Lifestylové žuvačky 5 od Wrigley
s intenzívnejšou chuťou

Bratislava, Admin – Exkluzívne žuvačky 5 od spoločnosti Wrigley prešli inováciou, aby ešte silnejšie povzbudili všetky ľudské zmysly. Vďaka vylepšenej receptúre vám žuvačky 5 prinesú ešte dlhšie trvajúci zážitok z lahodnej chuti a úžasnej vône. V pokoji nezostane ani váš vizuálny a hmatový zážitok, a to najmä vďaka novej štýlovej 3D grafike. Najskôr vo vás vzbudí záujem elegantné čierne balenie s jedinečným spôsobom zatvárania.

5Gum-5er-OTC-Electro-frontview

Bohaté zdobenie obalu reliéfmi dodáva celému balíku “šmrnc”, ktorý prináša nezabudnuteľný zážitok pre hmat. Na každom plátku je vyrazené logo žuvačiek 5, ktoré je ich poznávacím znamením. Balíček sa tak stáva aj dizajnovým doplnkom.

5Gum-5er-OTC-Pulse zm

Môžete si vybrať z variácie štyroch rôznych chutí. Láka vás intenzívna ovocná chuť šťavnatého melónu, sladko-kyslá kombinácia citrusov a hrušky alebo chuť tropického ovocia? Alebo preferujete mrazivé chladenie žuvačiek 5 Electro? Nezáleží na tom, ktorú príchuť si vyberiete, isté je, že vďaka vylepšenej receptúre prežijete ešte intenzívnejší a dlhší chuťový zážitok a každá z nich dokonale podčiarkne vašu jedinečnú osobnosť. Rafinovaná a výrazná vôňa je potom čerešničkou na torte.

 5Gum-5er-OTC-Turbulence zm
Lifestylové žuvačky 5 v novom obale sú dostupné od augusta v bežnej obchodnej sieti.

(Text a foto: AMI Communications Slovakia, Pripravila Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*