Letné vône od Oriflame

Bratislava, Admin – Každá z nás máme svoje problémy, niektoré rovnaké, niektoré iné. A mnohé z nich sa vzťahujú na starostlivosť o telo, o pleť. Oriflame má odpoveď na každý z problémov, navyše odpoveď – prírodnú a vedecky podloženú.

Fakt č. 1: Aj za vôňami stojí veda!

Je všeobecne známe, že Oriflame sa opiera o vedu. Zamestnáva viac ako 100 vedcov, spolupracuje s najvýznajmenšími a svetovo uznávanými univerzitami a – azda v prvom rade – ako jedna z mála (naozaj mála) kozmetických spoločností disponuje vlastnými centrami na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Má ich až dve – v Dubline a v Stockholme – a aj vďaka tomu sa pravidelne umiestňuje na popredných priečkach (či aj rovno prvých) v počte odborných publikácií a zapájania sa do odborných vedeckých diskusií.

A určite aj ty sama vieš, že veda stojí aj za vôňami. Hoci francúzska štúdia zistila, že väčšina ľudí nerobí rozdiel medzi parfumovanými či toaletnými vodami v zime a v lete, faktom je, že rozdiel tu je. Čisto biologický. Na leto sú vhodnejšie ľahšie, ideálne kvetinové vône, naopak, v zime korenistejšie, nápadnejšie. A tým biologickým faktom je, že svieže letné ľahké vône sa v zime na pokožke neudržia a vyprchajú a, naopak, ťažšie zimné vône sú v lete ťaživé a môžu spôsobovať napríklad aj bolehlav.

Oriflame má pre teba viacero krásnych letných voňavých noviniek! Toaletná voda Friends World for Her evokujue radostnú atmosféru letných stretnutí s priateľkami, úsmevy, voľnosť, slobodu. V tónoch cínie, broskyne a vanilky v nej nájdeš kvetinovú ovocnú drevitú vôňu.

Miluješ Paríž či Francúzsko všeobecne? Po Francúzsku vonia obľúbená toaletná voda Eclat Femme Weekend, ktorá je elegantná, ale temperamentná, kvetinovo-ovocná, rafinovaná… Zacítiš v nej vinohradnícku broskyňu z Provensálska, bielu fréziu a pižmo. A určite ťa poteší, že v tejto vôni je novinkou telový krém Eclat Femme Weekend – dokonale francúzsky šarmantný.

Oriflame ale myslí aj na neho, novinkou s vôňou jablka, bôbov tonky a kožených tónov. Nový guľôčkový antiperspiračný dezodorant Be the Legend, ktorý môže skombinovať s obľúbenou toaletnou vodou Be the Legend, mu pomôže dotvoriť jeho osobitý, individuálny a legendárne príťažlivý štýl.

Toaletná voda Friends World for Her, 50 ml
Toaletná voda Eclat Femme Weekend, 50 ml
Telový krém s vôňou Eclat Femme Weekend, 250 ml
Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Be the Legend
Toaletná voda Be the Legend, 75 ml

Fakt č. 2: Do líčenia obočia investovali Britky v roku 2011 6,5 mil. libier, v roku 2016 to bolo 20 miliónov libier.

Asi si si to už všimla, ale starostlivosť o obočie sa za poslednú dekádu doslovne “vyhupla” na popredné priečky pri téme make-upu. Zaoberalo sa tým viacero štúdií a zaoberajú sa tým najmä ekonomické grafy a diagramy, ktoré potvrdzujú, že na úpravu obočia ženy míňajú stále viac a viac peňazí. Obočie sa stalo záležitosťou sociálnych médií, na Instagrame sa pod #brows nájdu viac ako 3 milióny postov a na Youtube nájdeš viac ako 5 000 000 tutoriálov venovaných úprave obočia. Jeden z nich od MakeupAndArtFreak má vyše 6 miliónov zhliadnutí, ďalší od vlogerky Zukreat má takmer 4 milióny zhliadnutí. Jednoducho povedané – téma úpravy obočia nás zaujíma, je doslovne svetovým hitom. Do britských kozmetických salónov dokonca chodia dámy so zadaniami, aby im upravili obočie v celebritnom štýle, konkrétne najviac in sú v tomto smere Rita Ora, Nicole Scherzinger či Ellie Goulding. Vďaka novinke od Oriflame si ho ale ty budeš vedieť upraviť dokonale a úplne sama! Užitočným pomocníkom ti budú šablóny na úpravu obočia. Sú štyri, pričom každá má iný tvar tak, aby si si mohla vybrať podľa vlastného štýlu. Výsledkom bude dokonalý a najmä symetrický tvar obočia pri súčasnom veľmi jednoducho použití – vybranú šablónu priložíš k obočiu a nanesieš svoj obľúbený produkt na úpravu obočia. Hotovo!

