Karlov most v Prahe bol prevoňaný novinkou TTA THE MOMENT

PRAHA/ADMIN – Spoločnosť Avon, jednotka medzi parfumérskymi spoločnosťami, opäť prichádza s jedinečnou vôňou, ktorá ovládne tohtoročný vianočný trh. Vlastne nie s jednou, ale hneď s dvoma – TTA THE MOMENT pre neho a pre ňu sú jedinečné parfémy, za ktorých vývojom stojí hviezdne partnerské duo Olivier Cresp a Sebastien Cresp, na ktorých talent sa už roky spoliehajú značky ako Yves Saint Laurent, Dior, Dolce and Gabbana či Nina Ricci.

Táto dvojica parfumérov stojí aj za mnohými vôňami z rodiny TTA, vrátane pôvodnej Today Tomorrow Always, ktorú navrhli pred takmer 20 rokmi.

V novej modernej verzii príbehu lásky, Today Tomorrow Always The Moment, spájajú obe vône spoločné srdce tak, ako to u zamilovaných párov zvyčajne býva. Srdcom TTA THE MOMENT prúdi horkosladký neroli, čiže pomarančový kvet.

V týchto dvoch vôňach sa používa mimoriadne drahý a koncentrovaný olej neroli, ktorý bol v stredoveku drahší ako zlato! V dámskej verzii ju majstrovsky dopĺňa krémová magnólia a dlhotrvajúca ambra. Pánska vôňa je obohatená o korenistú levanduľu a akcent dlhotrvajúceho cédru.

Cieľom týchto vôní a jedinečného konceptu ich kombinácie bolo uchovať emócie a spomienky – preto sú parfémy TTA THE MOMENT vytvorené z nadčasových ingrediencií, ktoré sú známe svojou schopnosťou evokovať najkrajšie okamihy vášho života.

Set TTA The Moment for Her obsahuje:

TTA The Moment for Her EDP, 50 ml TTA The Moment for Her EDP, 10 ml Telový krém TTA The Moment, 150 ml

Darujte ako dokonalý darček pod stromček v červenej darčekovej taštičke, ktorá je súčasťou setu.

Všetko za 23,90 €.

 

Set TTA The Moment for Him obsahuje:

TTA The Moment for Him EDP, 75 ml Sprchový gél na telo a vlasy, 200 ml

Prebuďte jeho romantickú dušu na Vianoce s TTA setom zabaleným v darčekovej taške.

Všetko za 22,90 €.

Zažite čarovné Vianoce s darčekmi, ktoré prekonajú vaše očakávania, nie váš rozpočet!

(Zdroj: Jana Pohorelská, Avon; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*