Look s L´Oréal a la Barbara Palvin

Admin, 30.01.2013 - Ak ste podobne jemná a krehká ako maďarská modelka Barbara Palvin, vsaďte na prirodzené líčenie, ktoré podčiarkne vaše prednosti. Zvodný look vytvoríte pomocou paletky očných tieňov Color Riche v kombinácii s jemne korálovým rúžom a púdrom

v rovnakom odtieni.

Maľovanie krok za krokom
Základom krásneho vzhľadu je dokonale zjednotená a prirodzene vypadajúca pleť, ktorú zabezpečí make-up True Match v odtieni C3. Okolie očí, stred nosu a brady zjednoťte a prejasnite korektorom Lumi Magique. Nakonec vymodelujte lícne kosti nanesením marhulovo-lososovej pudrenky Blush Accord Parfait v odtieni 145.
Venujte dostatočnú pozornosť svojim očiam. Ozdobte ich paletou očných tieňov Color Riche v odtieni E8 (Bleu Marniere). Paleta presne ukazuje rozmiestnenie tónov na očnom viečku, nejsvetlejší  odtieň tak aplikujte do vnútorného kútika a najtmavší do vonkajšieho kútika oka. Čiernou očnou ceruzkou Color Riche č. 101 potom vytvorte očnú linku. Nezabudnite vyplniť aj priestor medzi riasami, docielite tak opticky hustejšie riasy. Záverečnou bodkou budú vaše pery. Naneste na ne jemnú textúru saténovo korálového rúžu Color Riche 379.

(tl)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*