Na každodennú starostlivosť sa ti však bude hodiť ešte jedna novinka, a to silikónová hubka na líčenie. Na rozdiel od štetcov a špongií neabsorbuje ani kvapku produktu. Krémy, krycie krémy či korektory sa nanášajú ľahko a aj do miest, kde si sa predtým ťažko dostala. Silikónová hubka bola inšpirovaná japonským štýlom líčenia a jej obrovským benefitom je hygiena – po použití ju jednoducho umyješ mydlom a utrieš do papierovej utierky.

Šablóny na úpravu obočia
Silikónová hubka na líčenie

Fakt č. 3: 33 % žien má doma najmenej 25 odtieňov lakov na nechty.

Potvrdila to štúdia WWD, ktorá bola realizovaná na americkom trhu. Aj trh s lakmi na nechty je neustále rastúci, maľovanie nechtov sa stalo doslovne umením. Ak aj ty rada meníš farby, určite ťa poteší, že Oriflame prináša štyri nové odtiene lakov na nechty Colourbox – žltý, zelený, modrý a biely. Sú žiarivé, sýte a umožňujúce kreatívny prístup.

A ako je to s rúžmi? 40 % žien má doma minimálne 20 odtieňov rúžov. Oriflame ti teraz prináša päť nových rúžov na pery Colourbox, ak by si si chcela tú svoju rozšíriť o nové limitované odtiene letných tónov.

A síce bez farby – ale s krásnou vôňou jahôd a vanilky – si prídu na svoje aj malé parádnice. Balzam na pery Minnie Mouse sa postará o mini pery každej malej slečny.

Rúž na pery Colourbox, 4 g
Lak na nechty Colourbox, 5 ml
Balzam na pery Minnie Mouse

Fakt č. 4: Avokádový olej vyživuje vlasy a posilňuje pokožku.

Určite si už počula, že konzumácia avokádového oleja prispieva k zdraviu tvojho srdca, pomôže ti schudnúť atď. Oriflame však vie, že avokádový olej je rovnako užitočný pre tvoju kožu, ktorú posilňuje, a tvoje vlasy, ktoré vďaka nemu môžu rásť rýchlejšie a hustejšie. Oriflame ti teraz prináša nový telový a vlasový olej s avokádovým olejom Love Nature, ktorý je bohatý na zvláčňujúce látky a vitamín E, známy svojimi antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami. Hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku tela a vlasy. Rýchlo sa vstrebáva a nelepí. Navyše je biologicky rozložiteľný – ako všetky produkty radu Love Nature.

Telový a vlasový olej s avokádovým olejom Love Nature, 100 ml

Fakt č. 5: Jar a leto patria k rizikovým faktorom mastnej pleti.

Mastná pleť je jedným z najčastejších dermatologických problémov. Napriek tomu doposiaľ nebolo zistené, prečo niektorí ľudia trpia mastnou a iní zas suchou pleťou, i keď boli popísané faktory, ktoré k nej prispievajú. Patria medzi ne napríklad dni ovulácie u žien, jarné a letné obdobie či vlhká klíma.

Oriflame sa rozhodol popasovať aj s týmto nepríjemným problémom a opäť siahnuť po sile prírodných ingrediencií. Novinka radu Optimals Hydra – nočný krém – je určená práve na mastnú pleť, obsahuje výťažok z kôry vŕby bielej a hluchavku bielu. Vŕba biela podporuje správnu činnosť pórov a má jemné pílingové účinky, pleť je vďaka nej hladšia a póry stiahnutejšie. Hluchavka biela je známa svojimi antioxidačnými a upokojujúcimi účinkami, zvláčňuje a chráni mastnú pleť, náchylnú na tvorbu vyrážok. Pre ešte lepšiu starostlivosť o mastnú pleť siahni aj po dennom pleťovom mlieku na mastnú pleť Optimals Hydra. V spotrebiteľskom teste 91 % žien súhlasilo s tým, že produkty redukujú mastnotu pleti. Vyskúšaj ich v prípade potreby aj ty, najmä v tomto rizikovom ročnom období ti to môže padnúť viac ako vhod.

Denné pleťové mlieko na mastnú pleť Optimals Hydra, 50 ml
Nočný krém na mastnú pleť Optimals Hydra, 50 ml

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: Valéria Nagyová)

3 Komentáre Letné vône od Oriflame

  1. najlepšia letná vona je Calvin Klein Obssesed-ta priesvitná. Dlho vydrží a okolie mi ju tiež chvali

  2. nie su zle, ale nevydržia. Aspon na mne vonaju prvých 5 minut a potom už vobec. SOm za kvalitu a kludne si za nu zaplatim

  3. nevydržia, je to pravda. Treba sa nimi prevoniat aspon každu hodinu. J elepšie investovat do niečoho kvalitnejšieho

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*