Objavte dlhotrvajúcu sviežosť nových Persil Duo-Caps

Admin, 13. 11. 2013 - Po minuloročnom predstavení Persil Duo-Caps, ktoré sa stali držiteľom ocenenia „Novinka roku 2013“ v súťaži Voľba spotrebiteľov 2013, teraz prichádzajú v novej vylepšenej podobe. Persil Duo-Caps nielenže odstránia najodolnejšie škvrny, rozžiaria farby a zabránia ich

vyblednutiu, ale vďaka inovovanému zloženiu dodajú bielizni aj dlhotrvajúcu sviežosť. Na čerstvo vypranej bielizni máme najradšej jej sviežosť a nádhernú vôňu, ktorá nielen aktivuje naše zmysly a môže zmeniť našu náladu, ale dokáže oživiť aj spomienky či emócie. Teraz prichádzajú nové Persil Duo-Caps s vylepšeným zložením o extra dlhotrvajúcu sviežosť.

Persil Expert DuoCaps Regular box 15 praní

Persil Duo-Caps s trojitou silou
Preddávkované dvojkomorové kapsuly značky Persil ponúkajú moderné riešenie prania. Jedna z komôr kapsuly obsahuje posilňovač žiarivých a jasných farieb, ktorý dodá bielizni dokonalú čistotu. Súčasťou druhej komory je tekutý odstraňovač škvŕn s povrchovo aktívnymi látkami pre odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn. Navyše inovované zloženie dodá bielizni sviežosť s dlhotrvajúcim účinkom.

Persil Duo-Caps v porovnaní s inými pracími gélmi obsahujú dvojnásobne koncentrované zloženie a ich použitie je veľmi jednoduché. Stačí vložiť jednu kapsulu Persil Duo-Caps priamo do bubna práčky ešte pred pridaním bielizne. Po kontakte s vodou sa Persil Duo-Caps ihneď rozpustia a uvoľnia tak 100 % pracej sily priamo do vlákien bielizne bez toho, aby zanechali zvyšky obalu.

Persil Expert DuoCaps Color Freshness by Silan box 15 praní

Nové Persil Duo-Caps s dlhotrvajúcou sviežosťou sú k dispozícii vo variantoch:
• na bielu a stálofarebnú bielizeň – Persil Expert Duo-Caps
• na farebnú bielizeň – Persil Expert Color Duo-Caps
• NOVINKA na farebnú bielizeň so sviežosťou aviváže – Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan

Persil Expert DuoCaps Color box 15 praní

Novinka Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan so sebou navyše prinášajú sviežosť Silanu. Vďaka novému zloženiu a dlhotrvajúcej sviežosti si teraz môžete užívať ovocné tóny Silanu s drevitým a jantárovým základom ešte dlhšie.
(Natália Lorencová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*