Nová kolekcia Artisty studio™ Bangkok

BRATISLAVA/ADMIN – Naša najnovšia kolekcia inšpirovaná trblietavými zlatými odleskmi, živými farbami a energiou thajskej metropoly, vám umožní preniesť žiarivé a výrazné farby Bangkoku do vášho líčenia.

Objavte novú kolekciu ARTISTRY STUDIO™ Bangkok

Predstavujeme výrobky z limitovanej kolekcie s roztomilými ilustráciami navrhnutými exkluzívne pre Amway štúdio Pangnual z Bangkoku.
Autorkami týchto ilustrácií sú dve sestry, ktoré na nich zachytili šťastné ženy, ktoré ostávajú sami sebou.

Matná ceruzka na pery 2-v-1

Vďaka bohatým, živým pigmentom a matnému vzhľadu vašich pier budete úchvatná ako bohyňa. Túto vysúvaciu jumbo ceruzku môžete použiť na celé pery ako rúž na pery, alebo jej špicatý koniec použiť na ohraničenie a definovanie pier.

Paleta on – the – go

Cestujte a žiarte s touto univerzálnou paletou. Zvýraznite si oči s tromi zladenými odtieňmi očných tieňov. Líca zvýraznite dvomi zladenými odtieňmi lícenky a rozjasnite váš vzhľad so žiarivým zvýrazňovačom.

Báza pod maskaru

Nechajte vašu maskaru pracovať nadčas! Naneste túto bázu pod maskaru na posilnenie rias. Dodáva im objem, predlžuje ich a posilňuje účinok maskary na dosiahnutie výraznejšieho vzhľadu rias.

Trblietavé krémové očné tiene

Jemné a hebké krémové očné tiene, ktoré môžu byť priehľadné a lesklé, ale aj dokonale výrazné. Vďaka podkladovej zložke tiene dlho vydržia a môžete byť okúzľujúca od rána do večera!

Kajalová ceruzka na oči

Zvýraznite si oči a dodajte im exotický vzhľad.  Ceruzka na oči s ultrapigmentami, ktorú môžete použiť na kontúrovanie, očné linky alebo ako očné tiene. Vďaka jedinečnému tvaru je hrot ceruzky neustále ostrý.

Trblietavý gél na telo a tvár

Rozjasnite noc s nekonečným jasom! Koncentrovaný gél s trblietkami na telo a tvár rýchlo schne a zostáva na svojom mieste. Budete hviezdou tanečného parketu.
Zabávajte sa. Buďte kreatívni. Prejavte vaše ja.

#GirlsNightOut

Idete do toho s nami?

Podeľte sa o svoju vášeň a zdieľajte vašu krásu!
Pre viac informácií, navštívte stránku www.amway.sk

(Zdroj: Darina Imreová; Pripravila: red.)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*