Nikdy nebol lepší čas na vôňu ako teraz!

Bratislava, Admin – Jar si žiada sviežosť, krásu, vôňu a farby! Nájdite to všetko v novom katalógu Oriflame a vylepšite svoj jarný vzhľad aj štýl. 

Ingrediencia č. 1: Vanilka.

Oriflame vám prináša novú toaletú vodu Dare To Shine, s ktorou naozaj zažiarite! Okrem zelenej hrušky, tahitskej gardénie a trošky ružového korenia obsahuje aj vanilku a práve tá stojí za zmienku. Vanilka totiž stimuluje mužský mozog k produkcii hormónu, ktorý muža uvoľní. Stáročia je odporúčaná ako účinné afrodiziakum. Práve pre navodenie príjemného dojmu, ale aj pre zvýšenie sebavedomia žien je vanilka veľmi obľúbenou a častou prísadou vôní. Ak hľadáte niečo, s čím doslovne zažiarite a všimne si vás každý, je to zaručene toaletná voda Dare To Shine. Odvážte sa zažiariť a zviesť toho svojho.

Toaletná voda Dare To Shine, 50 ml, 29,90 eur.

Ingrediencia č. 2: SPF faktor.

Väčšina z nás sa mylne domnieva, že SPF, teda sun protection factor, by mala obsahovať iba kozmetika určená na leto a pobyt na slnku. Je to jeden z najväčších omylov, v ktorých bežne žijeme. SPF faktor je dôležitou súčasťou všetkých krémov, nielen tých, ktoré používame pri opaľovaní. Dôvodom je, že UVA a UVB lúče sú jednou z príčin predčasného starnutia pokožky, a to v značnej miere. Preto by používanie kozmetiky s ochranným SPF faktorom malo byť súčasťou našej každodennej starostlivosti, a to počas celého roka.

Po zime je potrebné venovať zvýšenú pozornosť výžive a starostlivosti o našej ruky. Oriflame preto prináša nový Omladzujúci krém na ruky so SPF 25 NovAge, ktorý chráni pokožku našich rúk nielen pred stratou hydratácie, ale aj pred predčasným starnutím. Veď to poznáte, že sú to krk a ruky, ktoré prezrádzajú náš vek bez ohľadu na to, ako dobre inak vyzeráme. Novinka od NovAge okrem toho, že viditeľne redukuje vrásky a pigmentové škvrny na našich rukách, ponúka im klinicky potrvdenú 24-hodinovú hydratáciu, a to aj po niekoľkých umytiach, a pomáha obnovovať popraskanú nechtovú kožtičku. Ochranný faktor SPF 25 je určený práve aj na ochranu pokožky našich rúk pred ich predčasným starnutím.

Ak čelíte problému s nadmerne namáhanými a suchými rukami, poteší vás ešte jedna novinka – Zvláčňujúce rukavice s dotykovými prstami. Sú určené na intenzívnu hydratáciu pokožky rúk, zároveň vás však vďaka dotykovej časti na prstoch udržia online aj počas ich pôsobenia na vašich rukách.

Omladzujúci krém na ruky so SPF 25 NovAge, 50ml, 9,90 eur.
Zvláčňujúce rukavice s dotykovými prstami, 5,90 eur.
#taktosacitimkrasnaja

Voňavá – vždy a všade!

Jar je vôňa, vôňa je jar. S tým musí súhlasiť azda každá. Len máloktoré dni sú tak krásne voňavé ako tie jarné, keď sa všetko prebúdza zo zimného – aj čuchového – šera. Oriflame vám ponúka príležitosť mať tie svoje obľúbené vône vždy po ruke. Vreckové balenia vôní sú tradične obľúbené najmä medzi ženami, ktoré milujú cestovanie alebo takými, ktoré vedia, že vôňu potrebujú mať vždy vo svojej kabelke. Novinkami sú vreckové balenia parfumovej vody Love Potion Secrets, Miss Giordani a Eclat Femme Weekend. Do 8 ml vône môžete ukryť celý svoj podmanivý svet.

Vreckové balenie parfumovej vody Miss Giordani, 8 ml, 9,90 eur.
Vreckové balenie parfumovej vody Love Potion Secrets, 8 ml, 9,90 eur.
Vreckové balenie toaletnej vody Eclat Femme Weekend, 8 ml, 9,90 eur.

Svieža!

Čo iné prinesie sviežosť, ak nie osobná starostlivosť? To uzná každá moderná žena, ktorá sa o seba stará. Oriflame vám pre voňavú, sviežu a aj zdravú osobnú starostlivosť prináša novinky v podobe mydla, sprchovacieho krému a krému na ruky. Všetky tri produkty si zamilujete! Mydlo Bunch of Joy je dostatočne jemné pre každodenné použitie, sprchovací krém Bunch of Love neobsahuje mydlo a má vyvážené pH a krém na ruky Bunch of Love zanechá jemnú a hebkú pokožku rúk. Všetky tri na vás vyčarujú vábivé kvetinové tóny.

Mydlo Bunch of Joy, 75 g, 2,50 eur.
Sprchovací krém Bunch of Love, 250 ml, 4,50 eur.
Krém na ruky Bunch of Love, 75 ml, 4,50 eur.

Dokonale zladená!

A to nielen čo do oblečenia, ale napríklad aj s farbou nechtov, čo odzrkadľuje, že naozaj myslíme do detailov a sme reprezentatívne a absolútne ženské! Oriflame vám teraz prináša 10 nových odtieňov lakov na nechty The ONE 10v1, ktoré v sebe skrývajú 10 nepochybných výhod potvrdených spotrebiteľskými testami – na dokonalý efekt postačí aplikácia jednej vrstvy, laky majú dlhodobé trvanie, vysoký lesk, krásne farby, jednotné krytie, sú odolné voči štiepenu, nevytvárajú pruhy, hladko sa nanášajú, rýchlo schnú a veľmi jednoducho odlakujú.

Lak na nechty The ONE, 5 ml, 5,90 eur.

S krásnou pleťou!

Krásna pleť si nevyžaduje iba pravidelnú starostlivosť, ale aj správnu úpravu. Dokonalým radom na dokonalú úpravu vašej pleti je luxusný Giordani Gold, inšpirovaný talianskou krásou. Novinkou je guľôčkový púder Giordani Gold Rose Petal, ktorý – rovnako ako ostatné guľôčkové púdre Giordani Gold – ponúka ručne tvarované guľôčky priamo v talianskej remeselnej dielni. Púder vám vytvorí prirodzene žiarivý vzhľad, ktorý v príjemných jarných dňoch oceníte.

Guľôčkový púder Giordani Gold Rose Petal, 25 g, 19,90 eur.

(Zdroj: Perla Žinčíková, Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*