Nová kolekcia rímskych roliet VELUX

Bratislava, Admin – Leto ponúka ideálny priestor rozmýšľať nad tým, ako možno na jeseň vylepšiť interiér. Jednoduchý spôsob ako ozvláštniť domov ponúkajú vankúše, prikrývky, sviečky a iné dekoratívne prvky. Medzi prvky, ktoré významne zmenia charakter vnútorného prostredia, patria aj nové tzv. rímske rolety spoločnosti VELUX. Prírodné farby roliet navodia útulnú jesennú atmosféru. Na jar ich zas možno jednoducho vymeniť za rolety s novým hravým dizajnom.

Práve leto je vhodný čas zamyslieť sa nad zmenami, ktoré by sme na jeseň chceli realizovať v interiéri. S pribúdajúcimi chladnými a tmavými dňami radi ostávame doma, zabalení v prikrývkach a v teplom oblečení. Preto je teraz vhodný čas zamyslieť sa nad tým, ako bude vyzerať váš domov na jeseň.

Experti v interiérovom dizajne poukazujú na fakt, že sa v svojich domovoch ukrývame pred svetom a okolo svojej rodiny tvoríme „hniezdo“. Zaujímavou skutočnosťou je tiež to, že zvyčajne si domov upravujeme a rekonštruujeme práve počas jesene. To bol jeden z dôvodov, prečo spoločnosť VELUX uviedla na trh kolekciu rímskych roliet. Nový, dekoratívny dizajn kolekcie roliet VELUX prvýkrát pracuje s jemnými materiálmi, pričom dáva dôraz na domácky a zároveň štýlový aspekt dekorovania miestnosti roletami.

Veľký výber roliet dovoľuje využívať ich podľa nálady. Umiestniť ich možno kdekoľvek na okne – v pozícii hore, dole či v strede. Počas jasných jesenných dní sa rímske rolety osvedčia v obývačke, pretože zjemňujú slnečné lúče prichádzajúce dovnútra. Splývavý efekt zas kopíruje vzhľad sedačiek a pohodlných dekoratívnych vankúšov. Spálňa pritom zostáva oázou pokoja, keďže tu rímske rolety zaručujú zatemnenie ako v štýlovom luxusnom hoteli.

rimske_rolety_4

Prirodzené farby inšpirované prírodou
Nová kolekcia rímskych roliet je inšpirovaná prírodou a jej typickými farbami. Kolekcia 20 atraktívnych farebných prevedení roliet zaručí, že perfektne zapadnú do moderného interiéru. Pri dekorovaní domu sa v súčasnosti používa drevo, kameň a keramika. Preto sa škála farebného prevedenia pohybuje od neutrálnej béžovej cez príjemnú hnedú až po čiernu. Niektoré rolety vynikajú svojou textúrou, iné sú priesvitné a ďalšie zas zatemnia interiér.
Farby vybrala popredná európska agentúra, ktorá sa zameriava na predikciu trendov – Trend Union. Agentúra spolupracuje s viacerými kultovými značkami sveta. Téma farieb je pre Trend Union spojená s dekorovaním domova a cieľom je, aby sa obyvatelia cítili komfortne a štýlovo.
Geert van de Keuken, kreatívny riaditeľ v agentúre Trend Union vysvetľuje: „Našou hlavnou inšpiráciou pri tvorbe kolekcie rímskych roliet VELUX bolo použiť prvky jemnejších farebných odtieňov a textúr, vďaka ktorým sa ľudia budú vo svojich domovoch cítiť sa pokojne, pohodlne a bezpečne.“

Na zmenu stačí jeden klik
Príchod kolekcie rímskych roliet VELUX predstavuje nielen novú produktovú kategóriu a farebnú tému. Prináša tiež ultra-dynamický prístup, ktorí ocení každý, kto rád dekoruje. Už viac nebude potrebné vlastnoručne si vytvárať atypické interiérové doplnky. Rímske rolety VELUX maximálne zjednodušujú proces výmeny.
Každá látka v kolekcii rímskych roliet sa predáva osobitne. Na jej inštaláciu stačí len jeden klik – a to vďaka systému jednoduchej výmeny. Dizajn možno kedykoľvek zmeniť. Stačí, mať chuť zmeniť atmosféru domova, napríklad z jesenného zemito-dreveného variantu na jarný svetlý a neutrálny. Kolekcia rímskych roliet VELUX bude k dispozícii u vybraných predajcov.

(Zdroj: Eva Fačková, Key Communications, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*