Meniť farbu chladničky je jednoduché

Bratislava, Admin – Zmeniť štýl kuchyne nikdy nebolo jednoduchšie. Spoločnosť BSH domáce spotrebiče uvádza na slovenský trh kombinované chladničky Vario Style v trinástich atraktívnych odtieňoch, ktoré možno meniť podľa ľubovôle.

V ponuke je 13 atraktívnych farieb – od slnečnicovo žltej cez čerešňovo červenú až po módne odtiene limetkovej či mätovo zelenej. Ďalšie odtiene vrátane niekoľkých pastelových budú na našom trhu k dispozícii v priebehu roka 2018. Výmena je vďaka špeciálnemu systému držiakov a magnetov neuveriteľne jednoduchá, farby tak môžete meniť ľubovoľne znovu a znovu.

Kuchyne dnes nie sú len priestorom na prípravu jedla, ale stále častejšie tvoria neoddeliteľnú súčasť obývacích priestorov, kde trávi nielen rodina nezanedbateľnú časť svojho času. Značka Bosch je prvým výrobcom, ktorý predstavuje kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá môže meniť farbu. Povrch chladničky už preto nemusíte vyberať na roky dopredu – atmosféru kuchyne je možné kedykoľvek prispôsobiť aktuálnej nálade alebo príležitosti.

„Individualizácia je dnes výrazným trendom,“ hovorí Radka Petrášková, Head of Marketing CZ/SK spoločnosti BSH domácí spotřebiče. „Preto sa už roky zameriavame na rôzne požiadavky domácností a vyvíjame nové spotrebiče na mieru týmto potrebám. Naše najnovšie spotrebiče sa zameriavajú na individualitu zákazníkov a pomáhajú im, aby bol ich každodenný život jednoduchší, bezpečnejší a príjemnejší,“ dodáva Radka Petrášková.

Nové kombinované chladničky s mrazničkou osviežia nielen svojím vzhľadom, ale aj vnútorným vybavením na špičkovej úrovni. Chladničky poskytujú vynikajúce podmienky na uchovávanie potravín a ľahko sa ovládajú. Navyše vďaka systému VitaFresh s dvoma rôznymi klimatickými zónami vydržia uchovávané potraviny dlhšie čerstvé, keďže rôzne druhy potravín vyžadujú aj rôzne podmienky skladovania. Suchá zóna s nízkym stupňom vlhkosti je ideálna na hygienické uloženie mäsa a rýb. V spodnej priehradke zas môžete prispôsobiť vlhkosť podľa toho, či v nej budete uchovávať ovocie alebo zeleninu.

(Zdroj: Iveta Haulíková, everyvent; Pripravila: Valéria Nagyová)

4 Komentáre Meniť farbu chladničky je jednoduché

  1. dá sa to takto menit i na chladničke na víno?

  2. myslím že sa dá, aj chladnička na víno može použivat takéto farby. Vyzerá to potom veľmi pekne

  3. úprimne, v tejto kuchyni čo je na obrázku si nejaku peknu dizajnovu chladničku dokážem predstaviť. Vyzeralo by to naozaj veľmi moderne a nadčasovo.

  4. myslím si že akukolvek chladničku tým možeš tapetovat. Ide i ba o kde, kde tie tapety kupit

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*