Nadýchnite sa s Oriflame!

Admin, 05.04.2013 - Jar je v plnom prúde, príroda hýri farbami a počasie býva aprílovo bláznivé. Je radosť vybehnúť von, nechať sa hriať slnkom a dýchať svieži vzduch. Cez deň sa do pľúc nadýchneme viac ako 15 tisíckrát! Koľkokrát sa ale zhlboka nadýchne vaša pokožka?

Aj pokožka dýcha, a to neustále. Život v meste, smog a prach však neprospieva ani vašim pľúcam, ani pokožke. Doprajte jej preto hlboký a čistý nádych s vynovenou radou Optimals pre krásnu, zdravú a sviežu pleť.

Ideálna pleť? Áno, prosím!
Vedci z Oriflame vždy hľadajú spôsoby ako zlepšiť aj tú najlepšiu ponuku. Napríklad najobľúbenejší a najpredávanejší pleťový rad, s predajom až 15 miliónov kusov ročne. Dnes sú si istí, že vynovený rad Optimals budete milovať! Zdokonalili textúru, pridali krémom nové, svieže vône, ale hlavne ich obohatili o patentovaný antioxidačný komplex Lingon 50:50. Naši vedci ako 1. na svete vytvorili nový komplex Lingon 50:50, novú patentovanú technológiu pochádzajúcu  zo švédskych brusníc. Je v nej 50 % obsahu získaného z plodov švédskych brusníc a 50 % z listov. Zistili, že takto je antioxidačný účinok intenzívnejší a pleť je lepšie chránená. Tento komplex je až 3x účinnejší ako iné antioxidanty. Antioxidanty sú pre pleť nesmierne dôležité. Chránia ju pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ktoré spôsobujú predčasné starnutie a problémy pleti. Antioxidačný komplex Lingon 50:50 je ochranný komplex, neutralizujúci negatívne účinky vonkajších nepriaznivých vplyvov a umožňujúci správne fungovanie buniek. Okrem toho je v každom pleťovom rade Optimals doplnková jedinečná aktívna zložka. Aby sa zabezpečili tie najlepšie výsledky a uspokojili sa špecifické potreby pleti. Výsledkom je ideálna, krásna a zdravá pleť. Majte ju aj vy!

Okysličujúce pleťové krémy Optimals Oxygen Boost
Uniknite mestskému smogu a dovoľte svojej pleti zhlboka dýchať! S novými krémami Optimals Oxygen Boost bude vaša pleť chránená pred znečisteným prostredím a voľnými radikálmi. Svieža pleť žiariaca zdravím s Oxygen Boost pre konkrétny typ pleti. Okrem antioxidačného komplexu Lingon 50:50 je doplnkovou zložkou O2. Je to molekula prírodného pôvodu, ktorá podporuje dýchanie buniek. Táto zložka priťahuje molekuly kyslíka k jadru pleťových buniek a tak zlepšuje ich okysličenie. Krémy sú určené pre všetky vekové kategórie.

Na normálnu a zmiešanú pleť- modrý rad
Jemný osviežujúci Denný krém Oxygen Boost na normálnu/ zmiešanú pleť s patentovaným antioxidačným komplexom Lingon 50:50 a aktívnou zložkou O2. Ráno bude vaša pleť svieža a „okysličená“ vďaka jemnému, hydratačnému  krému Nočný krém Oxygen Boost na normálnu/zmiešanú pleť je na noc.

Na mastnú pleť- zelený rad
Ľahký a zmatujúci denný Denný krém Oxygen Boost na mastnú pleť s patentovaným antioxidačným komplexom Lingon 50:50 a aktívnou zložkou podporujúcou dýchanie buniek O2. Na noc použite osviežujúci Nočný krém Oxygen Boost na mastnú pleť pre zdravší vzhľad pleti.

Pleťové krémy Optimals Smooth Out proti vráskam
Navráťte pleti pružnosť a vláčnosť, zbavte sa vrások a cíťte sa opäť dobre vo vlastnej koži. Antioxidačný komplex Lingon 50:50 dopĺňa minerál horčík. Horčík je prírodný minerál, ktorý posilňuje štruktúru pleti, vďaka čomu je pevnejšia a hladšia. Krémy sú určené na všetky typy pleti od 40 rokov. Spevňujúci denný krém Smooth Out so SPF 10, je účinný spevňujúci denný krém proti vráskam. Omladzuje a obnovuje pružnosť pleti. Spevňujúci nočný krém Smooth Out  pleť vyživí a povzbudí  počas noci. Okrem výťažku z plodov a listov švédskych brusníc obsahuje potrebný minerál horčík. Pri pravidelnom používaní oboch krémov bude výsledkom pevnejšia, mladšie vyzerajúca pleť a menej vrások.

(senk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*