Najluxusnejšia vlasová starostlivosť

Admin, 19.12.2012 - Po stáročia sa vzácne oleje používali ako nevyhnutná súčasť skrášľujúcich procedúr po celom svete. Pre svoju schopnosť maznania a okamžitej premeny získali výsostné postavenie v oblasti zdravia a krásy. Mnoho žien si vychutnávalo

skrášľujúce účinky olejov nielen na svojej koži, ale aj na svojich vlasoch. Oleje majú antioxidačné vlastnosti a prispievajú k výžive a ochrane vlasov, dodávajú im oslnivý lesk, pružnosť a kontrolu. Súčasťou olejov sú i mastné kyseliny (vitamín F, Omega 3 a 6), ktoré sú nevyhnutné pre hebkosť a poddajnosť vlasov.Vďaka unikátnemu spojeniu tradície dlhoročnej skúsenosti a inovatívnej expertízy vznikla najluxusnejšia vlasová ochrana s názvom ELIXIR ULTIME.

Kérastase premenila najvzácnejšie oleje na zlato a vytvorila celú skupinu ELIXIR ULTIME, ktorá predstavuje kompletný program starostlivosti na mieru pre každú ženu. Kombinácia najvzácnejších olejov, zamatovej textúry a zmyselnej vône dodáva vlasom oslnivý lesk, intenzívnu výživu, ochranu a hodvábnu hebkosť. Vďaka kompletnému programu, ktorý zahŕňa tri kroky, môžete vlasom poskytnúť jedinečný zážitok z bohatej luxusnej starostlivosti.

Prvý šampónový kúpeľ ELIXIR ULTIME s vysokou koncentráciou vzácnych olejov predstavuje prvý krok programu vlasovej starostlivosti. Zamatovo vzdušná pena jemne očistí vlasovú pokožku od nečistôt a vďaka unikátnemu zloženiu zanechá vlasy vyživené, posilnené, s intenzívnym leskom a  neobyčajnou hebkosťou bez akéhokoľvek zaťaženia. Zostávajú zároveň chránené pred vonkajšími vplyvmi. Šampón je určený pre všetky typy vlasov.

Druhým krokom programu vlasovej starostlivosti je skrášľujúca maska ELIXIR ULTIME s vysokou koncentráciou vzácnych olejov. Vďaka unikátnemu zloženiu zanechá vlasy hĺbkovo vyživené, bohaté na dotyk, s intenzívnym leskom a hebkosťou. Je určená pre všetky typy vlasov.

Posledný krok programu kompletnej vlasovej starostlivosti je všestranná zušľachťujúca starostlivosť Elixir Ultime obohatená o komplex štyroch vzácnych olejov, ktorá je dostupná v dvoch variantoch, pre všetky typy vlasov alebo pre jemné vlasy. ELIXIR ULTIME je všestranný olej s mimoriadnymi vlastnosťami, ktorý dodáva vlasom potrebnú výživu, ochranu, oslnivý lesk a hodvábnu ľahkosť. Vďaka svojim úžasným účinkom sa stal hviezdnym prípravkom. Od svojho uvedenia v roku 2011 získal Elixir Ultime výsostné postavenie medzi všetkými prípravkami značky Kérastase. Nenahraditeľná starostlivosť sa teší veľkej popularite nielen medzi zákazníčkami, ale nesmie chýbať v žiadnom salóne Kérastase. Stal sa ikonou krásy a zmyselnosti pre mnoho žien i celebrít po celom svete.

(sb)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*