Nadčasová starostlivosť pre celú rodinu

Bratislava, Admin – Krém v modrobielej krabičke je fenomén, na ktorý spotrebitelia nedajú dopustiť. Ošetruje a chráni, je vhodný pre celú rodinu – dokonale rozmaznáva ako pokožku detí, tak všetkých dospelých. Jeho podmanivá vôňa vyvoláva spomienky na detstvo plné lásky a starostlivosti. Je skrátka nenahraditeľný a jedinečný. A preto už veľa rokov patrí k najobľúbenejším krémom na svete, ročne sa ho predá viac ako 100 miliónov krabičiek. Dnes sa z neho stáva značka komplexnej starostlivosti o pokožku. A jeho príbeh pokračuje…o tom sa mohli dozvedieť novinári na tlačovej konferencii, ktorá sa uskutočnila v priestoroch Café Berlinka v Bratislave.

Nivea IMG_4218

Čistenie pleti bez kompromisov
Pleť je dennodenne vystavovaná nielen negatívnym vonkajším vplyvom, ale musí sa vysporiadať i so záťažou spôsobenou neustálymi dotykmi. Či už mimovoľne pri strese, gestách a pod., tak pri nanášaní krému, starostlivosti i líčení. Dennodenne tak svoju pleť zaťažujeme až 250 dotykmi. Večer potom väčšina žien uľavuje svojej pleti od nánosu líčidiel a nečistôt čistením. Čo ale rozhodne nechcú je, aby pleť bola po očistnom rituále napätá a podráždená. Skúste to preto odo dnes inak: využite všetko, čo robí vašej pleti dobre, a používajte čistiacu kozmetiku s ošetrujúcim účinkom z nového radu NIVEA Creme Care. Jeho kúzlo úzko súvisí s účinkami klasického krému v modrobielej krabičke, a tak pleti poskytuje rovnaký komplex ochrannej starostlivosti a vône.

Nivea IMG_4215 zm

Nivea IMG_4216 zm

Laboratória NIVEA vyvíjali nové zloženie s cieľom rozšíriť rad o výrobky, ktoré budú pleť dôkladne čistiť a zároveň sa o ňu jemne starať. „Každodenné čistenie pleti by malo byť čo najšetrnejšie, nemalo by pleť nijako dráždiť, inak dochádza k narúšaniu jej povrchovej ochrannej vrstvy a to sa následne prejaví dehydratáciou, presušovaním či naopak nadmerným mastením pleti. Pleť býva stiahnutá aj začervenaná, zhoršuje sa jej pružnosť a rýchlo sa tvoria vrásky. Spôsob čistenia pleti je preto rovnako dôležitý ako jeho frekvencia. A práve nové zloženie spája účinné čistiace vlastnosti a tú najlepšiu starostlivosť značky NIVEA,” hovorí dr. Svenja Möllgaard z oddelenia výskumu a vývoja značky NIVEA a dodáva: „môžete tak ľahko a dôkladne pleť vyčistiť od všetkých nečistôt a zároveň vďaka ošetrujúcim zložkám, ako je Eucerit a panthenol, chrániť jej hydratačnú rovnováhu. A to bez zbytočného drhnutia a namáhania pleti. Ošetrujúce zloženie zanecháva pleť tváre čistú, sviežu a hebkú na dotyk. Čistiacu kozmetiku odporúčame používať dvakrát denne – ráno a večer.”

V jednoduchosti je krása
Originálne zloženie čistiacich výrobkov NIVEA Creme Care navyše poskytuje aj ďalšie výhody – čistenie je aj vďaka obsiahnutým olejom veľmi jemné a šetrné. Prípravky odstraňujú aj vodeodolný mejkap a riasenku a sú oftalmologicky testované. Dokonale rozpúšťajú mastnotu, čistia póry a uvoľňujú nečistoty, ktoré na pokožke zostali.

Rôzne produkty pre rôzne potreby:

Osetrujuce cistiace mlieko a krem textura.jpg_Nivea

Ošetrujúce čistiace mlieko NIVEA Creme Care
Mlieko je určené na nanášanie pomocou odličovacieho tampóna alebo môžete mlieko po tvári rozotrieť prstami a pomocou kozmetických tampónov potom z pleti odstrániť.
200 ml • 5,15 €

Ošetrujúci čistiaci krém NIVEA Creme Care
Krém aplikujte na vlhkú tvár. Aplikáciu môžete spojiť s jemnou masážou, jemné krúživé pohyby uľahčia nanesenie prípravku po celej ploche tváre. Na oplachovanie postačí voda, takže ak nechcete, už pleť nemusíte zbytočne dráždiť kozmetickými tampónmi. 150 ml • 5,15 €

Ošetrujúce čistiace obrúsky NIVEA Creme Care
Extra jemná tkanina umožní pleť ľahko, rýchlo a pritom dôkladne vyčistiť. Chráni pleť pred vysúšaním, odstraňujú i vodeodolný mejkap.
Ideálne na cesty. 25 ks • 4,79 €

Tajná zóna – podpazušie
Každodenná kozmetická starostlivosť je u každej z nás iná. Záleží na našom životnom štýle a dennom rozvrhu, ale najviac starostlivosti zvyčajne venujeme tvári, vlasom a pokožke, často však zabúdame na jednu špecifickú časť svojho tela: podpazušie. Pravidelné sprchovanie, odstraňovanie chĺpkov a používanie antiperspirantu – to všetko je síce súčasťou našej hygieny, avšak tenká pokožka podpazušia je veľmi citlivá a tieto procedúry ju zaťažujú. Práve preto si zaslúži zvláštnu pozornosť a starostlivosť, aby zostala príjemne hladká, jemná a bez podráždenia.

