Oči, ktoré pritiahnu všetky pohľady

Bratislava, Admin – Oči sú vraj zrkadlom duše. Navyše, mnohé výskumy potvrdzujú, že sú presne tou črtou, ktorá ako prvá pritiahne pozornosť opačného pohlavia. Vďaka novým produktom od značky Dermacol teraz môžu byť vaše oči ešte výraznejšie a opticky väčšie, riasy  doslova neprehliadnuteľné a obočie dokonale vytvarované.

Oslnivý objem a maximálne predĺženie bez zaťaženia rias

2219_UltraTech řasenka_kompozice_85958715Vyčarujte si neprehliadnuteľné riasy s novou riasenkou DERMACOL ULTRATECH MASCARA. Vašim mihalniciam dodá krásny tvar a ultra predĺženie. Ultra pružná kefka zachytáva jednu riasu po druhej a perfektne ich oddeľuje. Krátke štetinky na kefke umožňujú presnú aplikáciu hmoty tak, aby riasy pôsobili plnším a objemnejším dojmom. Textúra je vyvinutá presne pre tento typ aplikátora, vďaka čomu dosiahnete správy tvar a predĺženie rias bez hrudiek a rozmazávania.

Tip: Kefkou 3-4 krát  pomaly  prejdite od korienkov rias až po ich končeky.

Vykreslite svoje obočie do dokonalosti

Powder-EYEBROW-SHADOW-06-KOMP-02nonamePri vytváraní dokonalého a neodolateľného pohľadu nezabúdajte ani na dokreslenie a zvýraznenie obočia, ktoré je prirodzeným orámovaním tváre.

S našim novým automatickým púdrovým tieňom na obočie DERMACOL POWDER EYEBROW SHADOW je to vďaka praktickému a presnému aplikátoru naozaj hračka. Líčenie púdrovým tieňom dodáva obočiu dlhotrvácny, prirodzený vzhľad a pohodlná aplikácia je oveľa jednoduchšia ako vykreslenie ceruzkou. Tiene sú vodeodolné oftalmologicky testované. Praktické kompaktné balenie je vhodné do každej kabelky.

Tip: Praktická a ľahko ovládateľná ceruzka s kužeľovitým aplikátorom naberie optimálne množstvo púdrového tieňa a umožní tak veľmi jednoducho vykresliť presnú líniu vášho obočia. Púdrový tieň aplikujte od vnútorného oblúka obočia smerom von a podľa potreby nanášajte viac vrstiev.

(Zdroj: Zuzana Šimová, Arthur media; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*