O konfekčnú veľkosť menej za mesiac

Bratislava, Admin – Konečne sa aj na našom trhu objavuje kozmetika, ktorá spĺňa najvyššie kritéria kvality a zároveň je finančne dostupná pre každú ženu. A to vďaka úspešnej rakúskej kozmetickej spoločnosti Pharmawell, ktorá stojí za značkou NOVASAN. Špecializuje sa na vývoj a predaj kozmetiky a výživových doplnkov v oblasti krásy a omladzovania. Známa je prísnymi kontrolami bezpečnosti a kvality svojich produktov, rovnako ako aj neustálou snahou o prelomové výsledky vo výskume inovatívnych látok a rastlinných extraktov. Výsledkom je niekoľko ocenení na najvyššej odbornej európskej úrovni a samozrejme, spokojnosť a krása žien, ktoré túto kozmetiku používajú.

NS_Body_Wrap zm

NOVASAN BODY WRAP SET
V období „príprav do plaviek“ prichádza značka NOVASAN s riešením ako schudnúť priamo na problematických miestach a zbaviť sa neželanej celulitídy. Zábalovú metódu aplikovanú v salónoch krásy sprístupňuje na použitie v pohodlí domova.
Keď ženy v Rakúsku vyskúšali na odbúranie celulitídy domáci wraping Novasan Body Wrap Set, až 90 % z nich použilo tento špeciálny produkt opäť. Niet sa čo čudovať, keď jeho výsledným efektom je redukcia už rezistentných tukových vankúšikov. Po mesačnej kúre, pri uvedomelom stravovaní a pohybe (najmä chôdzi), sa môže postava a váha upraviť až o jedno konfekčné číslo.

ÚČINNOSŤ HLAVNEJ LÁTKY OBSIAHNUTEJ V PRÍPRAVKU BOLA DOKÁZANÁ VEDECKÝM VÝSKUMOM.
Na dosiahnutie optimálneho výsledku je vhodné použiť Novasan Body Wrap Set dvakrát týždenne, pričom jedno balenie vystačí až na 10 použití. Domáca sada na telové zábalové ošetrenie obsahuje kontúrovací gél, gél po zábale a špeciálnu fóliu.

Cream drawing

Ako pôsobia zábaly:
• BODY WRAP KONTÚROVACÍ GÉL nanesieme na problematické zóny. Vysokoúčinná látka REGU®SHAPE zabraňuje ukladaniu tuku v problematických miestach. Komplex rastlinných výťažkov v kombinácii so sťahovacou fóliou pomáha redukovať tukové bunky a prekrvuje tkanivo. Cenné éterické oleje a rastlinné extrakty sa vstrebávajú do pokožky a spolu s kompresiou ošetrovaných častí redukujú celulitídu.

• Vďaka zábalovej technike so špeciálnou fóliou sa účinné látky ľahšie vstrebávajú do pokožky. Aktivuje sa lymfodrenážny efekt, ktorý upravuje cirkuláciu vody v tele a pomáha odstraňovať škodlivé látky v organizme.

NOVASAN  Krok2 zabalfoliou

• Po odstránení fólie nanesieme na problematické zóny BODY WRAP GÉL PO ZÁBALE. Jeho chladiaci efekt stimuluje látkovú premenu a vyhladzuje pokožku.

NOVASAN  Krok3 chladivygelpozabale

NA ZVÝŠENIE EFEKTU – NOVASAN THERMO FORMUJÚCI GÉL PROTI CELULITÍDE
Kombinovaný výrobok s tepelným efektom a high-tech účinnými látkami je určený na každodennú starostlivosť o vašu postavu.
• Pomáha redukovať tukové vankúšiky.
• Zabraňuje tvorbe nových tukových buniek.
• Vyhladzuje a zjemňuje pokožku.

NOVASAN  NOVASAN THERMO ANTI CELLULITE FORMING GÉL zm

PRÍŤAŽLIVÝ DEKOLT A PEKNÉ POPRSIE – NOVASAN BRUSTCREMEGEL NA POPRSIE S PUSH – UP A LIFTINGOVÝM EFEKTOM
• Gél posilní bunkový system,
• remodeluje dekolt,
• spevní tkanivo a
• výrazne zlepší celkový vzhľad poprsia.
Registrované vysokoúčinné rastlinné látky a hodvábne proteíny tiež chránia a vyživujú pokožku.

NOVASAN  BrustcremeGel S Push

Prípravky značky NOVASAN na formovanie postavy sú dostupné na e-shope  www.novasan.sk .

(Zdroj: Želmíra Habalová, Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár O konfekčnú veľkosť menej za mesiac

  1. Dobry den,rada by som si objednala dve balenia Brustcremegel mit push-Up-lifting-efekt.Pouzivam ho velmi dlho a som velmi spokojna len v poslednom case ho neviem zohnat.kupovala som ho v Bipe v Rakusku.Prosim Vas,viete mi vyhovietmojej poziadavke?skusala som najst stranku kde by som si ho objednala ale nejak nieje mozne to uskutocnit.Dakujem za odpoved.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*