Modelkou jedine so žiarivým a krásnym úsmevom

Bratislava, Admin – Krásny a zdravý úsmev je dôležitý pre všetkých. Sú ale povolania, kde sa akékoľvek zanedbanie v tomto smere neodpúšťa. Takým príkladom je povolanie modelky. Ženy a dievčatá z tejto profesie sa o seba musia starať po všetkých stránkach – žiarivý úsmev a svieži dych nie je cenená výnimka, ale základná povinnosť. V takom prípade skvele poslúži žuvačka bez cukru Orbit Professional s mikrogranulami, ktorá chráni zuby pred vznikom zubného kazu. Žuvačky sú dostupné v bežnej obchodnej sieti.

Profík vo svojom povolaní – modelka a manažérka Simony Krainovej Bori Dušíková potvrdzuje, že bez úsmevu, na ktorý je radosť pozerať, to jednoducho nejde. Modelky však mávajú hektické pracovné dni a nemôžu si v jeho priebehu vyčistiť zuby. V takom prípade skvele poslúži žuvačka bez cukru Orbit Professional. Zaistí svieži dych a stará sa o zdravý úsmev kedykoľvek počas dňa.

Orbit Professional FreshMint 3D

Stránky módnych časopisov, prehliadky a rôzne spoločenské akcie často zdobia modelky. Viete si ale predstaviť modelku bez krásneho a zdravého úsmevu? Takú zrejme nenájdete. “Úsmev je v každom povolaní dôležitý. Ale zdravý úsmev je v oblasti módy, respektíve v zábavnom priemysle nevyhnutnou súčasťou každodennej práce. Modelka bez krásneho a zdravého úsmevu nemá šancu na úspech,” hovorí Bori Dušíková.

Úsmevom ukazujeme druhým trochu viac zo svojej osobnosti, náš úsmev vypovedá veľa o našej náture, rozpoložení, úprimnosti a pod. Pri práci modelky je teda o to dôležitejšie, aby úsmev pôsobil milo, prirodzene, zdravo a krásne. Bori Dušíková dodáva: “Pre klienta je pri výbere modelky dôležité, aby mala pozitívne vyžarovanie, ktoré z môjho pohľadu predstavuje i prezrádza práve úsmev. Podľa mňa by ale starostlivosť o zuby nemala závisieť na práci, ktorú robíte, ale mala by byť automatickou súčasťou každodennej hygieny. Je preto dôležité chodiť k zubárovi minimálne raz ročne a vždy po jedle žuť žuvačku bez cukru. Je to i moja dennodenná záchrana počas príprav prehliadky, alebo na dlhých pracovných cestách.”

Orbit Professional StrongMint 3D

Žuvačky bez cukru Orbit Professional sú vhodným a praktickým pomocníkom nielen pre modelky, ale pre každého, kto nemá po jedle možnosť vyčistiť si zuby. Žuvačky obsahujú mikrogranule, ktoré stierajú zo zubov zvyšky potravy, odstraňujú povlak z povrchu zuba a zabraňujú vzniku zubného kazu. Žuvačky bez cukru vyrovnávajú pH v ústach, podporujú tvorbu slín a pomáhajú chrániť vaše zuby.

(Text a foto: AMI Communications Slovakia,  Na fotke: modelka a manažérka Bori Dušíková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*