Nový bezkáblový vysávač Pure F9 od Electroluxu

Bratislava, Admin – Spoločnosť Electrolux prináša od septembra na trh bezkáblový vysávač, ktorý zásadne zmení spôsob vysávania v našich domácnostiach. Prevratná novinka – Pure F9 využíva technológiu výkonnej batérie a inovatívne dizajnové riešenia. Produkt kombinuje výkon hlavného, klasického vysávača so slobodou, ktorú štandardne ponúka tyčový vysávač.

Na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Roset Boutique vystúpili pred novinárov odborníci zo spoločnosti Electrolux, ktorí predstavili novinku vysávač PURE F9.

„Pure F9 ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť,” hovorí Ola Nilsson, Head of Electrolux business area Home Care & Small Domestic Appliances. „Ide o bezkáblový vysávač, ktorý sa nedopustí žiadnej chyby a zároveň je naozaj výkonný. Môžete ho využívať na všetky typy povrchov, od podláh až po záclony – povysáva celý dom, od dola až nahor, a to všetko na jedno nabitie,“ dodáva Nilsson.

Medzi najdôležitejšie vychytávky patrí mechanizmus flexibilnej hlavnej jednotky, ktorý umožňuje používateľom posúvať polohu hlavnej jednotky tak, aby spolu s výsuvnou hadicou umožnila ľahký prístup pod nábytok a iné, ťažšie dostupné miesta. Zároveň, jeho sací výkon sa automaticky prispôsobuje povrchu, ktorý je vysávaný podľa toho, či sa jedná o koberec alebo tvrdú podlahu. Vďaka ergonomickému dizajnu je možné nastaviť bezkáblový vysávač presne na požadovanú výšku.

Na tlačovej konferencii vystúpila Jana Johanesová, Marketing Activation Specialist, ktorá praktickou ukážkou tohto jedinečného pomocníka v domácnosti zviditeľnila prednosti PURE F9 oproti klasickým vysávačom.

„Pure F9 ponúka zákazníkom nielen fantastický sací výkon a dobu prevádzky, ale vďaka jeho príťažlivému dizajnu ho zákazníci nechcú skrývať medzi ostatnými čistiacimi spotrebičmi. Naopak, vždy ho chcú mať vystavený a hneď poruke. Prichádza nová éra vysávania – výkonná, absolútne pohodlná, navyše s unikátnym dizajnom,“ dodáva Nilsson.

Vysávač bol prvý krát predstavený na veľtrhu IFA v Berlíne, počnúc 31. augustom 2018.

(Zdroj: Martina Goffová, Neuropea; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*