Kvalita pleti sa zlepšuje vďaka značke JUVENA

Bratislava, Admin – Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského „juvenalis” – mladistvosť – a označuje oboje: víziu aj prísľub značky. JUVENA oslávila 50. výročie svojho vzniku predstavením revolučnej technológie Skin Nova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky. Neskôr špecialisti JUVENA objavili peptid kmeňových buniek. Spojením technológie Skin Nova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová jedinečná technológia – SkinNova SC Technology, ktorá umožňuje optimálne sa vyvíjať a navzájom lepšie komunikovať, zlepšuje zásobovanie buniek výživnými zložkami a ich lepšiu organizáciu. Zároveň chráni životný potenciál obnovy kmeňových buniek v pleti. Táto dvojnásobná revolúcia predstavuje ohromne efektívny, a pritom k pleti šetrný spôsob obnovy nových buniek, ktorý posilňuje, zjemňuje a upravuje štruktúru pleti celkom jedinečne. Kvalita pleti sa výrazne zlepšuje zvnútra von.
Ponuka značky JUVENA je usporiadaná tak, aby vyhovela potrebám pleti. Pre jednoduchšiu orientáciu sú línie prípravkov usporiadané podľa ich výhod.

Juvena_PhytoDetox_DetoxfyingEssenceOil_Fl_J_skumavky zm
MASTERCARE
Komplexná luxusná starostlivosť pre náročné zákazníčky. Majstrovské dielo, ktoré plní všetky potreby a požiadavky komplexnej omladzujúcej starostlivosti v jedinom kréme pre atraktívnejšiu pleť.

MASTERCAVIAR
Prípravky exkluzívnej, luxusnej a komplexnej starostlivosti, ktoré oslovia aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Pleťová starostlivosť špičkovej kvality zaručí spevnenie, hydratáciu, zjemnenie a obnovu pleti.

SKIN ENERGY
Pre dámy, ktoré hľadajú luxus za priaznivú cenu, kompletnú starostlivosť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, v akomkoľvek veku. Vitalita, hydratácia a energia sú nevyhnutnými podmienkami pre udržanie mladého a zdravého vzhľadu pleti.

SKIN OPTIMIZE (Prevencia & Optimalizácia)
Pre dámy, ktoré hľadajú pokrokové pleťové prípravky pre zlepšenie kvality pleti a predchádzanie prvým známkam starnutia, ako aj pre ochranu pleti do budúcna a svieži, žiarivý vzhľad.

SKIN REJUVENATE (Omladenie & Náprava)
Pre dámy, ktoré túžia po pokrokových a vysokoúčinných omladzujúcich prípravkov pre zlepšenie kvality pleti, obnovu jej komfortu a hladkej štruktúry.

NOURISHING – navracia pleti komfort, dodáva hydratáciu a nádhernú jemnosť.
DELINING – redukcia vrások, vzhľadu a hĺbky liniek a výrazných vrások.
LIFTING – zlepšenie kvality pleti, jej vypnutie, spevnenie a skrášlenie kontúr tváre.

SKIN REGENERATE (Regenerácia & Obnova)
Pre dámy s rôznymi zmenami na pleti, ktoré túžia po cielených a vysokoefektívnych riešeniach a redukcii pokročilých známok starnutia – pre zlepšenie kvality, revitalizáciu a posilnenie pleti.

SPECIALISTS (Špeciálne prípravky)
Pre dámy, ktoré hľadajú doplnkové riešenia pre posilnenie omladzujúceho účinku ich ošetrujúcich prípravkov. Patria sem aj ošetrujúce produkty na ruky a pery.

PURE (Prípravky pre čistenie)
Pre efektívne čistenie pleti a jej prípravu na ďalšiu starostlivosť.

BODY (Telové produkty)
Pre dámy, ktoré vyhľadávajú účinné, luxusné a príjemné voňavé telové prípravky, ktoré premenia telovú starostlivosť na ozajstný pôžitok.

Nová línia – PHYTO DE-TOX Detoxikačná pleťová starostlivosť pre náročnú a citlivú pleť. Pre dámy hľadajúce prípravky, ktoré pleť do hĺbky vyčistia, zbavia nečistôt, poškodených buniek a toxínov. Pre zákazníčky, ktoré túžia obnoviť mladosť, žiarivosť a sviežosť pleti.

