Kto hovorí, že ste príliš intenzívna?

Oriflame

BRATISLAVA/ADMIN – To je nezmysel! Ak sa za vami ľudia otáčajú a ste prirodzene v centre pozornosti, prečo sa skrývať? Buďte sama sebou! Nikdy sa neospravedlňujte za to, kým ste. Odvážte sa vystúpiť z davu a ostatní si vás zapamätajú. Potrebujete s tým trochu pomôcť? Máme pre vás niečo, čo vás dokonale zviditeľní.

Marion Costero, prvotriedna parfumérka a autorka viac ako 40 svetoznámych vôní, sa spojila s Oriflame, aby vytvorila silný ženský parfum. Je inšpirovaný odvážnou, sebavedomou ženou, ktorá žije svoj život naplno. Marion „chcela navodiť dojem orientálnej hebkosti zabalenej do zmyselných kvetinových esencií a odvážnych červených tónov“. Takto vznikla vôňa All or Nothing Amplified – vôňa, ktorá vzbudzuje pozornosť a zanecháva za sebou trvalú stopu.

Marion vytvorila svoju symfóniu okolo odvážnej zmesi tuberózy, najomamnejšieho zo všetkých kvetov, a červeného zázvoru, ktorý jej dodáva nečakaný, zmyselný nádych. Oba hlavné tóny nesú označenie prémiovej kvality Givaudan Orpur™ udeľované len tým najlepším a najexkluzívnejším surovinám pre ich bohatú vôňu a krásu. Jednotlivé zložky prísne vyberajú a kontrolujú špičkoví parfuméri, ktorí zaisťujú ich najvyššiu kvalitu.

OriflameA ešte jeden dôležitý detail, ktorý vás presvedčí, že je to vôňa, akú ste hľadali: exkluzívny efekt vyplnenia miestnosti*. Znamená to, že vôňa je navrhnutá tak, aby sa nádherne rozvinula a naplnila každú miestnosť, do ktorej vstúpite. Predstavte si, že sa nachádzate v priestore s rozlohou 70 m² a vašu prítomnosť si všimnú aj v tom najvzdialenejšom rohu! A čo viac, vôňa bude rozpoznateľná aj po vašom odchode vďaka overenej dlhotrvajúcej výdrži až 10 hodín**.

Nepredstaviteľné? Stačí ju vyskúšať! Ste pripravená zistiť, čo sa stane, keď sa silný parfum spojí s odvážnou ženou?

*Podporené senzorickým hodnotením spoločnosti Givaudan, ktorá posudzovala intenzitu vône vnímanú pri vstupe do miestnosti.

**Podporené senzorickými testami spoločnosti Givaudan.

(Zdroj: Jana Hrušovská, ORIFLAME SLOVAKIA; Pripravil: Matúš Murárik)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*