Ku kvalitnému spánku vám dopomôže vôňa levandule

Bratislava, Admin – Každá z nás sa niekedy rada zahalí do luxusu. Niektoré produkty sa tvária luxusnými, no v skutočnoti pomer cena: výkon až tak lákavé nie sú. Ak hľadáte kvalitný pomer spomínaných kritérií a zároveň si rada doprajete luxus, Oriflame vás poteší viacerými novinkami radu Giordani Gold, vysoko luxusného radu z produkcie Oriflame.

 Fakt č. 1: Niet nad kvalitnú remeselnú prácu – aj v kozmetike.

Giordani Gold je na trhu už 40 rokov a väčšina produktov radu je výsledkom tvrdej a kvalitnej remeselnej práce. Tak napríklad guľôčky guľôčkového púdra Giordani Gold sú tvarované jedna po jednej priamo remeselníkmi v Taliansku. Aj ostatné produkty v sebe spájajú inšpiráciu talianskou krásou, eleganciou, atraktivitou, zároveň sú kvalitné a  funkčné.

Prvou z noviniek je rúž na pery Giordani Gold MasterCreation, ktorý bol vyvinutý s cieľom dodať perám bohatú farbu, krémové krytie a omladzujúce účinky. Rúž vo svojich 10 odtieňoch obsahuje hydratačné a omladzujúce biometrické peptidy, ktoré viditeľne zlepšujú vzhľad pier, a to dlhodobo.

Nie je to však jediná luxusná novinka, ktorú nájdete v rade Giordani Gold. Ďalšou je krycí krém Giordani Gold MasterCreation, ktorý vo svojich 7 odtieňoch vyhladzuje, hydratuje a zjednocuje tón pleti. Klinické testy potvrdili, že okamžite redukuje vzhľad jemných liniek a rozjasňuje pleť.

Novinkou je aj zhusťujúca podkladová báza na mihalnice Giordani Gold Iconic, úlohou ktorej je zvýšiť objem aj tvojich mihalníc. A až 94 % žien v spotrebiteľskom teste súhlasilo s tým, že túto úlohu si plní naozaj kvalitne. 95 % navyše potvrdilo, že báza dokonale splynie so samotnou špirálou a nezanecháva žiadne biele stopy.

Z noviniek od Giordani to ale stále nie je všetko! Majsterka parfumérka Emillie Coppermann vytvorila bohatú sofistikovanú vôňu Miss Giordani Intense, ktorá kombináciou nerolu, fialovej gardénie a tónov pižma vyvolá radosť zo života aj vo vás. A pre pánov vytvorila majsterka parfumérka Nathalie Lorsonová toaletnú vodu Mister Giordani, ktorá v sebe spája vetiver top, muškát a grapefruit. Budete dokonalá dvojica!

Rúž na pery Giordani Gold MasterCreation, 4 g, 33386 – 33395, 11,90 eur
Krycí krém Giordani Gold MasterCreation, 30 ml, 35235 – 35241, 19,90 eur
Zhusťujúca podkladová báza na mihalnice Giordani Gold Iconic, 8 ml, 33656, 8,90 eur
Parfumová voda Miss Giordani Intense, 50 ml, 34160, 27,90 eur
Toaletná voda Mister Giordani, 75 ml, 33654, 27,90 eur

Fakt č. 2: Priemerná žena vo veku 40 rokov vlastní šperky v hodnote cca. 6 660 eur.

Aspoň to tvrdí prieskum značky vashi.com zrealizovaný na britských dámach. Z prieskumu vyplynulo, že každú dekádu sa hodnota šperkov žien navýši o cca. 2 220 eur. Faktom ale je aj to, že väčšina žien nosí menej ako polovicu svojej zbierky šperkov, avšak iba 9 % z nich predá to, čo nosia zriedkavo či vôbec. Pre 78 % žien je najcennejšou súčasťou ich šperkovnice zásnubný prsteň.