Nivea krem_antiperspirant Protect&Care zm

Podpazušie – správna starostlivosť
1. Na technike záleží
Chĺpky v podpazuší môžu rásť rôznymi smermi, a preto ich musíte holiť z rôznych uhlov. Pre pohodlné oholenie nezabudnite po pár týždňoch vymeniť holiaci strojček za nový. Hoľte sa ešte v sprche. Horúca voda a para otvárajú póry, gél na holenie alebo sprchovací gél chĺpky v podpazuší zmäkčí a pôjdu lepšie oholiť. Len tak zostane pokožka v podpazuší hladká, bez zarastajúcich chĺpkov a podráždenia.

2. Správne načasovanie
Väčšina z nás sa holí na poslednú chvíľu. Ale dokonalé oholenie si žiada trochu času. Používanie dezodorantu, antiperspirantu alebo iných prípravkov bezprostredne po holení môže pokožku dráždiť
a spôsobovať jej začervenanie a vyrážky. Preto vždy po holení s aplikáciou kozmetiky aspoň desať minút počkajte alebo sa hoľte večer pred spaním, aby sa pokožka mohla cez noc zregenerovať.

3. Raz týždenne jemný peeling
V podpazuší sa hromadia odumreté kožné bunky a iné nečistoty rovnako ako inde na tele. Raz týždenne použite jemný peeling, ktorý odstráni nečistoty, zabráni zarastaniu chĺpkov a podráždeniu
a pokožku dokonale pripraví na každodenné holenie. Do podpazušia nanášajte iba jemný exfoliačný prípravok, rozotierajte ho špongiou, žinkou alebo rukou a po ošetrení opláchnite podpazušie teplou vodou. Antiperspiranty sú mimoriadne šetrné k pokožke podpazušia – spájajú v sebe ošetrujúce ingrediencie a nezameniteľnú vôňu originálneho krému NIVEA. Poskytujú spoľahlivú 48-hodinovú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu, vďaka ktorej sa budete cítiť svieži po celý deň. Neobsahujú alkohol.

4. Špeciálna starostlivosť
Holenie narúša ochrannú vrstvu pokožky, a tak môže kožu často vysúšať. Preto myslite aj na jej hydratáciu a doprajte jej raz za čas intenzívnu kúru – večer na tieto partie naneste hydratačný krém a nechajte cez noc pôsobiť.

5. Správny dezodorant
Používajte antiperspiranty alebo dezodoranty, ktoré nielen chránia proti poteniu, ale zároveň obsahujú ošetrujúce ingrediencie, ktoré citlivú pokožku podpazušia nedráždia a ošetrujú ju. Pokožka je po použití takýchto prípravkov na dotyk suchá a hebká.

Rad antiperspirantov Protect Care.jpg_1418x1772

Rad antiperspirantov NIVEA Protect & Care
Antiperspiranty sú mimoriadne šetrné k pokožke podpazušia – spájajú v sebe ošetrujúce ingrediencie a nezameniteľnú vôňu originálneho krému NIVEA. Poskytujú spoľahlivú 48-hodinovú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu, vďaka ktorej sa budete cítiť svieži po celý deň. Neobsahujú alkohol.
Sprej antiperspirant Protect & Care / 150 ml • 3,33 €
Tuhý antiperspirant Protect & Care / 40 ml • 3,33 €
Guľôčkový antiperspirant Protect & Care / 50 ml • 3,33 €

Rad antiperspirantov Protect & Care pre muzov.jpg_1582x1772

Antiperspiranty NIVEA MEN Protect & Care
Rad obsahuje i antiperspiranty pre mužov, ktoré majú osviežujúcu mužnú vôňu.
Sprej antiperspirant Protect & Care / 150 ml • 3,33 €
Tuhý antiperspirant Protect & Care / 40 ml • 3,33 €
Guľôčkový antiperspirant Protect & Care / 50 ml • 3,33 €

Nivea IMG_4217

„Už viac než 100 rokov rodiny po celom svete dôverujú výrobkom značky NIVEA, ktoré im prinášajú tú najlepšiu starostlivosť o pokožku. NIVEA sa za tú dobu stala skutočným členom domácnosti a práve preto je pre ňu starostlivosť o rodinu úplne prirodzená,” povedala na tlačovej konferencii  Michaela Dvořáková, produktová manažérka značky NIVEA, spoločnosť Beiersdorf Slovakia, s.r.o. (na obr. č. 2 a č. 9) a dodala: „NIVEA sa však zaviazala starať sa o rodiny ešte omnoho viac a to tak, že realizuje vlastný vzdelávací projekt pre deti predškolského veku a podporuje vybrané projekty, ktoré pomáhajú rodinám. NIVEA podporuje občianske združenie CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM, ktorej poslaním je prostredníctvom spoločného čítania budovať pevné väzby v rodine. Pravidelné predčítanie deťom má totiž veľký význam pre rozvoj ich emočného zdravia. Predčítanie zároveň rozvíja predstavivosť, učí mysleniu a utvára pevné puto medzi rodičom a dieťaťom.”

IMG_4212 zm

(Zdroj: Lýdia Ďurišová, Beiersdorf Slovakia; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*