Najobľúbenejšie značky slnečných okuliarov pre pánov

BRATISLAVA/ADMIN – Kto by nepoznal ten pocit. Jar sa pomaličky končí a leto začína, slnečné lúče začínajú byť oveľa intenzívnejšie. Každý zrazu narýchlo zháňa slnečné okuliare. Očné optiky sú zrazu plné nedočkavých zákazníkov a okuliare, ktoré ste si vybrali cez Instagram sú zrazu vo všetkých optikách vypredané. Táto “neočakávaná” situácia nastala aj toto leto. My sme boli veľmi zvedaví, ktoré značky a modely obľubovali slovenskí muži počas letných mesiacov 2019.

Nestarnúce pilotky od značky Ray-Ban

Kto by nepoznal klasiku, ktorú preslávil Tom Cruise vo filme Top Gun? Do dnešného dňa sa tejto štýlovej ochrany očí nevedia nabažiť muži a ženy po celom svete a Slovensko nie je výnimkou.

Prečo sú teda také obľúbené? Sú jednoducho štýlové, skombinujete ich so športovejším i elegantnejším outfitom. Navyše sa hodia takmer akémukoľvek typu čŕt tváre.

Je však dôležité podotknúť, že okuliare Ray-Ban sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, a preto si nezabudnite vybrať tú správnu. Navyše, štýlové pilotky nájdete aj rôznych farebných kombináciách. Slnečné okuliare Ray Ban však skrývajú toho oveľa viac.

V rámci tejto značky nájdete aj iné štýlovky, ktoré toto leto zabodovali. Medzi najobľúbenejšie modely patrili napríklad okrúhle alebo hexagon okuliare. Keďže sú unisex, veľmi rýchlo si ich obľúbili obe pohlavia.

Ak teda hľadáte štýlovú ochranu očí, na ktorú neminiete celý majland, určite sa lepšie zoznámte s modelmi značky Ray-Ban.

Šokujúce štýlovky od značky Fendi

Extravagantní muži si prišli na svoje v rámci kolekcie Fendi. Mohli tam nájsť napríklad unikátne okrúhle, jednoliate alebo štvorcové okuliare. Tí najextravagantnejší sa však rozhodli pre tiny Fendi slnečné okuliare, ktoré sú veľmi štýlové a unikátne. Okuliare s maličkými šošovkami si určite nenasadí na oči každý, no keď sa už niekto odhodlá pre tento odvážny krok, určite to neoľutuje. Určite totiž nezostanete bez povšimnutia.

Športová elegancia od značky Carrera

Veľa mužov počas pracovného týždňa strieda niekoľko štýlov obliekania. V pondelok sú radšej v elegantnej košeli, koncom týždňa si však radi oblečú športové tričku a kraťasy. Ak sa zaraďujete do tejto kategórie, odporúčame značku Carrera. Štýlové okuliare môžete kombinovať s akýmkoľvek outfitom a môžete si ich zobrať do práce i na romantickú prechádzku s vašou priateľkou.

Cazal – luxusná značka, ktorá stála pri zrode hip hopu

Túto americkú značku majú v obľube slovenskí, ale aj zahraniční raperi. A ako to už býva v dobe influencerov a sociálnych sietí, túto značku si postupne obľúbilo aj množstvo mužov na Slovensku.

 

Výber nových slnečných okuliarov nikdy nie je jednoduchý a hlavne pre pánov, ktorí neradi trávia v obchodoch viac ako hodinu. Pevne veríme, že tento krátky zoznam vám pomohol zistiť, ktoré okuliare patria k najväčším hitom tohto leta a zároveň ste získali inšpiráciu pre vaše nové okuliare.

(Zdroj: ML; Foto: Archív agentúry a Shutterstock; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*