Medzinárodný líder v kozmetike DECLARÉ Switzerland

Bratislava, Admin – V hoteli Aston sa konala prezentácia nových produktov značky Declaré známej kozmetickej firmy pána Karla J. Trolla, ktorý svoju firmu založil v roku 1990. V súčasnej dobe firma zamestnáva 150 pracovníkov. “Kozmetické produkty firmy Declaré sú určené predovšetkým pre zákazníkov s citlivou a jemnou pleťou. Bohatý sortiment výrobkov firmy je určený pre rôzne typy pokožiek produkty s upokojujúcim a vyrovnávacím účinkom. Prípravky pre alergikov neobsahujú alergizujúce látky, preto sú obzvlášť vhodné pre citlivú pokožku alergikov. Výrobky značky Declaré sú určené na zníženie podráždenia pokožky, na vyrovnanie vrások a zníženie citlivosti kože. Sortiment výrobkov je veľmi široký, a preto vhodný kozmetický prípravok si medzi nimi nájde každý záujemca,” povedal majiteľ spoločnosti prítomným novinárom.

 Declare IMG_3354

Spoločnosť pána Karla J. Trolla má centrálu v západnej časti Rakúska vo Schwarzach am Bodensee (Vorarlberg). Nemecká časť firmy sa nachádza v Lindau, na druhej strane bodámskeho jazera. Všetky kozmetické preparáty sú vyrábané vo Švajčiarsku, čo zaručuje ich mimoriadnu kvalitu a bazpečnosť. Pri vývoji nových kozmetických výrobkov firma pána Karla J. Trolla spolupracuje s výskumnými univerzitnými pracoviskami a centrami vo Viedni a Dusseldorfe. Pán Karl J. Troll je otcom 6 dcér, z ktorých dve pracujú vo firme.

Eye Contour Starostlivosť o očné kontúry
Problém – Opuchy, mimické linky, vrásky, tmavé kruhy.Eye Contour – Starostlivosť o očné kontúry
Hlavný účinok – Jemné čistiace a efektívne ošetrujúce prípravky pre vitalitu, spevnenie a redukciu vrások v okolí očí.
Charakteristika – Pleť v okolí očí je citlivejšia než zvyšok tváre. Výsledkom je, že rýchlo prezrádza únavu, ale aj prvé známky starnutia. Declaré poskytuje očným kontúram špeciálnu starostlivosť, ktorá jemnú pleť revitalizuje, zachováva jej pevnosť, mladistvý vzhľad a odďaľuje vznik prejavov starnutia.

Declare_Eye_Contour_Bi-Phase_Sensitive_Eye_Make-up_Remover zm

BI-PHASE Sensitive Dvojfázový odličovač na citlivé očné kontúry
Typ pleti – pre všetky typy pleti
Kľúčové zložky – Pantenol, Kyselina hyalurónová, Bez obsahu tenzidov, emulgantov a alkoholu
Aplikácia – Pred použitím pretrepte. Naneste na vatový tampón a jemne zotrite make-up z očných viečok a rias. Použite čistý tampón na každé oko. Neoplachujte.
Účinky  – Delikátne dvojfázové tonikum s pantenolom a cennou kyselinou hyalurónovou odstraňuje všetky typy očného make-upu. Pôsobí dôkladne, a pritom jemne, nedráždi ani nevysušuje okolie očí. Vhodné aj pre ženy s citlivými očami a kontaktnými šošovkami. Efektívne odstráni aj dlhotrvajúci a vodeodolný make-up.
Hlavné výhody
· Jemné, a pritom dôkladné odlíčenie akéhokoľvek make-upu očí.
· Vhodné na citlivú pleť aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Declare_Eye_Contour_Revitalizing_Gel_zm

Revitalizing Eye Contour Gel – Revitalizačný očný gél
Typ pleti – pre všetky typy pleti
Kľúčové zložky – Pentacare
Aplikácia – Používajte ráno a večer na čistú pleť očných kontúr. Zľahka vklepte do pleti.
Účinky – Priezračný, nemastný gél revitalizuje a osviežuje jemnú pleť okolo očí. Efektívne redukuje opuchy.
Výsledky testu: po týždni aplikácie 19% redukcia opuchov.
Hlavné výhody
· Jednoduchá aplikácia a efektívne pôsobenie pre všetky typy pleti.
· Vhodný aj na osvieženie pleti počas dňa.

EyDeclare_Eye_Contour_Declare_Eye_Contour_Eye_Firming_Cream_zme Contour Firming Cream – Spevňujúci očný krém
Typ pleti – pre všetky typy pleti
Kľúčové zložky – Réductine (protivráskový komplex z výťažku ovsa), Hydratačná zložka s kyselinou hyalurónovou, Olej z makadámiových orechov
Aplikácia – Používajte ráno a večer na čistú pleť očných kontúr. Zľahka vklepte do pleti.
Účinky – Výživný krém s obsahom efektívneho protivráskového komplexu. Pri pravidelnom používaní viditeľne redukuje mimické linky a vrásky z okolia očí. Prispieva k pevnejším, hladším a žiarivejším očným kontúram.
Výsledky testu: po 4 týždňoch používania dvakrát denne redukcia vrások až do 57 %.
Hlavné výhody
· Jednoduchá aplikácia a efektívne pôsobenie pre všetky typy pleti.
· Intenzívne spevnenie a redukcia vrások v okolí očí.

Declare IMG_3357

Vízia značky
Komplexná pleťová starostlivosť DECLARÉ Switzerland je zostavená tak, aby dokázala vyhovieť všetkým potrebám citlivej pleti. Inovačné zloženia, zložky s vysokou znášanlivosťou, vône bez alergénov a pokrokové technológie sú zárukou efektívneho pôsobenia a optimálnych výsledkov. Produkty DECLARÉ Switzerland podliehajú prísnym kontrolám kvality a sú dermatologicky testované na citlivú pleť: aj vďaka tomu sú zárukou výnimočného komfortu každej pleti. Citlivú pleť je možné ľahko podráždiť a narušiť jej rovnováhu. Základnou zložkou všetkých produktov DECLARÉ Switzerland je pokrokový src-komplexTM (na redukciu citlivosti). Vďaka src-komplexuTM sa v pleti zlepšuje funkcia bariéry a posilňuje sa jej prirodzená odolnosť. Intenzívnou ochranou buniek predchádza src-komplexTM ich poškodeniu a predchádza predčasnému starnutiu pleti. Okrem prípravkov na rôzne typy a problémy pleti má DECLARÉ Switzerland vo svojom portfóliu aj produkty telovej a slnečnej starostlivosti, dekoratívnu kozmetiku a starostlivosť pre mužov.

(Zdroj: Zuzana Gálusová, Glamour Slovakia, Pripravil Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*