Marc O’Polo štartuje na Slovensku

Admin, 17.12.2012 - Značka Marc O'Polo, oficiálne otvorila svoju predajňu (v spolupráci s AB Fashion s.r.o.) 29. novembra 2012 v jednom z hlavných bratislavských nákupných centier v Auparku. Obchod na prvom poschodí s predajnou plochou 200 m² ponúka moderný

ležérny štýl oblečenia pre dámy i pánov a k tomu nechýba ani obuv a rôzne doplnky. Do konca roku 2013 plánuje u nás otvoriť Marc O’Polo minimálne dva obchody.

Marc O’Polo reprezentuje mestský, ležérny štýl pre náročných ľudí. Ako značka so švédskymi koreňmi je charakteristická svojou záľubou v prírodných materiáloch. Cieľová skupina sa skladá z módy znalých spotrebiteľov a zákazníkov náročných na kvalitu.
Práve vďaka svojim kreatívnym a vysoko-kvalitným kolekciám sa Marc O’Polo tak úspešne etablovalo vrámci prémiového CASUAL segmentu.

História značky Marc O’Polo sa začala v meste Stockholm a už v ranných začiatkoch viedla k medzinárodnému úspechu. V 1967 švédi Rolf Lind a Göte Huss založili spolu s američanom Jerry O’Sheets značku Marc O’Polo. Úspech značky je založený na skvelej myšlienke tria zakladateľov : Len použitie prírodných materiálov ako sú bavlna, vlna, ľan a hodváb zaručí moderný a ležérny vzhľad Marc O’Polo! Použijeme syntetické materiály len pokiaľ to bude nevyhnutné.‘
Motto kampane na jeseň – zimu 2012-13 je „Mestský ležérny životný štýl“ a opäť fokus na silných jednotlivcov, ktorí vďaka svojej sviežej a prirodzenej osobnosti ideálne stelesňujú Marc O’Polo štýl. Už po druhý krát je tvárov kampane Marlon Richards – ktorý symbolizuje novú generáciu – napriek svojmu slávnemu pôvodu (syn  Keitha Richardsa z Rolling stones) – ide svojou cestou. Vyštudoval grafický dizajn, oženil sa a založil si rodinu. Jeho sparin partnerkou  je Guinevere van Seenus, celosvetovo úspešná a vyhľadávaná modelka s pevnou osobnosťou v módnom biznise.

Protiklady sa priťahujú čoho dôkazom je aj kolekcia Marc O’Polo na jeseň-zimu. Jednoznačne nekombinovateľné prvky sa šikovne prelínajú a spoločne tvoria jednoduchý no elegantný dojem v jedinečnom prémiovom casual štýle Marc O’Polo.
Chic, ženská avšak nie afektovaná – Marc O’Polo žena vie, že skutočná trieda je charakterizovaná originalitou, nie pôvabom. Inšpirovaná tradičnými látkami, vzormi a potlačmi pod vplyvom 60 -tych rokov, sa javí ako charizmatická ležérna princezná.
Vzhľad tvorený zo studených farieb jej dodáva neopakovateľný šarm vďaka mäkkosti vlny, padajúcemu hodvábu a ľahučkému periu.
Náš Marc O’Polo pán nikdy nedrží karty v rukáve. Je kombináciou originality prírodného chlapca Ernesta s elegantným štýlom džentlmena Caryho – čím sa stáva mestským trendsetterom. Škótske úplety s krajkovými chlopňami, Chino nohavice z praného kordu v kombinácii s krátkou sviežou bundou, pod ktorou sa skrýva výrazná károvaná košela. Vintage interpretovaný moderným štýlom.

(goos)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*