Objavte čaro aktívneho uhlia!

Bratislava, Admin – Nový rad pleťovej kozmetiky BLACK MAGIC od značky Dermacol si obľúbia najmä dámy so zmiešanou pleťou. Tri produkty – zlupovacia maska, zmatňujúci hydratačný gél a zmatňujúca báza pod make-up obsahujú aktívne uhlie, ktoré má silné detoxikačné účinky. Ďalšie aktívne látky pleť zároveň vyhladia a detoxikujú.

Čierne kozmetické zlato

Vďaka unikátnej schopnosti absorbovať látky v tisíckrát väčšom objeme ako je jeho vlastný, funguje aktívne uhlie doslova ako magnet na mastnotu a toxíny. Pleť detoxikuje, čistí, zbavuje ju nečistôt a škodlivých látok. Zabraňuje tiež tvorbe nadbytočného kožného mazu a zmenšuje veľkosť rozšírených pórov.

Magická trojka

Dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť je aj hĺbkové čistenie. Čierna zlupovacia maska dôkladne odstráni odumreté kožné bunky už za pár minút. Je vhodná aj na problematickú T-zónu, zbaví ju čiernych bodiek a nežiadúcej mastnoty. Obsiahnuté aktívne uhlie pleť detoxikuje, aloe vera ju čistí, prispieva k ochrane kožných buniek, ich regenerácii a urýchľuje proces hojenia. Masku je vhodné používať 2-3x týždenne.

Čierna zlupovacia maska Black Magic, Dermacol – 5,69 eur/ 150 ml

Zmatňujúci hydratačný gél redukuje nerovnosti pokožky, lesk a tvorbu kožného mazu a zmenšuje veľkosť rozšírených pórov. Gél s obsahom betaínu, extraktu z cukrovej repy a aloe vera zároveň pleť upokojuje a chráni. Výsledkom je hladká, zmatnená a hydratovaná pleť.

Zmatňujúci hydratačný gél, Dermacol – 7,69 eur / 50 ml

Podkladová báza je neoceniteľným pomocníkom pri aplikácii make-upu. Vďaka nej vydrží na pleti oveľa dlhšie, pričom pokožka je zároveň vyhladená a hydratovaná. Čierna podkladová báza s aktívnym uhlím sa pri kontakte s pleťou ako kúzlom zmení na priehľadnú. Svieža zmatňujúca gélová textúra vyhladí všetky drobné nedostatky pleti a zjednotí jej farebný tón. Bázu používajte pred nanesením make-upu, čím zvýšite jeho výdrž a zabránite jeho usadzovaniu v póroch a vráskach.

Zmatňujúca báza pod make-up, Dermacol – 11,49 eur / 20 ml   

(Zdroj: Zuzana Šimová, Phoenix Communication ; Pripravila: red.)

2 Komentáre Objavte čaro aktívneho uhlia!

  1. velmi dobre au aj čierne pletové masky, peelingy a už som videla aj sprchový gel s čiernym uhlím

  2. to je niečo nove? Viem že podobnu sadu ma aj Garnier, od nich použivam pletovy peeling, je vlemi dobry, ale toto som neskušala,.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*