Luxus na dosah s Oriflame

Bratislava, Admin – Najlepšie kozmetické trendy a účinné skrášľovacie prísady boli v minulosti dopriate len úzkej skupine vyvolených. Ušľachtilé ingrediencie boli vzácne a vysoko cenené, dovoliť si ich mohli iba tí najbohatší. Dnes sa však vďaka Oriflame môžete aj vy cítiť ako skutočná princezná! Poznáme tajné recepty na krásu rozmarných talianskych šľachtičien i vyberaný jedálniček útlych favoritiek čínskeho cisára, ktoré sa chválili čistou, žiarivou pleťou a hustými lesklými vlasmi. Do našich vysokokvalitných receptúr primiešavame exkluzívne a stáročiami overené zložky, pretože výnimočnú starostlivosť si zaslúžia všetky ženy. Dnes už krása nie je prepychom, nebojte sa dotknúť luxusu s Oriflame.

Neodolateľná Miss Giordani Gold
Nová, elegantná a absolútne ženská Parfumovaná voda Miss Giordani Gold vás očarí vášnivou a iskrivou noblesou talianskeho životného štýlu. Jemná a temperamentná vôňa najnovšej edície Giordani Gold sviežo pulzuje v tónoch bieleho grapefruitu, bergamotu z talianskej Kalábrie a šťavnatého mangového sorbetu. Srdce vône iskrí tajomným červeným korením z Ponchicherry, slnečným kvetom neroli, bielou pivóniou a fréziami, neskôr plynulo odhalí zmyselný, drevitý a ovocno-pižmový základ vône. Rafinovaný pôvab a žiarivá vitalita sa skrýva v elegantnom flakóne z luxusného ťažkého skla, stelesňujúcom nesmrteľný taliansky dizajn.

Giordani Gold rad teraz ponúka kompletnú sériu: Parfumovaná voda Giordani Gold pre ňu, Toaletná voda Giordani Man pre neho a neodolateľná slečna Miss Giordani.

  • Vedeli ste že… vzácnu vôňu kvetu neroli preslávila v 17. storočí Anna Maria Orsini, vojvodkyňa z Bracciano a princezná nerolská. Svieža, kvetinová esencia horko-sladkého pomarančovníka, šumiaca citrusovými a medovými tónmi, sa získava zložitou vodnou destiláciou, pretože nežný biely kvet je na parnú destiláciu príliš krehký. Rozmarná šľachtičná si touto vzácnou a drahou esenciou dávala navoňať rukavičky a pridávala si ju tiež do kúpeľa. Anna Maria patrila do mocného a slávneho rodu Orsini, ktorý ovládal stredovekú a renesančnú Itáliu. Dynastia sa pýši 3 pápežmi a rodokmeňom siahajúcim až k Juliovi Caesarovi.
  • Vedeli ste, že… stará francúzska kolónia, exotické Ponchicherry, ležiaca na východnom pobreží Indie, je známa svojou nezvyčajnou a veľmi chutnou kuchyňou. Spája v sebe rozmanité chute indického korenia a typickú francúzsku kuchyňu, inšpirovanú špecialitami portugalských a malajzijských moreplavcov. Tradičné recepty na správny mix ponchicherrského korenia si domáci odovzdávajú z generácie na generáciu, hrdí na svoje originálne a jedinečné dedičstvo.

Kto stvoril vôňu? „Chcel som, aby táto vôňa odrážala jedinečnú taliansku eleganciu a bola ako sofistikovaná žena, ktorá ju nosí: žiarivá a očarujúca, so silnou osobnosťou“, hovorí tvorca Miss Giordani, svetoznámy francúzsky parfumér Lucas Sieuzac. Lucas − člen tretej generácie dynastie južných francúzskych parfumérov − sa na cestu zázračných vôní vydal ako 18-ročný. „Pre mňa je každá vôňa pozvánkou na vzrušujúcu cestu, je to spôsob, ako sa deliť o emócie s tisíckami ľudí,“ popisuje svoju inšpiráciu.

(Zdroj: Lenka Štefániková, Oriflame Slovakia, Elena Senková Public Plus)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*