Juvena_PhytoDetox_skupina zm

Hlavné výhody
Kondičný tréning pre vašu pleť! Pomôžte pleti posilniť sa a detoxikovať zvnútra a odhaľte jej novú vitalitu a jas. Predchádza predčasnému starnutiu, šetrne z pleti eliminuje toxíny a poškodené bunky stimuláciou detoxikačného systému, čím zaručuje deň po dni čoraz sviežejší a žiarivejší vzhľad.
Koniec diétam! Doprajte svojej pleti jemnú a prirodzenú detoxikáciu spojenú s luxusným pôžitkom rastlinných výťažkov a intenzívnej hydratácie. Skvelé ako kúra, aj na pravidelné používanie pre maximálnu vitalitu a žiarivosť. Aktivujte vlastný omladzujúci systém pleti a pomôžte jej vylepšiť

DETOXIFYING CLEANSING OIL/Detoxikačný čistiaci olej

Čistí pleť až do hĺbky pórov a prináša jej pôžitok vo forme luxusných olejov, čím na pleti vytvára pocit vláčnosti a pružnosti hneď po čistení. V jedinom kroku čistí a odstraňuje aj make-up z očných kontúr. Pôsobí dôkladne a hĺbkovo. Šetrne čistí a intenzívne hydratuje. Výživné oleje a extra dávka hydratácie pleť rozmaznávajú, pričom ju čistia a perfektne pripravujú na nasledujúce ošetrenie. Pre intenzívny účinok si olej naneste na pleť a nechajte ho približne minútu voľne pôsobiť. Týmto sa od pleti uvoľnia čiastočky nečistôt a make-upu, ktoré vám umožnia efektívne pleť vyčistiť.

Aplikácia: používajte ráno a večer na pleť tváre vrátane očných kontúr. Nechajte minútku voľne pôsobiť a potom s trochou vody pleť očistite krúživými ťahmi. Zvyšky prípravku odstráňte vodou alebo papierovým obrúskom. Pleť pretonizujte.

DETOXIFYING CONCENTRATE/Detoxikačný koncentrát

Vybraná kombinácia rastlinných extraktov povzbudzuje pleť v tom, aby sa vedela sama vyrovnať so stresovými vplyvmi a zahaľuje ju do novej žiarivosti, ktorá vychádza zvnútra. Podporuje elimináciu poškodených buniek a posilňuje pleť stimuláciou detoxikačných bunkových procesov pre jej lepšiu vitalitu a jas. Predchádza predčasnému starnutiu aktívnym poskytovaním optimálnej ochrany pred voľnými radikálmi, a zároveň pleti dodáva hĺbkovú hydratáciu pre jej uvoľnený, pružný a svieži vzhľad. Tento koncentrát dláždi chodník pre následne aplikované ošetrujúce prípravky. Tým, že povzbudzuje vlastné detoxikačné systémy pleti, zlepšuje jej schopnosť prijímať ďalšie zložky.
Predstavuje šetrný a prirodzený spôsob detoxikácie pleti pre maximálnu vitalitu a žiarivosť.

Aplikácia: pre intenzívne pôsobenie používajte ráno a/alebo večer pred nanesením ostatných ošetrujúcich prípravkov. Koncentrát je vhodný na denné ošetrenie, alebo ako kúra.

listy zm

DETOXIFYING 24H CREAM/Detoxikačný 24-hodinový krém

Kondičný tréning pre žiarivo sviežu a dynamickú pleť.
Podporuje detoxikáciu a posilnenie pleti zvnútra, čím zvyšuje jej energiu a žiarivosť. Pomocou aktívnych rastlinných zložiek pleť zbavuje narušených a poškodených buniek, pričom zlepšuje vlastné detoxikačné systémy pleti, takže pleť vyzerá krásne svieža a oddýchnutá. Poskytuje pleti optimálnu ochranu pred voľnými radikálmi. Aktivuje vlastnú omladzujúcu schopnosť pleti a pomáha jej zlepšiť štruktúru zvnútra. Pleť je na pohľad aj pocit sviežejšia, linky a vrásky sa redukujú. Ideálny kondičný tréning pre pleť na každý deň!

Aplikácia: používajte ráno a večer samostatne, alebo po nanesení detoxikačného koncentrátu Juvena.

DETOXIFYING ESSENCE OIL/Detoxikačný esenciálny olej

Posilňuje pleť zvnútra a pôsobí detoxikačne, čím prispieva ku krajšej vitalite a žiarivosti pleti. Predchádza predčasnému starnutiu a strate pružnosti. Aktiváciou vlastného detoxikačného systému pleti jej zaručuje žiarivý vzhľad vychádzajúci z jej vnútra.
Kombinácia luxusných olejov a aktívnej ochrany buniek s detoxikačným efektom rastlinných výťažkov povzbudzuje nádherný jas a novú sviežosť pleti. Intenzívne hydratačné lipidy prvotriednej kvality a detoxikačný účinok tohto oleja pleť vyhladzujú, revitalizujú a posilňujú do hĺbky, efektívne a dlhodobo. Poskytuje pleti optimálnu ochranu pred voľnými radikálmi. 24-hodinová zásoba energie pre žiarivú sviežu pleť!

Aplikácia: používajte ráno a večer samostatne, alebo v kombinácii s 24-hodinovým detoxikačným krémom Juvena. Náš tip: ideálny ako intenzívna nočná starostlivosť. Výnimočný ošetrujúci produkt pre suchú pleť.

(Zdroj: Zuzana Gálusová, PR manager Glamour Slovakia, a.s. )

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*