Miesto kraslíc karty so selfie!

Bratislava, Admin – Technológie neobchádzajú ani tých najmenších a fotenie populárnych selfie, četovanie či sledovanie videí je pre dnešnú mládež každodenným “chlebíčkom”. Prekvapte svoje ratolesti a ich najobľúbenejšie fotografie zvečnite v hracích kartách. Získajú originálny darček a navyše sa nielen počas veľkonočných prázdnin dobre zabavia!

4 MemoBildHochzeit2 Kedysi šibačku prežívali mladí omnoho intenzívnejšie. Dievčatá počítali, koľkokrát za deň sa museli prezliecť, chlapci sa hrdo pýšili svojimi vyšibanými mašľami. Kým na dedinách sa veľkonočné tradície zachovávajú dodnes, v mestách je šibačka na ústupe. Miesto maľovaných vajíčok sa rozdávajú tie čokoládové a pestré stuhy na korbáči vystriedali farebné bankovky od starých mám. Avšak aj Veľká noc je príležitosťou na originálny darček. Hracie karty s fotogafiami vašich detí a ich kamarátov budú jedinečným prekvapením.

Výrobca spoločenských hier a kariet Piatnik ponúka možnosť individuálnej potlače hracích kariet. „Na zadnej strane kariet alebo aj priamo v ich hracom poli sa môžu objaviť fotografie či populárne selfie vašich detí. Stačí kliknúť na webovú stránku www.piatnik-individual.com a vľavo hore zvoliť českú vlajku. Sami si jednoducho a pohodlne nakonfigurujete vzhľad vašich jedinečných kariet,” vysvetľuje Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha. Možné je nahrať  fotografiu na zadnú stranu kariet, vytvoriť zadnú stranu z viacerých obrázkov alebo vytvoriť celú hru.img5

Personalizovaná potlač hracích kariet je jedinečná a rodičia tak svoje deti môžu premeniť napríklad na žolíka. Dajú sa použiť najlepšie zábery z rodinných či školských výletov priamo na karty. Mariáš, žolík či Čierny Peter sa tak premenia na výnimočnú zábavu.

Menšie deti obľubujú aj potlač kariet s témou prírody, zvieratiek či obľúbených postavičiek zo seriálov a rozprávok. Poker, kanasta či mariáš s personalizovanou tlačou potešia aj “veľké” deti, preto môže byť takéto prekvapenie vhodné aj ako narodeninový darček, potešenie pre starých rodičov či možnosť, ako netradičným spôsobom osloviť

(Zdroj: Kristína Puškelová, Kharisma; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*