Obľúbená športová značka DC SHOES prvýkrát na Slovensku

Bratislava, 8. 4. 2014 – Raj pre všetkých vyznávačov extrémnych športov v štýlovom a trendy prevedení. Práve tým je charakteristická značka DC, ktorá v apríli otvorila svoju prvú predajňu na Slovensku v bratislavskom CENTRAL-e. Značka vznikla v roku 1994 v slnečnej

Kalifornii a preslávila sa na celom svete predovšetkým výrobou kvalitných topánok. V priebehu 20-tich rokov sa rozrástla o množstvo kolekcií, vrátane štýlového oblečenia pre ženy, mužov, tínedžerov, ako aj deti.

DC 1

DC SHOES vyvíja svoje topánky v spolupráci s profesionálnymi jazdcami a pretekármi z oblasti extrémnych športov.

DC 5        DC 4

Neustále prichádza s inováciami a najmodernejšími technológiami tak, aby spĺňali najvyššie požiadavky pre profesionálnych jazdcov v danom športovom odvetví. Tieto PRO-MODELY sú zároveň vždy hitom každej sezóny.

DC 2

Okrem profesionálnych športovcov značka DC SHOES spolupracuje aj s umelcami a známymi osobnosťami, ktoré sa pohybujú vo svete módy a extrémnych športov.

DC 6

K najznámejším fanúšikom DC patrí bubeník punkovej kapely BLINK 182 Travis Baker, ktorý navrhol svoje vlastné tenisky ALIAS REMIX, alebo hudobník Mike Shinoda zo skupiny LINKIN PARK. V topánkach DC chodí rád herec Adam Sandler, či raper Lil Wayne, ako aj mnoho ďalších svetových celebrít.

DC 3

Tento rok značka DC oslavuje 20. výročie od svojho založenia, a preto v novootvorenej predajni DC STORE v bratislavskom CENTRAL-e nájdu zákazníci aj špeciálne modely z limitovanej kolekcie venovanej práve tomuto jubileu.

(sk, Foto: DC SHOES )

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*