Nový začiatok, nová príležitosť so značkou Oriflame

Bratislava, Admin – Silvestrovský čas je aj časom dovoleniek. Či už pocestujete na lyžovačku, alebo do exotiky, v každom prípade sa zíde kozmetika v malých praktických baleniach, veľkosťou stvorená pre ženskú kabelku a krátke aj dlhé cesty za vzrušením. Prečo? Lebo my v Oriflame jednoducho milujeme praktickosť! Takto môžeme mať svoje obľúbené vône vždy poruke, či sme na letisku, v aute, alebo na silvestrovskej večeri.

Oriflame Tolatena voda Miss

Voňavá aj na cestách
Cestovné balenie Toaletnej vody Miss O v spreji si zamilujete. Vo vôni dominujú tóny éterického oleja neroli z talianskych pomarančovníkov, ucítiť z nej však možno aj tropický grapefruit, skrutec a romantické santalové drevo. Dokonalá kombinácia pre milovníčky ciest do teplých krajín, nemyslíte?
Vedeli ste, že… Éterický olej neroli je pomenovaný podľa talianskej princeznej Neroly? Neroli bol objavený v 17. storočí a má upokojujúcu vôňu a zázračné účinky pre ľudské telo. Nervozita či nespavosť proti nemu nemajú šancu!

Oriflame Imaggination

Ste typ ženy, okolo ktorej je ustavične žiara a nemožno vás prehliadnuť? Potom je pre vás vhodné skôr cestovné balenie Toaletnej vody Imagination, ktorá takisto prichádza v spreji. Hlavnými ingredienciami tejto vône sú horúce mlieko, vanilková orchidea a rebarbora. Zmyselná vôňa z vás urobí neuveriteľne príťažlivú bytosť.

Oriflame My Naked Truth

Medzi úžasne praktickými toaletnými vodami v cestovnom spreji sa nájde niečo aj pre extrémne jemné žieňa. Z Toaletnej vody My Naked Truth ihneď ucítite pudrové tóny kvetu bavlníka, kvetov jablone i osmanta japonského. Ide o vôňu, ktorá vás opantá, no nevnúti sa vám, jednoducho sa stane vašou súčasťou.

Oriflame Excite

A teraz niečo v spreji aj pre pánov. Obľúbená mužská vôňa Excite prichádza ako antiperspiračný dezodorant. Sviežosť krásnej vône zabezpečujú úvodné tóny bergamotu, melóna a paliny. Vôňa sa ďalej rozvíja cez zmyselný priesvitný ozónový akord s aromatickým čajovým nádychom až do arómy machu a cédrového dreva. Do vône vnáša jemnosť a mäkkosť obľúbená prísada vôní – zmyselné pižmo. Excite je drevitá vôňa pre neskrotného muža, akým je možno práve vaša polovička!

Neodolateľné saténové oči
Osem nádherných očných tieňov, ktoré spolu dokonale ladia… Aj tak by sa dala opísať naša Paleta očných tieňov Very Me Lovely For Your Eyes Only, na ktorej nájdete všetky potrebné odtiene pre romantický, no zároveň výrazný pohľad. Paletka je ladená do saténova a obsahuje jemné ružové, hnedé až hnedočierne tiene. Stačí si vybrať, aká kombinácia sa vám v daný deň hodí k outfitu.

Oriflame Paleta očných tienov

Ako na to? K zvodnému pohľadu vykúzlenému našou paletkou očných tieňov sa dopracujete jednoducho, stačí dodržať niekoľko zásad. Nezabudnite urobiť prechody medzi odtieňmi čo najplynulejšie. Svetlejšie tiene nanášajte do vnútorného kútika oka a pod obočie, žiarivejší odtieň vyzerá najlepšie na vnútornej polovici viečka. Tmavší odtieň odporúčame nanášať smerom od vonkajšieho kútika dovnútra.

(Zdroj: Michaela Mikulášových, Public Plus, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*