Novinka z protivráskového radu Dermacol Botocell

Admin, 27. 11. 2013 - Predstavte si ráno alebo deň, keď sa pozriete do zrkadla a zistíte, že vaša pleť je vyhladená a bez vrások. Váš úsmev sa rozžiari na tvári, pretože len vy viete, čo je za tým. Je to tajomstvo výberu vhodnej pleťovej kozmetiky a tiež zdravého životného štýlu. Proti vráskam pomáha

bojovať aj liftingový neinvazívny rad Dermacol Botocell. Bol rozšírený o novinku – intenzívnu liftingovú a remodelačnú starostlivosť, ktorá vďaka revolučnému koncentrovanému protivráskovému komplexu nahrádza botulotoxínové a hyaluronové injekcie. Prvé výsledky sú viditeľné už počas týždňa.

DERMACOL_Botocell_Intenzivna liftingova a remodelacna starostlivost

Intenzívna liftingová a remodelačná starostlivosť Botocell
Intenzívna liftingová a remodelačná starostlivosť je určená pre všetky typy pleti od 30 rokov. Poradí si s vráskami na tvári, krku i dekolte a dokáže obnoviť kontúry tváre. Používajte sérum dvakrát denne a vaša pleť sa stane pevnejšia, pružnejšia, a zároveň bude pôsobiť mladistvým dojmom. Výsledky, ktoré dosiahnete aj bez botulotoxínových a hyaluronových injekcií, môžete pozorovať už za sedem dní. Počas nich dôjde k zníženiu objemu vrások v priemere o 20,6 % a ich dĺžky v priemere o 15,9 %. Za 28 dní bude redukovaná ich hĺbka až o 47 %. Ľahká textúra s revolučným koncentrovaným protivráskovým komplexom sa veľmi dobre a pohodlne nanáša pomocou elegantného kvapkadla.

Veľkú úlohu zohráva kombinácia dvoch peptidov: Argirelinu® a Leuphasylu®. Argireline® má podobné účinky ako botulotoxín. Zaobídeme sa však bez injekcií, toxického účinku a rizika poškodenia pokožky a svalov. Navyše zabraňuje starnutiu kože, pôsobí ako prevencia a zabraňuje vzniku nových vrások. Vďaka unikátnej kombinácii s novým peptidom Leuphasylom® je účinok protivráskovej starostlivosti intenzívnejší. Veľký podiel na účinnosti má kyselina hyaluronová, ktorá vypĺňa vrásky zvnútra, dodáva pleti dostatočnú hydratáciu, zanecháva ju vláčnu a zvyšuje jej pevnosť a pružnosť. Glycerín následne hydratuje a zvláčňuje pleť a zabraňuje stratám vody z pokožky.
Intenzívna liftingová a remodelačná starostlivosť Dermacol Botocell vám pomôže dosiahnuť pleť bez vrások bezpečne a bez injekcií.

DERMACOL Botocell Intenzivna liftingova a remodelacna starostlivost_kompozicia

Použitie: Aplikujte 1 – 2x denne na očistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Ťahy veďte smerom hore a do strán do miest výskytu vrások. Vyhnite sa kontaktu s očami.

(Diana Bendzáková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*