Odstráni škvrny z bielizne a dodá žiarivú bielosť

Admin,17.05.2013-Dosiahnuť to, aby bolo oblečenie všetkých členov rodiny vždy žiarivo biele, môže byť veľmi náročné. Škvrny od blata na športovom oblečení, mastnota na golieroch, fľaky od potravín na tričku do školy alebo kečup na obruse sú často nepríjemné. Teraz je však pomoc na dosah ruky.

Značka pracích prostriedkov Rex od spoločnosti Henkel Slovensko predstavuje nový Rex Power Gel. Vďaka novému zloženiu je ešte hustejší, zároveň sa však veľmi ľahko rozpúšťa a je účinný už pri teplote 30°C, tzn. že pôsobí už od prvej chvíle pracieho cyklu. To so sebou prináša množstvo výhod – možnosť prania pri nízkych teplotách, kto-ré je šetrné k vášmu oblečeniu, šetrenie energie a v neposlednom rade je tiež vhodný na ručné pranie.
Nový Rex Power Gel je účinný od začiatku pracieho cyklu a prináša žiarivú bielosť. Navyše pre extra silný účinok ho tiež môžete pred praním aplikovať priamo na odolné škvrny. Vďaka novej hustejšej gélovej konzistencii nový Rex Power Gel najprv priľne na najodolnejšie škvrny, následne sa vo vode okamžite rozpustí a účinne tak odstráni stopy drobných nehôd z celého týždňa. Bielizeň preto zostáva bez škvŕn a žiarivo biela.
„Nový Rex Power Gel sleduje narastajúci trend v používaní tekutých pracích prostriedkov, ktoré v dnešnej dobe používa už viac ako 50 % Západoeurópanov,“ hovorí Jana Očadlíková, manažérka marketingu divízie Pracích a čistiacich prostriedkov Henkel Slovenko.

1748989 Rex Gel AmazoniaFresh 20praní1748992 Rex Gel JapaneseG Col 20praní1748995 Rex Gel GreenTea&Jasm 20praní
Nový Rex Power Gel je dostupný v troch variantoch: Japanese Garden Color s exkluzívnou kvetinovou vôňou vzdialených japonských záhrad, Amazonia Freshness so sviežosťou ama-zonského pralesa a Green Tea & Jasmine s esenciálnymi olejmi a dlhotrvajúcou jemnou vôňou zeleného čaju, nežných a zároveň zvodných jazmínových kvetov.
Vďaka zloženiu 3xAction prináša efektívne trojité riešenie pre dokonale čisté oblečenie   bez škvŕn. Po prvé odstraňuje odolné škvrny, a to i pri nízkych teplotách, po druhé udržuje žiarivú bielosť a jasné farby oblečenia a po tretie pôsobí na moderných vláknach ako ochranný štít, vďaka ktorému nové nečistoty k látke veľmi nepriľnú a dajú sa ľahšie odstrániť. A to všetko za cenu, ktorú si môže dovoliť každá rodina!
(lorencová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*