NIVEA ÚČESOVÉ TRENDY – JESEŇ/ ZIMA 2014

Bratislava, Admin – Od uhladených vlasov na zátylku po zosekané krátke ofiny sú účesy tejto sezóny dramatické, ale krásne. Jednoduché účesy s dramatickými prvkami. Ulice a centrá miest rozžiaria teplé karamelové blond odtiene a nádherné sýte odtiene tmavovlások. Nechajte vašu farbu zažiariť!

Pre ochranu farby pred vyblednutím a zároveň starostlivosť o vlasy odporúčame používať náš nový rad Nivea Color Care & Protect. Ošetrujúce zloženie s Color Oil Complexom obsahujúce makadamiový olej poskytuje farbeným vlasom  to, čo potrebujú: ochranu farby a intenzívnu starostlivosť v jedinom výrobku.


Vášnivá, talentovaná, kreatívna
Zoznámte sa so Sally Brooksovo. Sally je trojnásobnou držiteľkou prestížneho ocenenia „London Hairdresser of the Year” (Kaderník roku – Londýn) a nedávno tiež vstúpila do Siene slávy Britskej kaderníckej asociácie. Vytvára účesy pre medzinárodných módnych návrhárov ako je Alexander McQueen, a tiež pravidelne pracuje pre popredné módne časopisy ako sú ELLE, Vogue a Cosmopolitan.  Ako medzinárodná vlasová stylistka pracuje pre značku NIVEA od roku 2008. „Pre mňa je značka NIVEA stelesnením spoľahlivosti a kvality,“ hovorí. „Mám rada jej výrobky i jej filozofiu. NIVEA je oddaná starostlivosti o vlasy presne ako ja sama.“

Au naturel
Jemne a prirodzene pôsobiace vlasy vyžarujú zdravie a vitalitu. Nezabudnite účes prečesať prstami, aby získal plnší, prirodzenejší vzhľad. Jednoducho jemný a ženský!

1. – 2. Nakulmujte náhodne vybrané pramene vlasov, tým docielite nepravidelné zvlnenie.

3. Týmto spôsobom upravte všetky vlasy.

4. Vlasy prečešte prstami, aby vlny získali prirodzený tvar.

5. Pri použití laku (napr. Nivea Diamond Volume) hlavu zakloňte alebo predkloňte, aby sa vlny prevzdušnili a získali objem.

Zauzlený vrkoč
Najväčší účinok často vzniká vďaka tým najmenším detailom. Tento vrkoč vyzerá komplikovane, ale jeho úprava je naozaj ľahká. Vlasy jednoducho zväzujte do malých uzlov, ktoré vytvoria tvar účesu. Vyzerá skvelo pri všetkých dĺžkach vlasov a vydrží vám celý deň.

1. Vlasy natočte na nahrievacie natáčky pre väčší objem.

2. Nechajte natáčky vychladnúť a vlasy nalakujte pre silnejšiu fixáciu (napr. lakom pre extra silnú fixáciu, NIVEA).

3. Všetky vlasy natupírujte, aby získali objem

4. …a uhlaďte kefou s prírodnými štetinami pre žiarivý lesk.

5. Vlasy pri prednej vlasovej línii rozdeľte na dva diely a jednoducho zviažte do uzla.

6. – 7. Pokračujte ďalej pozdĺž vlasovej línie a postupne priberajte pramene zospodu.

8. Na konci vrkoč zaistite sponou.

Zatočený drdol
Tento účes vyzerá veľmi elegantne a skutočne zložito. Ideálny pre všetky dĺžky vlasov. Ak máte jemné vlasy, stačí ich do drdolu menej. Ak máte husté alebo dlhšie vlasy, použite ich na drdol viac, potom jednoducho zdvihnite a stočte. Je to naozaj ľahké!

1. Oddeľte prameň vlasov na zátylku a uviažte na ňom uzol.

2. Stočte smerom k zátylku a zaistite sponkou.

3. Pri tvári oddeľte tenší prameň vlasov a rozdeľte na dva.

4. Uchopte prameň vlasov zospodu a preložte do opačnej ruky, aby vznikol stočený efekt.

5. Stočte obe strany do stredu a vytvorte drdol, ktorý zaistíte sponkou. Na záver vlasy zafixujte napr. lakom pre oslňujúci lesk Nivea Diamond Gloss.

Sofistikované 60. roky
Nadýchaný objem 60. rokov je neprekonateľný a toto je úplne nadčasový klasický účes! Pre moderný vzhľad použite vlasové doplnky a s objemom pracujte iba na temene.

1. Zadnú časť vlasov stiahnite do vysokého chvosta.

2. – 3. Nastriekajte lak  (napr. Nivea Color Care & Protect) na kefu s prírodnými štetinami a uhlaďte ňou odstávajúce vlasy či zafixujte uvoľnené pramene.

4. Prednú časť vlasov natupírujte pre väčší objem, predovšetkým na temene, kde účes potrebuje získať výšku.

5. Vlasy podtočte a zaistite sponkou pre nadýchaný tvar.

6. Vlasové doplnky sú skvelým spôsobom, ako môže účes ľahko získať výrazný detail.

NIVEA Look The Bamboo Ponytail.jpg_1772x2657

Jednoduchosť
Tie najjednoduchšie veci bývajú tie najkrajšie. Tento účes je teraz „in“, pretože dozadu uhladené vlasy vám prepožičajú skvelý vzhľad. Na bokoch by účes mal byť hladký a plochý a zadná časť vlasov prirodzená s moderným objemom. Tento účes je vhodný na denné i večerné nosenie. Úžasne elegantný a bez námahy!

(Zdroj: Lýdia Ďurišová, Beiersdorf)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*