Make-up workshopy s vizážistom Pavlom Bauerom v Bratislave

Bratislava, Admin – Tohtoročná jeseň sa bude niesť v znamení krásy a spoločnosti AVON Cosmetics, ktorá si pre svoje zákazníčky špeciálne pripravila sériu workshopov pod vedením uznávaného vizážistu hviezd Pavla Bauera.

AVON _LHS3623

Pre spoločnosť AVON Cosmetics je veľkou cťou, že slovenské ženy tak veľmi obľubujú jej dekoratívnu kozmetiku, preto sa rozhodla potešiť dámy sériou jedinečných workshopov. Kúpou produktov od AVONu starostlivosť o zákazníka nekončí, práve naopak! Odborníci ich navyše radi naučia ako majú s dekoratívnou kozmetikou čo najefektívnejšie pracovať.

AVON _LHS3743

Svoje dlhoročné skúsenosti z prestížnych súťaží krásy či televíznych programov odovzdá účastníčkam oficiálny vizážista AVONu – Pavel Bauer priamo na workshopoch. Budú mať tak jedinečnú možnosť dozvedieť sa tipy, triky a najnovšie trendy v líčení.

AVON _LHS3634

Každý workshop bude tematicky zameraný (pery, oči, pleť a sezónne trendy), pričom doba trvania je približne 4 hodiny. Všetky kurzy sa budú konať v Bratislave. Záujemkyne sa môžu prihlásiť pomocou webového formulára, cena je 30 € (pri jednorázovej kúpe viacerých kurzov 27 €). Okrem nových skúseností si odnesú aj darček vo forme dekoratívnej kozmetiky.

(Zdroj: Kateryna Matušková, SKPR Strategies, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*