Ak ste aj vy milovníčkou šperkov – či už takto, alebo aj menej vzácnych – určite sa vám zíde šperkovnica vhodná aj na cestovateľské zážitky či služobné cesty. Oriflame teraz takú prináša, šperkovnica To You má nielen ideálnu veľkosť na krátke cesty, ale umožňuje aj prehľadné  bezpečné uloženie vzácnych kúskov.

Šperkovnica To You, 32487, 19,99 eur

Fakt č. 3: 50 – 70 miliónov dospelých Američanov má problémy so spánkom.

48 % Američanov sa sťažuje na chrápanie a 37,9 % priznáva, že počas dňa nečakane zaspalo aspoň raz za uplynulý mesiac. 4,7 % dokonca priznalo, že zaspali aj počas šoférovania minimálne jedenkrát za uplynulý mesiac. A viete, aké sú optimálne spánkové časy? Pre dospelého človeka 7 – 9 hodín, pre teenagera 8 – 10 hodín, pre dieťa vo veku 6 – 12 rokov je to 9 – 12 hodín, vo veku 3 – 5 rokov je to 10 – 13 hodín, 1-2-ročné dieťa by malo spať 11 – 14 hodín denne a batoľa vo veku 4 – 12 mesiacov by malo spať 12 – 16 hodín denne.

Ak máte aj vy problémy so spánkom, Oriflame vás poteší novou limitovanou kolekciou pre dlhší a kvalitnejší spánok. Súčasťou kolekcie sú sprej na telo a vankúš Dream Sleep, telový olej Dream Sleep a maska na spanie. Kolekcia je obohatená o esenciálne oleje a príjemnú levanduľovú vôňu s vedecky potvrdenými relaxačnými účinkami.

Sprej na telo a vankúš Dream Sleep, 100 ml, 34180, 9,90 eur
Telový olej Dream Sleep, 100 ml, 34179, 7,90 eur
Maska na spanie, 31837

Fakt č. 4: Ani nový peeling z radu NovAge neobsahuje plastové pílingové čiastočky.

Oriflame sa od svojich začiatkov zasadzuje za zodpovedný prístup k prírode a našej Zemi. S tým súvisí aj to, že v žiadnom z peelingov značky nenájdete plastové pílingové čiastočky, tieto boli nahradené prírodnými čiastočkami, napr. soľou, makovými zrnkami, škrupinkami mandlí, olivovými kôstkami ap. Výnimkou nie je ani nový obnovujúci pleťový píling NovAge, ktorý podľa klinických testov prináša až 16 %-né vylepšenie bunkovej regenerácie. Píling odstraňuje odumreté pleťové bunky, zlepšuje textúru pleti, dodáva jej mladistvý, žiarivý a obnovený vzhľad. Obsahuje zmes alfa hydroxy a beta hydroxy kyselín a enzýmy z granátového jablka.

Obnovujúci pleťový piling NovAge, 100 ml, 33988, 10,90 eur

Fakt č. 5: Chodidlá patria k najviac zanedbávaným partiám tela.

Potvrdil to aj prieskum austrálskych skupín My FootDr a Balance Podiatry z minulého roka. Okrem iného odhalil, že až 48 % Austrálčanov sa zobúdza s boľavými chodidlami, najmä pätami, pričom iba 14 % vyhľadalo nejakú odbornú pomoc. Odborníci pritom vyzdvihujú faktor prevencie a starostlivosti o svoje chodidlá ako ten najdôležitejší.

Aby ste sa aj Vy mohli kvalitne starať o svoje chodidlá, Oriflame vám prináša nový krém na nohy s výťažkami granátového jablka a vresu Feet Up, ktorý vaše chodidlá zjemní, vyhladí a hydratuje.

Krém na nohy s výťažkami granátového jablka a vresu Feet Up, 75 ml, 34011, 5,50 eur,

(Zdroj: Perla Žinčíková,Devito; Pripravila: red.)

3 Komentáre Ku kvalitnému spánku vám dopomôže vôňa levandule

  1. kde sa dá kupit takyto sprej na vankuše? Je vhodný aj pre deti?

  2. nie je to už velmi agresivne? nestačilo by pred spanim zapalit iba vonnu sviečku?

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*