Matějovský & Samsung: Vianočná súťaž plná luxusu

BRATISLAVA/PRAHA/ADMIN – Skráťte si čakanie na Ježiška exkluzívnou vianočnou súťažou, v ktorej na vás čakajú moderné domáce spotrebiče značky Samsung a poukážky na posteľnú bielizeň a textilné bytové doplnky od českej firmy Matějovský! Na troch z vás čakajú hodnotné výhry, ktoré dodajú vašim domovom ešte väčšie pohodlie a luxus.

Vyhrajte vysnívané ceny, ktoré skvele doplnia vašu domácnosť a spríjemnia každý deň nového roka. Veď o útulný domov je potrebné sa starať nielen počas Vianoc!

  1. miesto: Parná práčka Samsung BESPOKE AI™ 11 kg + Voucher 210 EUR

Staroslivosť o oblečenie a domov nikdy nebolo jednoduchšie! Elegantná práčka BESPOKE AI™ 11 kg nielen spracuje až 11 kg bielizne, ale taktiež dávkuje správne množstvo pracieho prostriedku podľa potreby. S režimom AI Energy ušetríte na elektrine a získate najlepšiu starostlivosť pre váš textil. S voucherom v hodnote 210 eur na e-shop Matějovský si potom doprajete novú bielizeň a bytové doplnky podľa vlastného výberu. Môžete si urobiť radosť napríklad českou klasikou v podobe kolekcie posteľných obliečok s motívmi kresieb Josefa Lady alebo exkluzívnymi kolekciami prémiových lôžkovín z prírodných materiálov.

  1. miesto: Chladnička Samsung 387 l + Voucher 170 EUR

Elegantná čierna chladnička skrýva výkon a priestor pre vaše potraviny. S technológiou SpaceMax™ a Twin Cooling Plus™ budú vaše potraviny dlhšie svieže a uskladníte ich viac. K tomu pridajte voucher v hodnote 170 eur od značky Matějovský. Nechajte sa inšpirovať širokou ponukou vzorov, medzi ktorými nájdete posteľnú bielizeň, ktorá dokonale pristane práve vašej spálni! Svoje obľúbené obliečky môžete doplniť o prešívaný prehoz alebo hebkú deku pre maximálny pocit pohodlia.

  1. miesto: Vysávač Jet 85 complete + Voucher 130 EUR

Vysávač Jet 85 complete prináša čistý vzduch a pohodlie. S vysokým sacím výkonom a dlhou výdržou batérie je ideálny pre každodenné upratovanie. K tomu získajte od značky Matějovský voucher na 130 eur. Matějovský nie je zďaleka len o obliečkach. Prináša komfort prémiových prírodných materiálov do celého vášho domova. Luxusné uteráky vám poskytnú každodenný domáci wellness a dizajnové utierky budete chcieť mať stále na očiach. Alebo zháňate výbavičku pre bábätko?

                  

Ako sa zapojiť?

Súťaž trvá do 17. decembra 2023. Stačí vyplniť súťažný formulár s otázkami uvedenými na webu značky Matějovský a môžete vyhrať! Traja výhercovia budú vylosovaní zo správnych odpovedí a kontaktovaní e-mailom. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 18. decembra 2023 na facebookovej stránke firmy Matějovský.

Pripravte svoj domov na vianočnú radosť a dotyk luxusu!

(Zdroj: katmik; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*