Nová toaletná voda My Naked Truth

Bratislava, Admin – Nebojte sa odhaliť svoju prirodzenú krásu. Nechajte vyniknúť váš šarm a nič neskrývajte, buďte sama sebou, buďte ženou. Čistá neskrývaná ženskosť jemne pulzuje v novej dámskej vôni My Naked Truth, ktorá zahalí vaše ja do príťažlivého závoja harmónie.

Naša inšpirácia: Parfumérky Amandine Clerc-Marie a Christiane Plos sa inšpirovali bavlníkom a jeho nežnými púčikmi. Rozkvitnuté púčiky menia farbu lupienkov z krémovo bielej na jemnú žltú a potom púdrovú ružovú. Bavlnené vlákna rastú v teple slnečných lúčov až nakoniec nadýchané bavlnené „balóniky“ prasknú. Akord kvetu bavlníka je vo svojej jednoduchosti jemný a hladký ako tá najčistejšia biela bavlna.

MY NAKED TRUTH Oriflame

Delikátne vrchné tóny žiaria sviežosťou jabloňových kvetov, šumivým bergamotom z Kalábrie a sladkými, šťavnatými liči. V srdci vône sú skryté zamatové marhule, osmant japonský a divá ruža. Drevitý základ rozohrieva cédrové a santalové drevo s čistými kvetmi bavlny.

Nežný a ženský dizajn flakónu rozpráva o vôni skrytej vo vnútri – jednoduché rovné a pevné línie hrán flakónu ochraňujú jemné ženské krivky oválu. Nič nie je skryté, priehľadné jadro priznáva v nahote svoju prirodzenú krásu. Buďte úprimná a ovládnite svoje okolie krehkým pôvabom.

(Zdroj: Elena Senková, Public Plus, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*