Objavte čaro aktívneho uhlia!

Bratislava, Admin – Nový rad pleťovej kozmetiky BLACK MAGIC od značky Dermacol si obľúbia najmä dámy so zmiešanou pleťou. Tri produkty – zlupovacia maska, zmatňujúci hydratačný gél a zmatňujúca báza pod make-up obsahujú aktívne uhlie, ktoré má silné detoxikačné účinky. Ďalšie aktívne látky pleť zároveň vyhladia a detoxikujú.

Čierne kozmetické zlato

Vďaka unikátnej schopnosti absorbovať látky v tisíckrát väčšom objeme ako je jeho vlastný, funguje aktívne uhlie doslova ako magnet na mastnotu a toxíny. Pleť detoxikuje, čistí, zbavuje ju nečistôt a škodlivých látok. Zabraňuje tiež tvorbe nadbytočného kožného mazu a zmenšuje veľkosť rozšírených pórov.

Magická trojka

Dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť je aj hĺbkové čistenie. Čierna zlupovacia maska dôkladne odstráni odumreté kožné bunky už za pár minút. Je vhodná aj na problematickú T-zónu, zbaví ju čiernych bodiek a nežiadúcej mastnoty. Obsiahnuté aktívne uhlie pleť detoxikuje, aloe vera ju čistí, prispieva k ochrane kožných buniek, ich regenerácii a urýchľuje proces hojenia. Masku je vhodné používať 2-3x týždenne.

Čierna zlupovacia maska Black Magic, Dermacol – 5,69 eur/ 150 ml

Zmatňujúci hydratačný gél redukuje nerovnosti pokožky, lesk a tvorbu kožného mazu a zmenšuje veľkosť rozšírených pórov. Gél s obsahom betaínu, extraktu z cukrovej repy a aloe vera zároveň pleť upokojuje a chráni. Výsledkom je hladká, zmatnená a hydratovaná pleť.

Zmatňujúci hydratačný gél, Dermacol – 7,69 eur / 50 ml

Podkladová báza je neoceniteľným pomocníkom pri aplikácii make-upu. Vďaka nej vydrží na pleti oveľa dlhšie, pričom pokožka je zároveň vyhladená a hydratovaná. Čierna podkladová báza s aktívnym uhlím sa pri kontakte s pleťou ako kúzlom zmení na priehľadnú. Svieža zmatňujúca gélová textúra vyhladí všetky drobné nedostatky pleti a zjednotí jej farebný tón. Bázu používajte pred nanesením make-upu, čím zvýšite jeho výdrž a zabránite jeho usadzovaniu v póroch a vráskach.

Zmatňujúca báza pod make-up, Dermacol – 11,49 eur / 20 ml   

(Zdroj: Zuzana Šimová, Phoenix Communication ; Pripravila: red.)

1 Komentár Objavte čaro aktívneho uhlia!

  1. velmi dobre au aj čierne pletové masky, peelingy a už som videla aj sprchový gel s čiernym uhlím

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*