, že Oriflame jej pomohol vyriešiť jej vlastné problémy s vlasmi: http://mladiauspesni.sk/blog/zdravé-a-dlhé-vlasy-nemusia-ostať-len-snom
    Skúste ju kontaktovať, ak máte s vlasmi problém, určite Vám bude vedieť poradiť.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*