Láska na prvý pohľad

Admin, 12. 08. 2013 - Niekedy nás nájde láska práve vtedy, keď ju najmenej čakáme. Občas ju stretneme náhodou, náhle preletí iskra vášne a vo dvojici zapáli silnú túžbu byť bezpodmienečne spolu. Okamžite a tak dlho, ako sa dá, navždy, alebo aj na krátky okamih, ktorý ostane v pamäti ako krásna a vzácna spomienka.

Túto letmú chvíľu zaľúbenia volajú Taliani „Incontro“, stretnutie. Rovnako špeciálna a jedinečná ako prchavá chvíľa

puderOriflame komplet

vzplanutia je aj nová limitovaná edícia od Oriflame, Giordani Gold INCONTRO Collection. Kolekcia inšpirovaná zlatým vekom klasických romantických filmov a cestovania vás prenesie do sveta križoviatiek, ktoré pretínajú naše cesty a ktoré môžu všetko zmeniť. Poddajte sa kúzlu okamihu a dajte sa zviesť štýlovými novinkami Oriflame!

ParfumParfum2

Chvíľa šťastia
Pre vystihnutie správnej atmosféry kampane sme cestovali až do Južnej Afriky za najluxusnejším vlakom na svete Rovos Rail. Tam sme zachytili dokonalú emóciu búrlivej ľúbostnej romance, príbehu Giordani Gold Incontro. Zvezte sa nočným vlakom vzrušujúcou cestou do srdca lásky.
Vďaka ženskej a pôvabnej Parfumovanej vode Giordani Gold INCONTRO v krásnom ružovom flakóne sa budete cítiť atraktívne a príťažlivo. Parfumérka Sonia Constant sa pri tvorbe tejto zmyslenej vône dala inšpirovať luxusnou cestou vlakom po hodvábnej ceste, známej exotickými koreninami a vzácnymi prísadami. Jedinečná vintage kvetinovo-chypré štruktúra je obalená teplými tónmi jantáru. Vrchné tóny tvoria ružové korenie, akordy rúžu, ambrette, stredné tóny ružová esencia, ylang ylang, škorica. Základ predstavuje pačuli, benzoin, fazuľa tonky.

Miror GlassShower Gel

Telový krém Giordani Gold INCONTRO rozmazná vašu pokožku. Bohaté vyživujúce zloženie krému zanechá pokožku hydratovanú a krásne prevoňanú.

Luxusnú dekoratívnu kozmetiku Incontro si obľúbi každá žena, ktorá rada cestuje často, ale naľahko. Sprevádzajú ju len tí najdôležitejší pomocníci, zhusťujúca špirála s výraznými čiernymi pigmentmi pre neuveriteľne zvodné oči, exkluzívny hodvábny kompaktný púder s tromi odtieňmi ružovej pre hanblivo sa červenajúce líčka, štetec na farbu na líčka a nenahraditeľný krémový dlhotrvajúci rúž. Produkty nájdete v obaloch s výnimočným dizajnom inšpirovaným hodvábnym a saténovým obložením interiéru vlakov poháňaných parou v zlatej ére cestovania. Spolu s teplým ženským tónom zlatej ruže stelesňuje vintage štýl a eleganciu tejto krásnej kolekcie.
Zhusťujúca špirála Giordani Gold INCONTRO pre podmanivý vzhľad dodá vašim mihalniciam objem a intenzívnu čiernu farbu na zhustenie a zvýraznenie.

Krémový Rúž na pery Giordani Gold INCONTRO v dlhotrvajúcich romantických odtieňoch pomáha udržiavať pery hydratované a chránené pred prejavmi starnutia. Po nanesení zanecháva úžasný kašmírovo jemný pocit.
(esenk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*