Nový Somat GOLD gél ochráni filter vašej umývačky

Bratislava, Admin – Somat, jednotka na slovenskom trhu v rámci čistiacich produktov pre umývanie riadu v umývačke, rozširuje opäť svoj úspešný prémiový rad GOLD. Uvádza nový Somat GOLD gél – jediný multifunkčný gél dostupný v dvojkomorovej fľaši. Novinka zaistí nielen bezchybne umytý riad, ale aj ochranu filtra vašej umývačky. Ľahko sa používa, umožňuje dávkovanie podľa miery zašpinenia vášho riadu a možno ho aplikovať aj priamo na silné pripáleniny.

Množstvo prípravku podľa potreby
Somat GOLD gél sa ľahko a rýchlo rozpúšťa, začína teda účinkovať hneď po zapnutí umývačky a môžete ho dávkovať podľa miery zašpinenia vášho riadu. Vďaka gélovej konzistencii ho môžete aplikovať aj priamo na škvrny silnejšie zašpineného riadu, obdobne, ako postupujete v prípade pracích gélov. Multifunkčný gél Somat GOLD gél tak dôkladne vyčistí bežné riady, ale aj hrnce, panvice alebo sklo, a to dokonca aj pri krátkych programoch, šetriacich elektrickú energiu.

Unikátne dávkovanie a receptúra
Nový Somat GOLD gél je ako jediný gél na slovenskom trhu k dispozícii vo dvojkomorovej fľaši, ktorá umožňuje unikátnu kombináciu aktívnych enzýmov v jednej komore a zásaditého čističa v druhej. „Oddelenie enzýmov a zásaditého čističa do dvoch komôr má významnú úlohu pre zvýšenie čistiacich účinkov. Tieto dve zložky môžu najlepšie fungovať iba vtedy, ak ich zmiešame tesne pred umývacím cyklom, inak by v zásaditom prostredí došlo k zničeniu enzýmov,“ vysvetľuje Jana Očadlíková, marketingová manažérka divízie Pracie a čistiace prostriedky spoločnosti Henkel Slovensko.

Okrem dôvtipného dávkovania garantuje dokonalý výsledok aj účinná receptúra tohto multifunkčného gélu. „Vďaka jedinečnej receptúre je nový Somat GOLD gél mimoriadne účinný najmä čo sa týka pripálenín a je doslova majstrom v odstránení škrobových nečistôt, ako sú zvyšky nami obľúbených cestovinových jedál, ryže, zemiakov alebo jedál obsahujúcich vajcia,“ dopĺňa Jána Očadlíková.

Somat Gold Anti-Grease 600ml                   Somat Gold Neutra-Fresh 600ml

Nový Somat GOLD gél je k dispozícii v dvoch variantoch:
Somat Gold Gel Anti-Grease s ochranou filtra, ktorý sa nielen hravo vysporiada s mastný-mi nečistotami a zvyškami jedál, ale rovnako tak zaistí ochranu filtra vašej umývačky proti nahromadeným vrstvám tuku

Somat Gold Gél Neutra Fresh s octom vďaka špeciálnemu zloženiu s neutralizátorom pa-chov a obsahom octu dôkladne umyje riad a dodá vašej umývačke riadu potrebnú sviežosť

Vďaka novej receptúre navyše vydrží Somat GOLD gél ešte dlhšie – 600ml fľaša zabezpečí až 30 umývacích cyklov. V dispozícii je aj v baleniach 2 x 600ml a 2 x 900ml pre 60, respektíve 90 umývacích cyklov.

Sila citrusov do vašej umývačky riadu
Moderná doba priniesla vymoženosti, vďaka ktorým je preplnený drez umývadla v kuchyni pre mnohé gazdinky už len matnou spomienkou. Tajomstvom úspechu je nielen kvalitná umývačka riadu, ale predovšetkým účinný čistiaci prostriedok. Vyskúšajte nový variant gélových kapsúl Somat GOLD Gel Caps Lemon, ktorý je silný ako tisíc citrónov. S ľahkosťou odstráni aj tie najodolnejšie zvyšky jedla, vášmu riadu zabezpečí perfektnú čistotu a lesk. Navyše, ľahko sa používa a vďaka gélovej konzistencii sa rýchlo rozpúšťa. Stačí vložiť jednu gélovú kapsulu do dávkovača a Somat GOLD gélová kapsula urobí všetko ostatné za vás.

Sila citrusov
Časy zdĺhavého ručného umývania sú už dávno za nami. Súčasnosť nám prináša množstvo užitočných pomocníkov, vrátane umývačky riadu. Ak to spojíme s kvalitnými čistiacimi prostriedkami, máme o úspech v podobe dokonale čistého riadu postarané. Siahnite po novinke, Somat GOLD Gel Caps Lemon, ktorá je prevratným pomocníkom v boji so špinavým riadom. Zabudnite na nepraktické zoškrabovanie zaschnutých čiastočiek jedla. Dômyselná gélová konzistencia ich ľahko rozpúšťa a šikovne k nim preniká bez zbytočnej námahy. Navyše, citrusové zloženie prináša intenzívnu sviežu vôňu, odmastňovací cyklus a leštenie v jednom.

Komfort s každým umytím
Nové Somat GOLD gelové kapsule Lemon, silné ako tisíc citrónov, prinášajú pohodlie multifunkčných tabliet v podobe jednoducho použiteľných gélových kapsúl. Stačí kapsulu jednoducho vložiť do dávkovača umývačky riadu a o všetko je postarané. V tomto prípade nie je potrebné kapsulu rozbaľovať. Vďaka rafinovanému obalu, rozpustnému vo vode už po dvoch minútach, začnú účinné látky pôsobiť od začiatku umývacieho cyklu. Práve skvelá rozpustnosť robí z novinky ideálneho pomocníka pre tých, ktorí obľubujú kratšie umývacie programy. Jej používaním odpadá i následné leštenie skleneného riadu – po ukončení umývacieho cyklu sú poháre hneď pripravené k použitiu.

(Zdroj: Zuzana Sadivová, Seesame, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*