IQOS predstavuje limitovanú edíciu IQOS RUBY

Bratislava, Admin – Škála elektronických zariadení z radu bezdymových tabakových výrobkov IQOS sa v januári rozrástla o elegantnú limitovanú edíciu s netradičnou farebnosťou. Pre používateľov je to príležitosť zvoliť si štýl, ktorý podtrhne ich osobnosť.


IQOS, inovatívny elektronický systém na zahrievanie tabaku namiesto spaľovania, priniesol na globálny trh revolúciu v tabakovom priemysle. Dospelým fajčiarom cigariet ponúkol novú skúsenosť vďaka unikátnej technológii zahrievania tabaku, vyvinutej vo Švajčiarsku. Inovácia IQOS sa stretla vo svete s viditeľným úspechom. Už viac ako tri milióny fajčiarov v 31 krajinách sa rozhodlo prejsť z cigariet na IQOS.

V srdci IQOS zariadenia je do detailov prepracovaná sofistikovaná elektronika. Tá zahrieva špeciálne navrhnuté tabakové náplne (HEETS) na teplotu výrazne pod hranicou horenia. Zahrievaním tabakových náplní sa uvoľňuje jemný aerosól, ktorý neobsahuje látky, vznikajúce pri horení tradičnej cigarety. Rovnako premyslený je aj jedinečný dizajn IQOS zariadenia, ktorý sa v súčasnosti dodáva v dvoch základných farebných prevedeniach – Navy (námornícka modrá) a White (biela).

IQOS Ruby – Pre tých, ktorí sa chcú cítiť výnimoční

V týchto dňoch prichádza aj na slovenský trh nová limitovaná edícia Ruby, ktorá rozširuje farebnú škálu IQOS o jedinečnú kombináciu rubínovej farby a kovu.

Juraj Králik, manažér komunikácie Philip Morris Slovakia (na obr. vpravo), vysvetľuje, ako sa pristupovalo k výberu farby pre prvú limitovanú edíciu IQOS: “Rubíny sú vzácne, evokujú sebavedomie, luxus, jedinečnosť a pozitívnu energiu. Páčilo sa nám, ako tieto atribúty vystihujú IQOS. Farbu rubínov sme priniesli špeciálne pre tých, ktorí sa chcú cítiť výnimoční a hľadajú lepšiu voľbu pre fajčiarov.”

Od 15. januára 2018 je Ruby k dispozícii na vybraných predajných miestach IQOS po celom Slovensku. Registrovaní IQOS používatelia si zariadenie môžu kúpiť aj prostredníctvom www.iqos.com a u IQOS expertov. IQOS Ruby je k dispozícii v limitovanom množstve za maloobchodnú cenu 99 EUR.

(Zdroj: Petr Šebek, Philip Morris; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*