Nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE od AMWAY

Bratislava, Admin, 24. 4. 2014 - Zdravé, lesklé a krásne vlasy nemusia byť len sen. Spoločnosť Amway prináša nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE, ktoré predstavujú nové možnosti ako rozžiariť vlasy a dať im silu.

Exkluzívna patentovaná technológia ENERJUVE obsahuje jedinečný rad posilňujúcich lipidov, spevňujúceho kreatínu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), čo je prírodná zložka vlasov zabezpečujúca ich zdravie a lesk. Vždy, keď sa vlasy zafarbia, môže sa z ich povrchu stratiť viac ako 80 % tejto zložky a nie je možné ju prirodzene regenerovať. Komplex ENERJUVE pomáha 18-MEA obnovovať a udržuje tak vlasy hebké a jemné. Účinný komplex preniká do jadra vlasov, sústreďuje sa na známky poškodenia a vlasy opravuje a revitalizuje rovnako z vnútra ako aj z vonku. Ošetrujúca kúra unikátneho komplexu ENERJUVE kompenzuje záporný náboj vlasov výsledkom čoho je doslova ich nový život.

Amway Sat_Pho_CRC_Silo zm        Amway zm

Každý výrobok nového radu SATINIQUE navyše obsahuje zmes bylín a živín dodávajúcich vlasom vitalitu. Sú starostlivo vyberané pre konkrétny typ vlasov. Nová kolekcia sa môže pochváliť aj dvomi úplne novými vôňami a moderným designom obalov, ktoré majú ergonomický a ľahko uchopiteľný tvar.

Amway Sat_Pho_RevitalizingMask_Silo zm
Pre vlasy suché, nepoddajné a skrepovateľné je určený SATINIQUE Vyhladzovací šampón s hydratačným účinkom a SATINIQUE Vyhladzovací kondicionér s hydratačným účinkom. Oba prípravky vlasy hydratujú a dodávajú im lesk. Obsahujú olej z orechov KuKui a provitamín B5, ktoré sú zdrojom jemnosti, hladkosti a lesku.

Satinique_2

Pre vlasy jemné, tenké alebo bez objemu je určený SATINIQUE Šampón na zväčšenie objemu vlasov a SATINIQUE Kondicionér na zväčšenie objemu vlasov. Jedinečná zmes oleja z makadamových orechov a sójové proteíny poskytujú tenkým a ochabnutým vlasom bez života prirodzený objem a prevzdušnenie. Vlasy tak získavajú tvar a iskru.

Satinique_1
Pre vlasy farbené, poškodené UV žiarením a chemicky je určený SATINIQUE Šampón na farbené vlasy, SATINIQUE Kondicionér na farbené vlasy a SATINIQUE Revitalizačná maska na vlasy. Výťažok z jadierok granátového jablka a hrozna jemne opravuje rozštiepené končeky a chráni vlasy vystavené UV žiareniu alebo chemickému ošetreniu pred stratou farby. Zloženie bez sulfátov umožňuje dlhšie udržať prirodzenú farbu vlasov.
Pre všetky typy vlasov a rýchlu starostlivosť je určený SATINIQUE Šampón s kondicionérom 2 v 1 predstavujúci ideálny spôsob ako vlasy umyť a zaistiť im vyváženú výživu. Zmes oleja semien boráka lekárskeho (Borago officinalis), vitamínu E a provitamínu B5 poskytuje extra starostlivosť, hydratáciu a ochranu vlasov pre tých, čo majú veľmi málo času.
Viac informácií na: www.amway.com, www.amway.sk

(PR)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*