Novinky SATINQUE pre zdravé vlasy exkluzívne vďaka Amway

Bratislava, Admin – Zoznámte sa s ďalšími výrobkami radu starostlivosti o vlasy s novou patentovanou a exkluzívnou technológiou ENERJUVE™, s aktualizovanými zloženiami a elegantným balením. Značka SATINIQUE™ exkluzívne od Amway, uvádza nový rad výrobkov starostlivosti, ošetrenia a úpravy vlasov na doplnenie šampónov a kondicionérov, ktoré sú už na trhu.

Amway Sat_Pho_StylingCream_Silo

Kolekcia starostlivosti o vlasy pozostáva z troch krokov – starostlivosti, ošetrenia a úpravy vlasov. Je schopná prispôsobiť sa potrebám vlasov a zdôrazniť ich maximálny potenciál.

“Uvoľniť silu vlasov je to, čo značka reprezentuje”, hovorí riaditeľka Amway Slovensko Ildiko Dikošová. “Vytvorili sme globálne portfólio, ktoré by malo osloviť našich zákazníkov na celom svete a zároveň by sme mali byť stále schopní zabezpečiť pre jednotlivé regióny špeciálne požiadavky klientov týkajúce sa starostlivosti o vlasy.”

1. Starostlivosť
SATINIQUE Šampón a kondicionér proti vypadávaniu vlasov: spolu s masážou dodá vlasom energiu, stimuluje pokožku a zabraňuje tak padaniu vlasov, ktoré je spôsobené poškodením krehkých, jemných a rednúcich vlasov. Mesačne zachráni až 1800 korienkov vlasov! Tieto zloženia výrobkov obsahujú komplex ENERJUVE na obnovu prirodzeného a zdravého vzhľadu vlasov, ako aj výťažky žen-šenu a výťažok z listov moruše.

Satinique Anti-Dandruff Shampoo        Amway Sat_Pho_AHC_Silo        Satinique Anti-Hairfall Shampoo

Šampón proti lupinám:
Zabezpečuje hydratáciu pokožky vlasov a jeho cielené zloženie dokáže výborne zmeniť svrbiacu pokožku ako aj každý typ vlasov s lupinami, na nádherné vlasy bez lupín. Zloženie s obsahom vitamínu E pomáha vyživovať a hydratovať pokožku vlasov, kým jedinečná forma avokáda pomáha regulovať nadmernú mastnotu a zabraňuje tvorbe šupinatých miest na pokožke.

2. Ošetrenie
Celkový vzhľad a pocit zdravých vlasov začína tam, odkiaľ vyrastajú. Zdravá pokožka je základom pevných, odolných a lesklých vlasov plných energie.

Amway Sat_Pho_ScalpTonic_Silo        Satinique Straightening_Balm

SATINQUE Vlasové tonikum
Vďaka patentovanému SATINIQUE vlasovému toniku bude každý deň pre vlasy ten dobrý. Sila tohto prípravku spočíva v jeho patentovanom revitalizujúcom komplexe, ktorý obsahuje:

• Extrakt z Perilla – z japonskej byliny, vyživuje pokožku a pomáha znižovať podráždenie zo suchej a citlivej pokožky.
• Serenoa plazivá – pôvodom z Ameriky, pomáha vyživovať pokožku a podporuje tak hustejší vzhľad vlasov
• Koreň sladkého drievka – pomáha limitovať podráždenie pokožky a oslabenie korienkov vlasov
• Výťažok zeleného Roibosu – účinný antioxidant

Sila Vlasového tonika je vyobrazená v jeho tvrdeniach
• 76 % zákazníkov povedalo, že výrobok zvyšuje hydratáciu pokožky vlasov
• 72 % zákazníkov povedalo, že výrobok podporuje hustejší vzhľad vlasov
• 89 % zákazníkov povedalo, že výrobok posilňuje jemné a krehké vlasy
• 73 % zákazníkov povedalo, že výrobok pomáha znižovať výskyt lupín u suchej pokožky

Vlasové tonikum v kombinácii so špeciálnou zmesou hydratačných prísad pomáha vlasom dosiahnuť lepší vzhľad a tie sú na pocit jemnejšie. Okrem toho, výrobok v rámci radu SATINIQUE uvádza novú vôňu. Svieža, čerstvá vôňa UNISEX s tónmi vodných kvetov, konvaliniek, hyacintov a santalového dreva vytvára spolu s obnovenou textúrou vlasov a vzhľadom synergiu zmyslov.

Ochranný sprej s dvojitým účinkom
Ochranný sprej s dvojitým účinkom pomáha chrániť vlasy pred poškodením spôsobeným UV lúčmi a tepelnou úpravou vlasov. Obnovuje prirodzenú schopnosť obrany vlasov pred nástrahami prostredia, zloženie zabraňuje blednutiu farieb vlasov
a posilňuje ich až 9 – násobne (ak sa používa so systémom starostlivosti o vlasy). Zloženie s výťažkom z granátového jablka pomáha revitalizovať vlasy bez lesku a suché pramene, kým vitamín E dodáva potrebnú hydratáciu a ochranu.

SATINIQUE Ošetrujúce prípravky, okrem Vlasového tonika, obsahujú novú vôňu SATINIQUE PREMIUM – lahodnú zmes s tónmi malín, frézie, magnólie, marhule
a ružového čaju.

Amway Sat_Pho_TexturingMatteWax_A4

3. Úprava
Vyhladzujúci balzam
Tento krémový balzam pomáha skrotiť a vyhladiť vlasy počas ich tepelnej úpravy. Dosiahnutý vzhľad vydrží celý deň a odolá aj vlhkému počasiu. Vyhladzujúci balzam s obsahom komplexu ENERJUVE na obnovu vlasov, plus olej z orecha Kukui a Phytantriol na špeciálnu hydratáciu, premenia suché, nepoddajné vlasy bez lesku, na krásne, hebké a uhladené.

Matný vosk na vlasy
Tento vosk s prírodnou receptúrou poskytuje stredne silnú fixáciu a umožňuje jednoduché tvarovanie vlasov. Matný konečný vzhľad zabezpečuje, že vlasy nikdy nepôsobia mastným dojmom.

Modelovací vlasový krém
Zabezpečuje stredne silnú fixáciu, žiarivé, lesklé, hebké vlasy a tvaruje kučery pre ich lepšiu kontrolu a upraviteľnosť. Vďaka zmesi oleja zo semiačok KuKui a Vitamínu E je tento krém výborný na konečnú úpravu vlasov.

Výrobky SATINIQUE na úpravu vlasov obsahujú vôňu SATINIQUE Signature – sviežu arómu s tónmi hrušky, zeleného jablka, ruže a pižma.

Výrobky SATINIQUE sa predávajú exkluzívne len prostredníctvom siete viac ako troch miliónov nezávislých vlastníkov podnikania Amway na celom svete. Bližšie informácie nájdete na www.amway .

(Zdroj: Amway, Darina Imreová, ACRC)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*