Majster Dudáš s profesionálnym prístupom

Bratislava, Admin – Mám takú životnú skúsenosť, že keď potrebujem na niečo majstra do domácnosti, oslovujem svojich známych, ktorí mi odporučia niekoho, s kým boli veľmi spokojní. Nie je totiž dnes jednoduché spoľahnúť sa na „naslovovzatého“ odborníka, ktorý vám rozbúra kúpeľňu a mesiac ju nevie dokončiť.
Aj teraz som riešila do dvoch izieb nové parkety. Je ľahké prerábať prázdny byt, ale meniť podlahu v byte, v ktorom žije celá rodina je už problém. Bála som sa presťahovania celého nábytku do ostatných izieb i toho, koľko bude trvať kladenie parkiet, aby nebola domácnosť hore nohami.

drevena-preglejka-1

Pán Dušan Dudáš, na ktorého som dostala len tie najlepšie referencie na montáž a pokládku parketových podláh ma s úsmevom pri meraní izieb upokojil, že ešte v ten deň, keď to spravia, už môžem naspäť klásť veci do izieb. Dala som sa teda nahovoriť a nebanujem. Kvalitne odvedená práca a dosiahnutie žiadaného efektu v čo najkratšom čase je preňho úplnou samozrejmosťou. A nielen to. Dušan Dudáš ponúka aj kompletné poradenstvo s výberom parkiet a interiérových doplnkov. Veď s parketami robí už vyše 15 rokov.

lepeny-vinyl-10            interierove-dvere-5

„Našou hlavnou špecializáciou je predaj a pokládka laminátových a veľkoplošných drevených parkiet, ako aj na rôzne iné súvisiace činnosti, napríklad riešenie interiérov, montáž dverí a vstavaných šatníkov a samozrejme aj poradenstvo v tejto oblasti,“ povedal v rozhovore odborník na parkety Dušan Dudáš (na obr. č. 5).

dudas-parkety-zm2

Čo jeho firma ponúka?
• montáž a pokládku laminátových parketových podláh
• montáž a pokládku drevených veľkoplošných parketových podláh
• montáž interiérových dverí
• predaj laminátových a drevených veľkoplošných parketových podláh
• predaj líšt a ostatného materiálu súvisiaceho z pokládkou podláh
• predaj doplnkového materiálu
• sprostredkovateľskú činnosť
• poradenstvo
• pokládka kobercov, PVC a vinylových podláh
• montáž schodov

laminatova-podlaha-9

„Využite tiež možnosť bohatej sprostredkovateľskej činnosti, ktorá vám pomôže v ďalšom zdokonaľovaní vášho domova. Navštívte na internetovej stránke sekciu “Sortiment parkiet” v časti menu AKTUÁLNE, kde si vyberiete z bohatej ponuky parkiet od štandardných, či štruktúrovaných laminátov, až po najkvalitnejšie drevo. V sekcii “Cenník”, nájdete ceny materiálov, ako sú tmely, lišty, pena pod parkety, ceny služieb a samozrejme ceny parkiet, ktoré ste si vybrali“, povedal s jeho typickým úsmevom na tvári D. Dudáš.

interierove-dvere-2               koberce-kancelarske-8

S profesionálnym prístupom a príjemným vystupovaním majstra Dudáša boli doposiaľ spokojní viacerí architekti, pre ktorých realizoval podlahy a dokonca aj obklad stien, či známi moderátori a umelci a dnes i ja.

drevena-dyha-schody-6             vinylove-schody-3

Každému, kto potrebuje realizovať podlahy prikladám kontakt na majstra Dudáša. Vrelo odporúčam.

dyhovane-parkety-7

Kontakt:
http://www.parketydudas.sk/
adresa: Račianska 83, 83102 Bratislava, Slovenská republika
e-mail: dudas@parketydudas.sk
tel. č. : +421 905 424 862

(Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*