Luxus vo flakóne od spoločnosti Oriflame

Bratislava, Admin – Spoločnosť Oriflame chce, aby sa každá žena sa cítila výnimočnou, veď rozmaznávanie nie je hriech! V novej kampani prináša jedinečnú novinku. Po prvý raz sa totiž môže jedna z vôní od Oriflame tešiť prívlastku parfum.

Giordani Gold Essenza predstavuje číru dokonalosť – od výnimočnej vône cez jeho úžasné prevedenie až po pocit, ktorý vám dodá po jeho vyskúšaní. Začneme od povrchu…

ORIFLAME ggessenza1

Jeho robustný sklenený flakón možno prirovnať k majstrovskému dielu, srší z neho dokonalosť a premyslenosť až do posledného detailu. Uzáver nie je zdobený ničím iným ako pravým lístkovým zlatom, a sme si istí, že ulahodí oku každej perfekcionistky. Majiteľky prvého parfumu od Oriflame sa ním budú doslova pýšiť. Presne na to tu G.G Essenza je, aby v každej z nás vzbudil pocit krásy a neodolateľnosti pri každom jednom streknutí.

NÁŠ TIP! Zvoľte G.G Essenza na bežný pracovný deň aj vzrušujúcu noc vonku. Pamätajte ale, že ide o vysoko koncentrovaný parfum, ktorý pocítite ešte dlhé hodiny po aplikácii, tak si ho šetrite a nemrhajte ním zbytočne…

G.G Essenza pochádza z dielne majstra Farbicea Pellegrina, Francúza, ktorý má „na svedomí“ svetoznáme vône. Pri tvorbe nášho parfumu od Oriflame sa inšpiroval prechádzkou pomarančovníkovým hájom na Sicílii, ktorá v ňom zanechala hlbokú stopu. Oranžové citrusy ho dostali a pomarančová vôňa sa stala hlavnou zložkou parfumu. Parfum G.G Essenza je nádhernou symbiózou vzácneho kalábrijského bergamotu, citróna a mandarínky. Z uvoľňujúcej vône ucítite kľúčové pomarančovníkové kvety, himalájsky jazmín sambac a zelené mandle. K absolútnej súhre privádzajú parfum tóny toskánskeho dreva, jantáru a vzácneho pižma.

ORIFLAME wellnessbalicek_limited

Wellness balíček v novom šate
Až 200 000 zákazníkov Oriflame v roku 2014 zverilo svoje telo do rúk prírodného a vysoko kvalitného produktu v podobe Wellnes balíčka. Urobili dobre, pretože obsahuje výživné látky, ktoré náš organizmus potrebuje a udržiava ho mladším po dlhší čas. Wellness balíčky sú špecifikované zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov a dokopy ste si ich v roku 2014 od nás zakúpili približne 2 milióny! To je pekné číslo, preto sme sa rozhodli vytvoriť limitovanú edíciu tohto populárneho produktu, aby jeho nové balenie ulahodilo nielen telu, ale aj očiam.

ORIFLAME tanzanian3

Leto nemusí s príchodom jesene nevyhnutne odísť. Doprajte si dávku slnka priamo vo svojej kúpeľni. Dajte sa unášať závanom saván v Sprchovacom géle a Mydle Discover Tanzanian Grace. Keď zatvoríte oči, uvidíte obrovský baobab a výživnú moringu, ktorých tóny produkty Discover Tanzanian Grace obsahujú.

(Zdroj: Lenka Štefániková, Oriflame Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*