Novinky, z ktorých budú legendy

Bratislava, Admin – S legendami sa stretávame v bežnom živote každý deň. Pre niekoho je legendou víťaz olympiády, pre niekoho kráľovná či prezident, pre niekoho mama či otec a pre niekoho zasa známy spevák či umelec. Pre niekoho je legendárny film či kniha a pre niekoho zasa rozprávka, ktorú nám rodičia predčítali pred spaním, keď sme boli ešte deti. A ako vníma legendy Oriflame? “Pre nás sú legendou zakladatelia našej prírodnej švédskej kozmetiky. Ďalej je pre nás legendou každý jeden zamestnanec, pretože ani bez nich by sme neboli tam, kde sme. Samozrejme, keď sa bavíme o legendách, nesmieme zabudnúť ani na naše legendárne kozmetické poradkyne, ktoré svojou tvrdouprácou a usilovnosťou tvoria Oriflame ako taký, podobne ako aj naše cenné zákazníčky, ktoré si nadovšetko vážime… A nakoniec, no v neposlednom rade, sú pre nás legendárne naše produkty, prostredníctvom ktorých sa snažíme meniť svet kozmetiky, robiť radosť ženám, mužom aj deťom a zapisovať sa do povedomia ľudstva ako legendárna spoločnosť.”

8888722_small

Čokoládové pokušenie
Pred čokoládou majú ženy zväčša rešpekt, pretože má nežiaduci efekt – pridáva im na kilách… Čo keby sme vám povedali, že tak neodolateľne ako lahodná biela čokoláda v kombinácii s tónmi bielych jahôd môžete voňať širokoďaleko aj vy? Pred zmyselnou vôňou Parfumovanej vody Love Potion Secrets s a neubráni žiaden muž a nejede sa bude za vami na ulici obracať! V čom spočíva tajomstvo ružového zázraku? V jeho základe sa spájajú zvodné tóny krémovej ambry, santalového dreva, bielej čokolády, v srdci krásne biele kvety a napokon nezvyčajné biele jahody, čo vás dostane hneď po prvom použití.

Dávka tekutého optimizmu

9206896_smallŠťastná vôňa Happydisiac prichádza konečne v alternatíve pre pánov a srší z nej presne toľko optimizmu ako z jej dámskeho prevedenia. Na začiatku z nej doslova kričia svieže tóny jahody. Toaletná voda Happydisiac Man rozjasní dni svojho majiteľa po jedinom streku a donúti ho viac sa usmievať na okolitý svet.

Tip ORIFLAME! Verte či nie, aj pri nanášaní vône na telo existujú pravidlá, ktoré by ste mali dodržať, aby ste sa vyhli prípadnému faux pas. Základom je nanášať vôňu na suchú pleť, ešte pred tým, než sa oblečiete. Potom streknite parfum či toaletnú vodu na „pulzujúce“ časti tela (krk či miesto na ruke, kde si hmatáte tep) a pamätajte, nikdy vôňu nerozotierajte, počkajte pár minúť, než sa sama vstrebe.

(Zdroj: Lenka Štefániková, Oriflame Slovakia; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*