Len pár krokov ku kráse

Admin, 29. 06. 2013 - Počas horúceho leta je nám zdá ťažké udržať si zvodný a svieži vzhľad počas celého dňa. Sparný deň však skrotíte jednoducho, s osvedčenými trikmi Oriflame. Ku kráse je len pár krokov: nezabúdajte na potrebnú dávku tekutín a doprajte svojmu telu aj dávku ovocných vitamínov.Objavíte ich v nových šťavnatých leskoch na pery,

aj v prírodnej telovej kozmetike.

V kabelke noste praktické rýchle osvieženie, šikovné a ľahké ochladzujúce spreje, či trendový vejárik. Užite si s nami leto.

13.CIS.10.030-031.indd

Šťavnaté lesky na pery Power Shine Juicy
Delikátna limitovaná edícia leskov na pery je hitom tohto leta, ktorý musíte mať! Horúce leto si pýta ľahké, svieže a lesklé farby, nájdete ich v šťavnatých leskoch na pery Power Shine Juicy. Neobyčajný perleťový lesk zabezpečujú mikročastice, ktoré dajú vašim perám vzhľad akoby boli osviežené rannou rosou. Päť príťažlivých ovocných odtieňov je v tónoch sladkej ružovej. Nový Lesk na pery Power Shine Juicy je obohatený o komplex VITAburst- kokteil prírodných výťažkov z bobúľ plný vitamínov A,C,E. Vitamín A zjemňuje pery, vitamín C zvyšuje pružnosť pokožky pre poddajné a krásne pery, ktoré dlhšie zostávajú hladké, hydratované a v skvelom stave a vitamín E pôsobí ako účinný antioxidant chrániaci pokožku. Nové lesky majú príjemnú ovocnú chuť a voňajú po sviežich letných lesných plodoch. Perleťový lesk a trblietky dajú perám krásny, zvodný a plný vzhľad.S unikátnym aplikátorom je nanášanie jednoduché a dôkladné. Lesk na pery Power Shine Juicy musíte mať!

2638226383

Čistá príroda: Nová pleťová kozmetika Pure Nature s hruškou a nektarinkou
Chcete sa starať o pleť prirodzeným a bezpečným spôsobom? Uprednostňujete produkty s rastlinnými výťažkami a hľadáte produkty, ktoré ochránia pokožku pred starnutím? Je tu nová edícia výrobkov z kolekcie Pure Nature s hruškou a nektarinkou. Výrobky s príjemnou textúrou, nádhernou vôňou, prírodných zložiek a ochrannými rastlinnými výťažkami dodajú vašej pokožke to najlepšie z prírody! Antioxidanty z hrušky a nektarinky neutralizujú voľné radikály a spomaľujú procesy starnutia v koži. Chránia kožu pred poškodením slnečnými lúčmi, znečisteným prostredím a smogom. Nová kolekcia výrobkov vyživuje pokožku, zlepšuje jej vzhľad i štruktúru vďaka výnimočnej kombinácii zložiek. Hrušky sú bohaté na antioxidanty a chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a nektarinky prispievajú k zdraviu pokožky vitamínmi, minerálmi i proteínmi. Kolekcia Pure Nature s hruškou a nektarinkou je vhodná pre normálnu až mastnú pleť a pre všetky vekové skupiny.
Čistiaci gél s výťažkami z hrušky a nektarinky Pure Nature je jemný penivý gél. Dôkladne vyčistí a ochráni pleť prírodnými výťažkami. Vmasírujte do navlhčenej pleti tváre, krku a zmyte.
Očný gél s výťažkami z hrušky a nektarinky Pure Nature je osviežujúci, chladivý a hydratačný. Dodá pokožke svieži vzhľad. Používajte denne. Pleťový krém s výťažkami z hrušky a nektarinky Pure Nature je ľahký, osviežujúci, nezaťaží vašu pleť. Hydratuje, chráni a zjemňuje pleť výťažkami hrušky a nektarinky. Ideálny na leto.

(Senková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*