Objavte tajomstvo Palette Deluxe

Bratislava, Admin – Ženy si chránia svoje vlasy ako ten najväčší poklad. Starajú sa o ne a rozmaznávajú ich s láskou a potešením. Vďaka vynovenej kolekcii farieb na vlasy Palette Deluxe so zlatým olejovým elixírom si môže každá žena užívať tajomstvo neuveriteľne bohatej farby a objaviť ohromujúcu starostlivosť s väčším leskom až o 30 % (v porovnaní s neošetrenými vlasmi, okrem odtieňov C95, ME1, 218 a 230).

Nový vylepšený farbiaci krém z kolekcie Palette Deluxe prenikne do hĺbky vlasových vlákien, kde ukotví vysokoúčinné farbiace pigmenty. Vlasy tak získajú luxusný vzhľad a dlhotrvajúci farebný efekt.Pocit profesionálnej starostlivosti v pohodlí domova si môže odteraz dopriať každá žena. Šetrná receptúra farbiaceho krému a masky na vlasy, ktorá sa nanáša po farbení, zanechá vaše vlasy nepoškodené.

Zlatý olejový elixír, ktorý obsahuje vzácny arganový olej vaše vlasy zregeneruje, hĺbkovo ošetrí a zanechá ich svieže a zdravé.
Arganový olej bohatý na esenciálne mastné kyseliny, obsahuje vysoké množstvo vitamínov A, fenolov a karotén. Získava sa z jadier arganových stromov, ktoré sa pestujú len v niektorých oblastiach Maroka. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam a obsahu vitamínov je vysoko cenený.

Vynovená kolekcia Palette Deluxe so zlatým olejovým elixírom ponúka 22 ohromujúcich odtieňov, vďaka ktorým každá žena zažiari. Či už si vyberie odtieň
Ohnivočervený alebo Diamantový blond.

Tešiť sa môžete aj na tri nové odtiene – Ohromujúci blond C95, Žiarivý blond 408 a Prírodný sýtočierny 900.

DX_FB_Glam_ROBGSRB_1312.inddDX_FB_Glam_ROBGSRB_1312.inddDX_FB_Glam_ROBGSRB_1312.indd

(Zdroj: Zuzana Váry – Henkel Beauty Care; Petra Konáriková – Seesame; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*