Jesenná kolekcia dekoratívnej kozmetiky od zn. ARTISTRY

Fall 2016 Family product shotPraha, Admin – Spoločnosť Amway predstavuje novú jesennú kolekciu luxusnej dekoratívnej kozmetiky radu ARTISTRY. Kolekcia ponúka metalické tekuté tiene, metalické tekuté očné linky a púder s 3D efektom.

Jeseň pomaly klope na dvere a spolu s ňou prichádzajú aj nové smery v líčení. „Trendy budú metalické odtiene. Inšpiráciou v jesennom  líčení sú prehliadkové móla, kde sa to blýska od hlavy až k päte kovovými odtieňmi,“ hovorí úvodom školiteľka značky ARTISTRY Zuzana Gavendová.

Jesenné líčenie očí je v znamení tekutých metalických odtieňov v kovových odleskoch. „Hitom jesene sú smaragdové, platinové alebo ametystové farby, ktoré na očných viečkach vytvoria nádherný kovový lesk. Stále je IN aj tekutá linka, na tu sa nesmie zabudnúť. A nebojte sa s ňou experimentovať! Originalite sa medze nekladú a vyskúšať ich môžete aj pod spodné viečko“ radí Zuzana Gavendová.

Fall 2016 Lux Metallic Eye Shadow TrioPleť možno ešte nesie známky slnečných lúčov, a preto jej pristane bronzový púder, ktorý hrá rozjasňujúcimi farbami. „Púder vašej pleti dodá prirodzený vzhľad“ dodáva Zuzana Gavendová.
A nemôžete zabudnúť ani na pery. „Tým pristanú žiarivé mentolové lesky na pery, ktoré ich osviežia a dodajú im plnú hydratáciu. Farbám sa medze nekladú, na pery môžete voliť tóny od žiarivých červených až po prirodzené nude odtiene“ dodáva Zuzana Gavendová.

(Zdroj: Filin Moravec, Amway; Pripravila: Valéria Nagyová)

 Fall 2016 group product shot

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*