Kvalitný výrobca kozmetiky pozná svoje ingrediencie

BRATISLAVA/ADMIN Švédska prírodná kozmetika Oriflame sa na svetovom trhu nachádza už viac ako 50 rokov. Od svojich samotných začiatkov buduje nielen na prírodných ingredienciách, ale aj na láske k prírode. Od začiatkov odmietala testovať na zvieratách, nadväzovala spoluprácu s vedcami – najväčšími odborníkmi vo svojich oboroch a svoje produkty klinicky testovala nielen na bezpečnosť, ale aj na efektivitu.

Oriflame priamo vo svojich radoch zamestnáva vyše 150 vedcov, ktorí nielen vyvíjajú nové kozmetické, ale aj wellness produkty, ktoré sa stávajú stále viac obľúbenými. Razí koncept Beauty by Sweden, ktorý je zástancom faktu, že naozaj krásne môžete byť iba vtedy, keď ste šťastné. Keď ste zdravé, keď ste spokojné so sebou a svojím životom. Inak je vám všetka kozmetika úplne zbytočná.

Oriflame v koncepte Beauty by Sweden verí, že ženy robí krásnymi:

#1 Láska a zodpovednosť k prírode.

V Oriflame prírodu naozaj milujú. Nielen preto, že jej silu využívajú v produktoch, ale preto, že práve aj pre poznanie jej sily si ju nesmierne vážia a chcú ju chrániť. Napríklad aj znižovaním odpadu, ktorý putuje na skládky, znižovaním spotreby vody, znižovaním emisií pri distribúcii našich produktov, ale napr. aj obalmi, do ktorých naše produkty balíme. Napr. produkty Love Nature sú zo 40 % vyrobené z recyklovaných plastov. Medzi novinkami teraz nájdete aj Kolínsku vodu v spreji Sensity Midnight Mist, obal ktorej je vyrobený z recyklovaného plastu. Aj tak sa snažia znížiť negatívny dopad na životné prostredie. Samotná kolínska voda je veľmi osviežujúca, plná iskrivých hrejivých tónov a vhodná na celotelové použitie.

Kolínska voda v spreji Sensity Midnight Mist, 200 ml, 12,90 eur.

#2 Sila prírody využitá v náš prospech.

Vo výrobe Oriflame spolupracuje v čo najväčšej možnej miere s udržateľnými farmami a s farmármi pracujúcimi s trvalo udržateľnými zdrojmi. Zároveň zamestnáva vyše 150 vedcov, pre ktorých sú rastliny doslovne vášeň. Skúmajú rastlinné kmeňové bunky a ich silu využívajú v prospech každej jednej zákazníčky či zákazníka. Dokonalé poznanie rastlín a ich vlastností môžete vidieť aj na ďalších dvoch novinkách – Vyživujúci koncentrát Optimals a Prečisťujúci koncentrát Optimals. Ten vyživujúci obsahuje šípkový, kanolový a ľaničníkový olej s obsahom esenciálnych mastných kyselín, ktoré vypínajú a vyživujú pleť a tiež vitamín E, ktorý ju pomáha hydratovať. Preto je Vyživujúci koncentrát Optimals ideálny na použitie na pleť vystavenú vetru, dažďu alebo po pobyte na slnku.

Prečisťujúci koncentrát Optimals obsahuje egreš a rakytník. Egreš obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré pomáhajú pleť rozžiariť a oživiť a rakytník je bohatý na antioxidanty, ktoré pleť chránia a neutralizujú pôsobenie voľných radikálov spôsobujúcich predčasné starnutie pleti. Po Prečisťujúcom koncentráte Optimals môžete siahnuť napríklad po konzumácii nezdravého jedla, po prebdenej noci či prílišnom fajčení.

Vyživujúci koncentrát Optimals, 15 ml, 12,90 eur.

Prečisťujúci koncentrát Optimals, 15 ml, 12,90 eur.

#3 Sebavedomie.

A to v prípade mnohých z nás súvisí aj s pekným zovňajškom. Oriflame nedávno predstavil svoj nový rad dekoratívnej kozmetiky, ktorý je efektívny, rýchlo a príjemne aplikovateľný, a pritom “nevybieli” vašu peňaženku. Dekoratívny rad OnColour prináša medzi novinkami Mono očné tiene OnColour, ktoré sa ľahko rozotierajú, umožňujú vytvoriť intenzitu podľa potreby a dlho vydržia. Kompaktný púder OnColour pleť zmatňuje, zjemňuje a zjednocuje. Je ako stvorený do každej kabelky na prepudrovanie počas dňa.

Mono očné tiene OnColour, 2 g, 4,90 eur.

Kompaktný púder OnColour, 6 g, 7,50 eur.

Milujte prírodu a buďte k nej zodpovedná spolu s Oriflame, zároveň milujte seba, pretože láska k sebe samej je to, čo vás robí takými úžasnými, aké ste.

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*